Кауфланд - тема 52

  • 58 951
  • 767
# 255
Привет. Знаете ли дали киселото зеле в Кауфланд е хубаво или да се насоча към пазара?
Виж целия пост
# 256
Привет. Знаете ли дали киселото зеле в Кауфланд е хубаво или да се насоча към пазара?
Взехме миналата седмица. Не ми хареса.
Виж целия пост
# 257
Ясно. Благодаря за бързия отговор.
Виж целия пост
# 258
Айсберга как е на размер?
Виж целия пост
# 259
Сега в Кауфланд има ли българско олио на приемлива цена?!
Виж целия пост
# 260
Ще има Клас от четвъртък з 2,99 лв.
Виж целия пост
# 261

Ето снимка на която се вижда срока на валидност при намален артикул с изтича срок на годност.
Виж целия пост
# 262
Забелязах, че на някои от етикети пише "L" или "H"...това какво означава? 🙂
Виж целия пост
# 263
Ще има Клас от четвъртък з 2,99 лв.

Благодаря!
Не съм купувала от него. Дано е добро.
Виж целия пост
# 264
От това кисело зеле, Авис, съм купувала само веднъж. За мен е ужасно. Зелето е от онова твърдото и безвкусно. Сарми от него трудно станаха. Затова го язех. Вкусът на "кисело зеле" не ми хареса. Имаше доста парчета, разкъсани листа. Добавката натриев бензоат, или някаква такава, я преглътнах. За веднъж ставаше въпрос все пак.
Виж целия пост
# 265
Само това ли е химията сега? Преди 2 години четох съдържанието на кофата и беше потресаващо. По-добре от пазара от някоя женица, ако няма домашно.
Виж целия пост
# 266
Забелязах, че на някои от етикети пише "L" или "H"...това какво означава? 🙂
И аз забелязах различни букви, имаше и Р.
Виж целия пост
# 267
Само това ли е химията сега? Преди 2 години четох съдържанието на кофата и беше потресаващо. По-добре от пазара от някоя женица, ако няма домашно.
Само с този консервант беше.
Виж целия пост
# 268
Аз взех Авис от Лидл и ми станаха сармите. Една кофичка обаче ми стига за половин кило кайма, после листата стават твърде малки за свиване и отиват по друго предназначение. Тепърва ще пробвам зелето от другите вериги, по пазари не ходя.
Виж целия пост
# 269
Натриевият бензоат се слага за спиране на ферментацията. Много хора и на домашно зеле го слагат. Не ползвам, тъй като променя вкуса. А и ние правим по 5-6 зелки и каквото остане след Коледа го консервирам в буркани.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия