Спам тема(Празнично - декемврийски СПАМ) - от 01.12. до 31.12.21г.

  • 27 423
  • 1 529
# 315
Ни могЪ
Виж целия пост
# 316
ами печелиш тогава
Виж целия пост
# 317
Добро утро! Ставайте сънливки и чат пат сънливци! Joy
https://imgur.com/a/e9EH0Ge
Виж целия пост
# 318
Аз обаче познах. Rolling Eyes

Добро утро!
Виж целия пост
# 319
Нека да е лятоо, само да е лятоо!!
Виж целия пост
# 320
Добро утро.
Стуууд! Брррр!
Виж целия пост
# 321
Добро утро, сладки сладурчета!

Нищо му няма на времето. Живота е прекрасен и хубав! Мяууу! Баууу!

Дайсче, дори и да е нещо гадничко, там има спасение моето Норче 2 пъти я оперираха от такава гадост. Почина от старост, тъй, че горе главата!
Виж целия пост
# 322
Кое му е доброто?
Виж целия пост
# 323
Тая сутрин нещо странно стана. Някой е почистил колата ни от снега. Допускам, че е бил сънен и в тъмното не си е разпознал колата. Имаше останал някакъв сняг, вероятно в момента, в който се е усетил. Мистерия, но да е жив и здрав!
Виж целия пост
# 324
И после викате, че не е прекрасен живота! Joy
Виж целия пост
# 325
Исе, па може и обожател да имати. Joy

Добрютро! Grinning

Дайс, стискам палци! А ти забравяш лошите мисли и сичко ще е наред. Kissing Heart

От фотката на Лори искам напитките. И оставям хикцовете на Кики. Другото на друг. Колко съм дашна само. Joy

Норче, винаги се смея на твойте котаци. Образи и палвина. Joy

Тук фчера вятърът се усилваше с напредване на деня и вечерта вече свиреше отвсякъде. Днес пак духа, ама сякаш по-малко. И сняг имами, но малко по-нагоре в планината. Студенко бре!

И честит ви празник, студентии! Joy
Виж целия пост
# 326
Тая сутрин нещо странно стана. Някой е почистил колата ни от снега. Допускам, че е бил сънен и в тъмното не си е разпознал колата. Имаше останал някакъв сняг, вероятно в момента, в който се е усетил. Мистерия, но да е жив и здрав!
Може и да не е странно. Фарове, огледала имате ли си или пък послание/някое сърчице по стъкло/ до теб без подател?
Виж целия пост
# 327
Сичко си е на мястото. Тя е дъртофайка вече, едва ли някой би имал интерес, пу-пу.

Оффф, и аз съм дъртофайка вече, чак пък сърчица... Само следи от метла Laughing

И после викате, че не е прекрасен живота! Joy
Нивгаш до момента не съм твърдяла подобно нещо.
Виж целия пост
# 328
Къде ги тези студенти, всички сме дърти вече.
Виж целия пост
# 329
Студентите не са това което бяха/бяхме!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия