"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 56

  • 37 131
  • 727
# 270
Не помня точно какви бяха, понеже вече мина година и тогава се фокусирахме над това, което ми каза гинеколожката - че не мога да имам деца. Сега не са ми пускали никакви изследвания, само ме прегледаха и всичко е наред, каза че няма никакви проблеми, кисти, инфекции, нищо.
Виж целия пост
# 271
Много интересно как ви ги говорят тези неща - един да твърди, че няма да можете да забременеете, друг да казва, че сте здрава, без да са ви направили необходимите изследвания.
Предполагам, че не сте ходили в репродуктивна клиника?

Но както и да е, симптомите ви най-вероятно не са от бременност, защото такава няма само два дни след секс. Минимум 7-10 дена за симптоми, че даже и доста повече.
Виж целия пост
# 272
Да и аз така знам, четох доста по тези теми. Пишеше, че много малък процент жени усещат болка по време на имплантация (не съм сигурна дали така се казваше) и си викам да не съм и аз в този “малък процент) 😁 Инъче подуването на корема от какво може да е? Бях точно 49кг и с много усилия се опитвам да кача някое килце, но без успех. А сега съм 50.6 кг. Ям си съвсем нормално (даже по-малко от нормалното). Имам и желязодефицитна анемия и нисък хемоглобин, не обичам да ям месо (ям, но много рядко и почти не ми се иска)
Виж целия пост
# 273
Да, обаче имплантацията се случва 7-10 дни след овулацията, а не два дни 🙂
Само на око не може да се каже дали имате инфекция, щом се оплаквате от течение е редно да се пусне микробиология.
Дали може да забременеете, може да ви каже само репродуктивен лекар след доста изследвания, но това се прави след 6 месеца- 1 година опити.
Виж целия пост
# 274
Да и аз така знам, четох доста по тези теми. Пишеше, че много малък процент жени усещат болка по време на имплантация (не съм сигурна дали така се казваше) и си викам да не съм и аз в този “малък процент) 😁 Инъче подуването на корема от какво може да е? Бях точно 49кг и с много усилия се опитвам да кача някое килце, но без успех. А сега съм 50.6 кг. Ям си съвсем нормално (даже по-малко от нормалното). Имам и желязодефицитна анемия и нисък хемоглобин, не обичам да ям месо (ям, но много рядко и почти не ми се иска)

От червата може да е. Задържани газове, вода, храна...
Виж целия пост
# 275
Rht,ако съм разбрала правилно един и същ доктор ти казва ,че не можеш да имаш деца а след година ,че настъпва бременост!На твое място бих сменила доктора.Един съвет от мен,няма нужда да ходиш при различни Д-р.,защото ще те объркват повече!
Виж целия пост
# 276
Не знам дали съм за тука но ще пиша пък квото такова.
Имах една неуспешна за съжеление бременност.
На 23.12 лекаря потвърди че съм чистя и няма нужда от лекарска намеса. Което е супер. Кървях някъде до 28-29.12
На 30.12 имахме полов контакт с моя мъж без да се пазим. Лекаря каза че няма нужда от пазене. Обаче още не ми е дошла менструацията. Даже не знам това след лекаря какво е било менструация или чистене още след аборта. Гърдите от два дена много ме болят. Една колежка ме вкара във филма да не съм забременяла. Ама ме съмнява. Даже не мога да се изразя правилно, не знам какво беше това обикновена кръв или ... пф луда работа. Някои имал ли нещо подобно или съвет?
С лекаря се разбрахме да се видим когато ми дойде мц.
Виж целия пост
# 277
Здравейте, днес ми е 27 ден от 29 дена мц, сутринта направих уринарен тест и е отрицателер, редно ли е да спра утрогестана и мога ли да се доверя на този тест, тъй като бебеправим вече 6 месеца Sad
Виж целия пост
# 278
Тоест нямате закъснение?
Здравейте, днес ми е 27 ден от 29 дена мц, сутринта направих уринарен тест и е отрицателер, редно ли е да спра утрогестана и мога ли да се доверя на този тест, тъй като бебеправим вече 6 месеца Sad
Виж целия пост
# 279
Трябва да ми дойде в събота - 29 ден, днес е 27ми
Тоест нямате закъснение?
Здравейте, днес ми е 27 ден от 29 дена мц, сутринта направих уринарен тест и е отрицателер, редно ли е да спра утрогестана и мога ли да се доверя на този тест, тъй като бебеправим вече 6 месеца Sad
Виж целия пост
# 280
Правите опити отдавна, предполагам знаете, че трябва поне да има закъснение. Ако не следите овулация- тя може да е била и по-късна и да се налага да изчакате повече дни закъснение.
Все пак Ви пожелавам всичко да е наред!
Виж целия пост
# 281
Въпросът ми е само защото приемам утрогестан и не искам да го спра рязко ако има шанс за положителен резултат
Правите опити отдавна, предполагам знаете, че трябва поне да има закъснение. Ако не следите овулация- тя може да е била и по-късна и да се налага да изчакате повече дни закъснение.
Все пак Ви пожелавам всичко да е наред!
Виж целия пост
# 282
Утрогестана по никакъв начин не пречи на развитието на бременноста. Аз го пиех за задържане. Все пак може да се консултирате с АГ по телефона.
Виж целия пост
# 283
Пречи спирането му, точно това е въпросът ми
Утрогестана по никакъв начин не пречи на развитието на бременноста. Аз го пиех за задържане. Все пак може да се консултирате с АГ по телефона.
Виж целия пост
# 284
За това не знаех наистина. Ами не мога да Ви бъда полезна в случая -извинявайте!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия