Спам тема(Празнично - декемврийски СПАМ) - от 01.12. до 31.12.21г.

  • 27 423
  • 1 529
# 1 320
Мая първо си топлеше д-то на парното гледайки пейзажа отвън:

А сега спи блажено между краката на Джастев, до д-то му. Joy:

Той е щастлив, защото обикновено на спалнята тя го прескача и се настанява в моя скут Joy.
Виж целия пост
# 1 321
[im Heart Eyes ][/img]

Закусвам малко аз.
Виж целия пост
# 1 322
Наздраве, Дайсче.
Много хубава снимка. Heart Eyes
За едно съм сигурна: Пънчи ще ти е фен доживот с такива снимки. Beers
Пп Ма, мноу есенно, бе. Дей снега?!
Нема снег, сал дъш. Мечтата ми беше като сме си у свеки да е студ и сняг, много сняг, а ние до парното, навън вали на парцали, елхата свети, във фурната се пече месце. Мъ, снЕг нЕма. Инак сичко друго е налично. Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 1 323
Дайсче 💓, много влюбено гледаш фотографа. 😉
Виж целия пост
# 1 324
Дайс, ама защо гола закусваш посред зима?? Grinning
Виж целия пост
# 1 325
Нищо от това, дето сте писали, не правим у нас.
От петък следобед всичко е затворено тук. Тишина и спокойствие, по улиците има малко хора, като извеждам кучето дори и обичайните кучкари не се срещаме Simple Smile.
Голям мързел тези дни Wink.
Виж целия пост
# 1 326
Подлъгах се, че е топло, Норче, но не беше лошо времето.

Като мажнеш ина биришка в 3.30 след обяд за закуска и почваш да обичаш всички, Джасте. Иначе, го обичам, де.
Виж целия пост
# 1 327
И аз ще си запиша всички тези рецепти. Туй с авокадото, на Джастето, ще пасне много добре на една багетка.
Ех, Дайс, изтървах те.
Бях на разходка по плажа. Слънчево, топло, хора, кучета и най-якото, мореееее Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 328
Уф, човек избирам да си топна новите бански в някое море Sob
Дайс, учудих ти се, като те знам каква съм зиморничава. След малко отивам да нахраня Прасчо и компания, та ще го проверя за 10 минути как е това време
Виж целия пост
# 1 329
Кой по-точно човек ще си избереш, Норче? Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 330
Убивам, убивам! Аутокоректът какво е имал предвид, не знам Grinning
Виж целия пост
# 1 331
Норче, имал е предвид да си избереш човек на морето/от морето Grinning
Виж целия пост
# 1 332
E, ама пък добре се е получило.
Обаче обикновено кой каквото няма, това иска. Ние като сме на море, та да не би да съм стъпила там. Даже и разходките разредихме, скоро не сме били.
Виж целия пост
# 1 333
E, ама пък добре се е получило.
Обаче обикновено кой каквото няма, това иска. Ние като сме на море, та да не би да съм стъпила там. Даже и разходките разредихме, скоро не сме били.
Анатема! Все едно не съм го прочела Disappointed
Виж целия пост
# 1 334

Лека седмица, спам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия