"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 56

  • 37 131
  • 727
# 495
Ani.Kostova Този филм и аз го играх. Такава като твоята черта имах при ЧХГ 570.
Виж целия пост
# 496
Ani.Kostova Този филм и аз го играх. Такава като твоята черта имах при ЧХГ 570.

Дано и моят случай да е такъв. Все се надявах да се насити тази чертичка, а минаха 4 дни и още не е достатъчно плътна. След два дни съм на преглед и ще видим какво ще стане.

Направих и на същата марка, която използвах и преди 4 дни, за да направя по-адекватно сравнение. Май е по-добре. Няма да правя нищо повече и ще си чакам прегледа, пък каквото стане. Достатъчно се филмирах вече. 😀
Виж целия пост
# 497
Не може да се сравни, минало е много време. Попринцип те наистина казват дали си бременна, не миже да се гледа по тях ЧХГ, но ако е бледа е по-ниско, ако е супер наситена е по-високо. Някоя пробвала ли е такъв тест в 3-4м?  Чертата е направо като показаната. Все пак не се пасирай, може просто да е късно заченатл бебето и просто да е малък хормона, а не, че расте бавно😊
Виж целия пост
# 498
Момичета, някоя от вас имала ли е тъпа болка или по-скоро напрежение в яйчниците? Правим опити, но О мина преди 2-3 дена?
Виж целия пост
# 499
Не може да се сравни, минало е много време. Попринцип те наистина казват дали си бременна, не миже да се гледа по тях ЧХГ, но ако е бледа е по-ниско, ако е супер наситена е по-високо. Някоя пробвала ли е такъв тест в 3-4м?  Чертата е направо като показаната. Все пак не се пасирай, може просто да е късно заченатл бебето и просто да е малък хормона, а не, че расте бавно😊

Не Ви разбрах. Каква е чертата в 3-4 месец? А относно тестовете, няма да правя повече. Ще видим на самия преглед дали ще е нужен кръвен тест. Каквото стане.
Виж целия пост
# 500
Ани ти кой ден от закъснението си ?
Виж целия пост
# 501
Не мога да кажа с точност, понеже имах химическа бременност преди това, а и наскоро спрях противозачатъчните, така че ми се пообърка цикъла. На 4 януари ми беше последният, но предполагам, че овулацията е била по-късна, понеже в деня на очаквания цикъл си направих тест и беше отрицателен. Четири дни след него се появи бледата черта (тоест на 4.02.).
Виж целия пост
# 502
Раничко е за преглед определено, но пък с тази биохимична и аз бих се консултирала по-раничко
Виж целия пост
# 503
Не може да се сравни, минало е много време. Попринцип те наистина казват дали си бременна, не миже да се гледа по тях ЧХГ, но ако е бледа е по-ниско, ако е супер наситена е по-високо. Някоя пробвала ли е такъв тест в 3-4м?  Чертата е направо като показаната. Все пак не се пасирай, може просто да е късно заченатл бебето и просто да е малък хормона, а не, че расте бавно😊
аз бях направила при 11 дена закъснение и чертите бяха абсолютно еднакви даже не си пуснах тогава и кръвен но до тези 11 дена колко лентички колко тестове съм изхарчила😂😂 спокойно според мен всичко изглежда добре за тези дни
Виж целия пост
# 504
Благодаря Ви, момичета! Дано всичко да е наред!
Виж целия пост
# 505
Раничко е за преглед определено, но пък с тази биохимична и аз бих се консултирала по-раничко
Едва ли и с жена, която да не е минала през биохимическа бременност!
Виж целия пост
# 506
Здравейте, дами ! Надявам се с моят коментар да получа насоки и отговори, касаещи моята ситуация...Предварително се извинявам, ако коментара ми не е по темата!
Със съпруга ми вече 4 години правим опити и за съжаление всеки месец резултатът е болезнено отрицателен. Преминах през завишен пролактин, липса на овулация, цветна снимка, киста, батерии, които до днес вече са излекувани и са в историята. Преди три месец ми откриха на ляв яйчник вяроятност за ендометиоза, която и до днес наблюдаваме с размери по-малки от 3 см. Вариантите, които ми бяха обяснени са лечение чрез забременяване или лапороскопска операция. Въпреки това вече повече от една година всеки месец си имам нормална овулиция и цикъл.
На 09.01 ми беше последната меструация, с продължителност 6 дни. На 21-ви януари посетихме със съгруга ми репро клиника и той си направя спермограма на Крюгер, която за съжаление отчете занижени стойности в "мощта" на сперматозоидите. Тогава ни посъветваха, да престъпим директно към ин витро.
Но в същия ден лекарят ми каза, че имам доминантен фоликул с всички нормални предпоставки за овулация.
Следяхме овулация с ехограф в продължение на 6 дни. 21,22,23,24,25,26. В действителност беше настъла на 26.01 (18-сти ден от МЦ) и ние също се постарахме в опитите.
МЦ ми е на 28-30 дни. И трябваше да ми дойде на 06.02., но и до днес не е...
Това, което ме притесни, че на 6-ти и 7-ми поличух странни и продължителни болки в кръста, както и когато ползвах тоалетна и се почистих имаше много бледо розово зацапване, което днес на 9-ти не присъства. Нито имам цикъл... нищо. Направих си тест тази сутрин и беше отрицателен. Възможно ли е тази болка и зацапване да е от имплантационно кървене и да съм бременна, въпреки отрицателния тест?
Виж целия пост
# 507
Да , възможно е . Аз имах имплантационно зацапване и по спомен , някъде 5 дни след него имах бледа черта на теста . Успех ! Simple Smile

Редакция : Сега загледах датите … тоест днес ти е 14 ден след О . По принцип до сега теста трябваше да е + , ако имаше бременност . Но все е възможно да е късна имплантация и за това да не отчита . Ако не настъпи М , направи нов ✌
Виж целия пост
# 508
Да , възможно е . Аз имах имплантационно зацапване и по спомен , някъде 5 дни след него имах бледа черта на теста . Успех ! Simple Smile

Благодаря, Мери! Силно се надявам да е така. До сега никога не ми се е получавало подобно нещо. Симптомите, които имам са много сходни на ПМС - болки в гърдите, подуване на корена, силно изразена умора... и затова не искам да се самонавивам или въобразявам допълнително. Какво бихте ме посъветвали, да изчакам, да направя друг тест?
Виж целия пост
# 509
Вариантите са кръвен тест , нов уринарен или чакане още няколко дни . Аз все избирах да правя уринарни , защото не исках всеки месец да се боцкам . Според някои няма смисъл , но пък аз така се успокоявах или примирявах .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия