Лидл 158 - Декемврийска с коледни вълнения

  • 128 681
  • 2 440
# 1 995
Stonefaced, и аз случайно попаднах днес там, ужас!!
Падна ми се скреч за мед на родна стряха, бива ли го?
Виж целия пост
# 1 996
Stonefaced, и аз случайно попаднах днес там, ужас!!
Падна ми се скреч за мед на родна стряха, бива ли го?
Мнооооого го бива!
Виж целия пост
# 1 997
Stonefaced, и аз случайно попаднах днес там, ужас!!
Падна ми се скреч за мед на родна стряха, бива ли го?
Мнооооого го бива!

Я пък ти! Цената е добра -4 лв за 500 г. Ще взема, че иде житен пост.
Виж целия пост
# 1 998
Много добра цена! Аз имам в шкафа със запаси (нали съм селянка и се запасявам) 3 4 буркана, вече захаросани от една оферта преди няколко месеца. Чакам пак да го намалят и ще дозапасявам!
Виж целия пост
# 1 999
Киселото зеле на РС в бурканите доста ми се услажда...🙂 Някой друг като мен? 😄
Виж целия пост
# 2 000
О, и аз съм селянка тогаз, тъпча яко. Даже зелце си мятаме, та не мога да споделя за лидълското.
Виж целия пост
# 2 001
Явно съм гурме селянка Simple Smile само да ми за мирише на кисело зеле и ми се повдига! Изобщо зелеви производни не търпя, от Брюксел съвсем!
Майка ми, да е жива и здрава, много обича да праща зелеви сарми за ММ и сина ми.... Само като усетя, през Торбата какво има в кутията ми иде да я объркам с Торбата за смет! Иначе, тя много хвали някакво зеле в буркани от метро (метро шеф, предполагам), но ще й кажа и за лидлското. Може ли снимка?
Виж целия пост
# 2 002
Като спомена метро , няма го вече маслото на 13 лв при нас. Даже и етикет няма
Виж целия пост
# 2 003
Като спомена метро , няма го вече маслото на 13 лв при нас. Даже и етикет няма

Е това е лоша новина вече.
Виж целия пост
# 2 004
Някоя добра душа да има излишен купон за луканковия салам, че го обичам много, а моят хубостник изразходвал купона САМО за 1 опаковка, щото тъй...
И аз съм селянка, значи, щото обичам да има изобилие. 😇
Виж целия пост
# 2 005
SKK07, на Родна стряха е киселото зеле, 2 вида е, листа или нарязано. Мога да снимам утре. Може би не се изразих точно😉, въпросът ми беше към тези, които по принцип обичат киселото зеле... 🙃
Пийкок, предполагам, че маслото в Метро ще го заредят при вас направо с новата цена. Вероятно са свършили наличностите покрай празниците...
Виж целия пост
# 2 006
Някоя добра душа да има излишен купон за луканковия салам, че го обичам много, а моят хубостник изразходвал купона САМО за 1 опаковка, щото тъй...
И аз съм селянка, значи, щото обичам да има изобилие. 😇
Пращам ти в лично съобщение, че съм бяла и добра днес Wink
Виж целия пост
# 2 007
Някоя добра душа да има излишен купон за луканковия салам, че го обичам много, а моят хубостник изразходвал купона САМО за 1 опаковка, щото тъй...
И аз съм селянка, значи, щото обичам да има изобилие. 😇
Пращам ти в лично съобщение, че съм бяла и добра днес Wink
Наирянка, ако ти трябва още един, пиши ми. Wink
Виж целия пост
# 2 008
Вчера  върнах соления петнист Пилос. Ирландското масло как е като консистенция
Виж целия пост
# 2 009
Добро е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия