Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от предложените дрехи за новородени?
Какви са причините за извършване на цезарово сечение по време на раждане?
Какви са мненията за количките на Anex?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от предложените дрехи за новородени?
Форумът предлага различни опции за дрехи за новородени, включително гащеризончета, ританки, шапки, ръкавички и одеяла. Много родители споделят своя опит с плътни зимни дрехи. Някои избират да сглобят свой собствен комплект, докато други предпочитат готови комплекти. Отзивите са положителни, като се отбелязва мекотата и удобството на дрехите за новородени.
-
Какви са причините за извършване на цезарово сечение по време на раждане?
На форумите се споменават различни медицински причини за извършване на цезарово сечение по време на раждане, като вродени аномалии, проблеми със симфизата, прееклампсия, високо кръвно налягане, гъбични инфекции, висок диоптър , таласемия и други здравословни проблеми както на майката, така и на бебето. Важно е решението за начина на раждане да се взема от лекарите въз основа на медицинските показания и обстоятелствата по конкретния случай.
-
Какви са мненията за количките на Anex?
-
Какви са причините за извършване на кръвни изследвания по време на бременност?
-
Какви са някои от начините за справяне с хемороиди по време на бременност?


Нека топлината, здравето, любовта и късмета са винаги с нас!

аз се притеснявах да не е ковид, а той толкова пъти ми кашля в лицето... но вече 5 дни не сме се заразили нито аз, нито мм. Обаче съм много притеснена, той е кърмено бебе и досега не е боледувал изобщо. Вдигал ми е температура за по 1 ден от зъби и толкова. Но сега явно си е сериозен вирус... След малко отиваме на лекар, то пък баш по празниците естествено и никой не работи, добре че майка ми има приятелка, на която майката е педиатър, та се съгласи вкъщи да го прегледа... и така, оплаках ви се... 