Кауфланд - тема 52

  • 58 952
  • 767
# 285
По колко бутилки са в един стек? 😃
При нас тази вечер беше трагедия при плодовете и зеленчуците...😬 Надявах се на по-евтини гъби- не само бяха гадни, ами и скъпи и без никакво намаление дори...Айсберг взех по 1,49 лв, но едва подбрах 1 брой. Имаше някакви пластмасови и скъпи домати, пожълтели краставици...Взех и 1 ряпа дайкон, че поне биваше на вид.
Добре поне, че тъкмо намаляваха любимата поркета, когато минавах покрай витрината и взех от нея. 🥰
Отдавна се каня да ви питам- знаете ли къде стои една паприкована пушена сланина на Лотос? Вече няколко пъти обикалям около щандовете със саламите и филетата (не витрината с обслужване), опаковката е вакуум и все не виждам такъв артикул там?!? Във витрините, които са с обслужване, има сланина с червен пипер, обаче там я режат. Т. е. не е същата...🤔🤔
Виж целия пост
# 286
12 бутилки олио са в стек.
Виж целия пост
# 287
Лидл много хубаво ги бяха направили по 6 бутилки в стек.
В Лидл има олио на 3.40. ( поне толкова беше във вторник ) Wink
Виж целия пост
# 288
Отдавна се каня да ви питам- знаете ли къде стои една паприкована пушена сланина на Лотос? Вече няколко пъти обикалям около щандовете със саламите и филетата (не витрината с обслужване), опаковката е вакуум и все не виждам такъв артикул там?!? Във витрините, които са с обслужване, има сланина с червен пипер, обаче там я режат. Т. е. не е същата...🤔🤔
Вчера мернах в нашия Кауфланд,бяха доста видове сланини,във вакумирани опаковки. Някъде срещу витрината с охладените кюфтета,кебапчета и пилешки работи се падаше.
Иначе пак са преподреждали. Не открих доматите в консерви,а обиколих 3 пъти. 🙄 Вчера с една приятелка ходих,та ми ги показа.
Виж целия пост
# 289
Лидл много хубаво ги бяха направили по 6 бутилки в стек.
В Лидл има олио на 3.40. ( поне толкова беше във вторник ) Wink

Да. Миналата седмица купих на мама от там.
Виж целия пост
# 290
Нито 1 вид сланина не видях във вакуум опаковка, явно добре са ги разместили...😃
Виж целия пост
# 291
Лидл много хубаво ги бяха направили по 6 бутилки в стек.
В Лидл има олио на 3.40. ( поне толкова беше във вторник ) Wink

Да. Миналата седмица купих на мама от там.
Даже и по 3.29 лв има . Има и туби по 2 л за 6.49 лв
Виж целия пост
# 292
Тази сутрин пак по същото време закъснях за олиото. Реших да мина за още две бутилки, че вчера само две взех, да не се товаря. Хората имаха в количките, ама под табелата празно. А вчера и в коридора имаше един палет. Днес не бяха слагали.
Виж целия пост
# 293
Някой има ли фритюрника с горещ въздух? Интересува ме дали е с незалепващо покритие, как става почистването, може ли да се мие в миялна?
Виж целия пост
# 294
Тази сутрин пак по същото време закъснях за олиото. Реших да мина за още две бутилки, че вчера само две взех, да не се товаря. Хората имаха в количките, ама под табелата празно. А вчера и в коридора имаше един палет. Днес не бяха слагали.

Явно при вас много се търси.
Ходих към 9:30, имаш предоволно на пътеката, цял палет. Нямаше интерес. По бутилки вземаха хората. Стекове не видях някой да товари.
Виж целия пост
# 295
Вчера взех само 2 бутилки олио. Мисля днес пак да посетя Кауфланд, поне още 2 да купя. По принцип готвя със зехтин, но и олио си трябва.
Виж целия пост
# 296
На каква цена е това олио, че нещо в брошурата не го откривам.
Виж целия пост
# 297
На каква цена е това олио, че нещо в брошурата не го откривам.

Олио Клас, 2.99лв./1л.
Виж целия пост
# 298
Мацки преди малко ми изгоря сандвич пресата,тази която е на първа страница за 15.99лв читава ли е?
Виж целия пост
# 299
Някой има ли фритюрника с горещ въздух? Интересува ме дали е с незалепващо покритие, как става почистването, може ли да се мие в миялна?
най- добре на ръка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия