"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 56

  • 37 131
  • 727
# 315
Да бе нали ти казах, че си бременна.
Виж целия пост
# 316
Да ясно че темата е дали си бременна или не, но със спамене на отговори без въпроси не мисля че ще стане по-добре. Аз бих препоръчала на Светозара друга тема. Казва се Ранни първи признаци на бременност. Там със сигурност дамите са концентрирани върху този въпрос и ще разбереш дали може да е масов признак или само твой. Успех! Бъдете добри хора!
Виж целия пост
# 317
То е малко гадаене. По - скоро ме интересуваше дали някоя друга мама е имала подобна вагинална сухота в ранна бременност.

Темата е "Бременна ли съм?", не "Някоя имала ли е вагинална сухота в ранна бременност?"
Виж целия пост
# 318
Точно това се опитва да ви попитам, дали може да съм бременна. Simple Smile Доста сте нападателни. Темата, към която ме препращате е заключена.

То е малко гадаене. По - скоро ме интересуваше дали някоя друга мама е имала подобна вагинална сухота в ранна бременност.

Темата е "Бременна ли съм?", не "Някоя имала ли е вагинална сухота в ранна бременност?"
Виж целия пост
# 319
Всъщност писахте ето това, където говорите за предишната си бременност и какво е било тогава и се чудите дали е симптом сухотата. Ама дали ви закъснява, кога е започнал предишния ви цикъл, на какъв интервал е, имате ли повод да се съмнявате, не споменавате.
Здравейте бъдещи мами! При предишната ми бременност някъде около  датата на цикъла, който така и не дойде, имах много суха вагина. Резултата от нея беше болезнен полов акт. Та се чудя сега.. това някакъв единичен случай ли е или си е било симптом на бременност. Вие какво мислите? Някоя мама имала ли е подобни изживявания към 4 та седмица?
Виж целия пост
# 320
Така е, моя грешка. Не ми закъснява. 8 дни след овулация съм. Но имам такава сухота и се съмнявам, че пак съм бременна. Но не знам, затова се допитвам до вас. Дали и някой друг е имал такава сухота.

Всъщност писахте ето това, където говорите за предишната си бременност и какво е било тогава и се чудите дали е симптом сухотата. Ама дали ви закъснява, кога е започнал предишния ви цикъл, на какъв интервал е, имате ли повод да се съмнявате, не споменавате.
Здравейте бъдещи мами! При предишната ми бременност някъде около  датата на цикъла, който така и не дойде, имах много суха вагина. Резултата от нея беше болезнен полов акт. Та се чудя сега.. това някакъв единичен случай ли е или си е било симптом на бременност. Вие какво мислите? Някоя мама имала ли е подобни изживявания към 4 та седмица?
Виж целия пост
# 321
Един тест след няколко дни много по-бързо би решил въпроса. На 8 ден след О може даже още да няма бременност,а какво остава за симптоми.
Виж целия пост
# 322
На мен ми звучи като нормални хормонални промени през цикъла. След овулацията, церквилната слуз става по-гъста и лепкава и по-малко количество, което може да предизвиква това чувство за сухота.
Виж целия пост
# 323
Здравейте момичета. От около 4 месеца правим опити за бебе, като имам спонтанен аборт миналата година април. Вчера трябваше да ми дойде цикъла. Имаше две капки светлорозова кръв и това е. Днес пак така съвсем малко. Не съм правила тест все още. Има леко вероятност да е бременност?
Виж целия пост
# 324
Може би е имплантационно кървене. Ако следиш овулацията. Брой 14 дни и прави тест.


Здравейте момичета. От около 4 месеца правим опити за бебе, като имам спонтанен аборт миналата година април. Вчера трябваше да ми дойде цикъла. Имаше две капки светлорозова кръв и това е. Днес пак така съвсем малко. Не съм правила тест все още. Има леко вероятност да е бременност?
Виж целия пост
# 325
Може би е имплантационно кървене. Ако следиш овулацията. Брой 14 дни и прави тест.


Здравейте момичета. От около 4 месеца правим опити за бебе, като имам спонтанен аборт миналата година април. Вчера трябваше да ми дойде цикъла. Имаше две капки светлорозова кръв и това е. Днес пак така съвсем малко. Не съм правила тест все още. Има леко вероятност да е бременност?
Днес е 15 ден от ову. Освен да взема теста довечера и утре сутринта да правя.
Виж целия пост
# 326
вземи си от тези с 2 теста и можеш и още днес да направиш. При 15 ден от овулация, би трябвало да ти отчете. Това само при доказана овулация с тестчета или лекар. Понякога ние си мислим, че е на еди кой си ден овулацията, но се оказва на друг ден и теста не го засича в началото. Успех и да кажеш как са при теб нещата.

Може би е имплантационно кървене. Ако следиш овулацията. Брой 14 дни и прави тест.


Здравейте момичета. От около 4 месеца правим опити за бебе, като имам спонтанен аборт миналата година април. Вчера трябваше да ми дойде цикъла. Имаше две капки светлорозова кръв и това е. Днес пак така съвсем малко. Не съм правила тест все още. Има леко вероятност да е бременност?
Днес е 15 ден от ову. Освен да взема теста довечера и утре сутринта да правя.
Виж целия пост
# 327
вземи си от тези с 2 теста и можеш и още днес да направиш. При 15 ден от овулация, би трябвало да ти отчете. Това само при доказана овулация с тестчета или лекар. Понякога ние си мислим, че е на еди кой си ден овулацията, но се оказва на друг ден и теста не го засича в началото. Успех и да кажеш как са при теб нещата.

Може би е имплантационно кървене. Ако следиш овулацията. Брой 14 дни и прави тест.


Здравейте момичета. От около 4 месеца правим опити за бебе, като имам спонтанен аборт миналата година април. Вчера трябваше да ми дойде цикъла. Имаше две капки светлорозова кръв и това е. Днес пак така съвсем малко. Не съм правила тест все още. Има леко вероятност да е бременност?
Днес е 15 ден от ову. Освен да взема теста довечера и утре сутринта да правя.

Ще взема и дано има две чертички. Овулацията не е с тест отчетена. По принцип на лекарските прегледи се установява наличието на овулация, но последните два месеца не съм ходила
Виж целия пост
# 328
Писах ви на лично съобщение.

вземи си от тези с 2 теста и можеш и още днес да направиш. При 15 ден от овулация, би трябвало да ти отчете. Това само при доказана овулация с тестчета или лекар. Понякога ние си мислим, че е на еди кой си ден овулацията, но се оказва на друг ден и теста не го засича в началото. Успех и да кажеш как са при теб нещата.

Може би е имплантационно кървене. Ако следиш овулацията. Брой 14 дни и прави тест.


Здравейте момичета. От около 4 месеца правим опити за бебе, като имам спонтанен аборт миналата година април. Вчера трябваше да ми дойде цикъла. Имаше две капки светлорозова кръв и това е. Днес пак така съвсем малко. Не съм правила тест все още. Има леко вероятност да е бременност?
Днес е 15 ден от ову. Освен да взема теста довечера и утре сутринта да правя.

Ще взема и дано има две чертички. Овулацията не е с тест отчетена. По принцип на лекарските прегледи се установява наличието на овулация, но последните два месеца не съм ходила
Виж целия пост
# 329
Няма нужда да цитирате 10 мнения, само и само да кажете ме сте писали на лична!
Това се отнася до всички, които цитират повече от 1 мнение!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия