Дядо Коледа подрани, сладко коремче ни подари ❤💙 Тема 6

  • 42 238
  • 752
# 480
Честит рд на патерица, палми4ката.

На всички пожелавам весели и безгрижни празници. Да сме здрави и щастливи. Прегръдки, момичета.
Виж целия пост
# 481
Благодаря за пожеланията!💓

Някой знае ли от къде мога да купя клексан или фраксипарин? Тук една приятелка търси под дърво и камък и не намира.
Виж целия пост
# 482
Честит рожден ден, Палмичка! Бъди много здрава и щастлива! Heart

Весело посрещане на празниците, момичета! Пожелавам ви много топлина, любов и здраве във вашите домове! Christmas Tree
Виж целия пост
# 483
палмичка Честит Рожден Ден на патерици! Здрава и благословена бъди! Родена си на прекрасен празник и ще ти пожелая тази хубава дата да бъде за теб талисман за вечно щастие, късмет и просперитет! 🌟

"Една от най-славните бъркотии в света е бъркотията, създадена в хола на Коледа. Не я почиствайте твърде бързо.“ – Анди Руни

Весела Коледа! Бъдете здрави и отворете сърцата си за магията на Коледния дух! Нека ви завладее и да не ви напуска през цялата година!🌟❤️🍀
Виж целия пост
# 484
Честита Коледа момичета. Бъдете здрави и благословени !
Ние днес направихме леко поразместване в къщи. Знам, празници са, но ММ е на работа до късно и няма много време за това. Та.... направихме място за леглото на бебка в детската стая.  Сега се чудя кога долу-горе да го сглобим? С баткото всичко беше сглобено докато бях в болницата, но сега ми се иска аз да приготвя всичко, да подредя и т.н. , а не някоя от бабите. Вие кога ще сглобявате мебелите?
Виж целия пост
# 485
Честита Коледа момичета. Бъдете здрави и благословени !
Ние днес направихме леко поразместване в къщи. Знам, празници са, но ММ е на работа до късно и няма много време за това. Та.... направихме място за леглото на бебка в детската стая.  Сега се чудя кога долу-горе да го сглобим? С баткото всичко беше сглобено докато бях в болницата, но сега ми се иска аз да приготвя всичко, да подредя и т.н. , а не някоя от бабите. Вие кога ще сглобявате мебелите?

Аз лично началото на февруари мисля да сглобя и подредя, ще оставя само нещата за пране за периода докато съм в болницата, свекървата да се погрижи.
След нова година ще ходим на пазар и мисля да взема малко декорация за около леглото, картини, някоя голяма плюшка, килимче и не знам още какво 😂
Също постоянно следя за дрехи, но в момента всичко е на коледна тематика и ще изчакам.
Виж целия пост
# 486
Кошарата ми е сглобена от баткото, само трябва да вдигна нивото. Купихме нов гардероб за бебето и го сглобихме веднага за да мо е да се из мирише. Ако кошарата мебелите са дървени е по-добре по-рано да се сглобят защото миришат
Виж целия пост
# 487
Момичета прекрасни, Честита Коледа и от мен! Честит празник и на всички именници днес! HeartChristmas TreeCocktailGift Нека топлината, здравето, любовта и късмета са винаги с нас!

Нашата дървена кошара чака от 2месеца сглобена, всичко друго е прибрано още.
Благодаря за пожеланията!💓

Някой знае ли от къде мога да купя клексан или фраксипарин? Тук една приятелка търси под дърво и камък и не намира.
Мисля че в репро болниците в аптеките има винаги от тези инжекции.
Виж целия пост
# 488
Момичета, какво мога да пия за лека настинка? Запушва ми се носа и имам лек секрет, но нищо повече. Нито болки, нито кихане/кашлица. Баткото и той е така. Сега си пръскам само физиологичен разтвор, но ми се иска да мине по-бързичко.
Виж целия пост
# 489
Парацетамол можеш да пиеш и чайчета, щом е лека настинка ден-два тази схема би трябвало да подейства. Аг ми е казвал до 2 парацетамола на ден 🙂
Виж целия пост
# 490
Здравейте, момичета! Честито Рождество Христово с малко закъснение и ит мен!
При нас бяха големи вълнения тези дни, от два дни вече официално си имаме тодлър вкъщи 😁

Малкия обаче нещо се разболя, 3 дни с температура, на 4-тия я смъкна и днес пак я вдигна Sad аз се притеснявах да не е ковид, а той толкова пъти ми кашля в лицето... но вече 5 дни не сме се заразили нито аз, нито мм. Обаче съм много притеснена, той е кърмено бебе и досега не е боледувал изобщо. Вдигал ми е температура за по 1 ден от зъби и толкова. Но сега явно си е сериозен вирус... След малко отиваме на лекар, то пък баш по празниците естествено и никой не работи, добре че майка ми има приятелка, на която майката е педиатър, та се съгласи вкъщи да го прегледа... и така, оплаках ви се...
Виж целия пост
# 491
А какви чайчета ни е позволено? 🤯
Виж целия пост
# 492
Есенна магия лайка, мента, ябълка, джинджифил. Продължавай си с физиологичен разтвор. Аз вече седмица съм с хрема и сутрин ми дращи гърлото от секретите и си ползвам само физ. разтвор в носа и спрей за гърло от този, който е с невен.
Вече, ако стане по-зле си питай АГ какво може.
Виж целия пост
# 493
Момичета, какво мога да пия за лека настинка? Запушва ми се носа и имам лек секрет, но нищо повече. Нито болки, нито кихане/кашлица. Баткото и той е така. Сега си пръскам само физиологичен разтвор, но ми се иска да мине по-бързичко.
На мен ММ ми донесе много досадна хрема. Запознах със стеримар (физ.р-р),но взех хюмекс стоп грип, който рекламират, че става за бременни (той е с естествен състав). Няколко пъти капвах по 1 капка в ноздра виброцил от на ММ, защото носа ми беше тапа, видях че на някой бременни им го изписват. НО! Аз не съм лекар и не съм питала моята АГ, защото действието се развива сега по празниците. Смуках няколко стрепсилса, за всеки случай, знам че са позволени.
Чай си правих от лайка. Може още мента, липа.

Нещо последните два дни бебето не е толкова активно, но не знам дали не е от това че по цял ден сме напред назад. Леко почнах и да параноясвам дали не е от хремата и лекарствата които взех, въпреки че капките сигурно, които съм сложила сигурно са общо 5-6 капки, тоест по-ниска от най-ниската доза Grinning
В петък съм на консултация и ми е притеснено, както всеки път..
Виж целия пост
# 494
Момичета, какво мога да пия за лека настинка? Запушва ми се носа и имам лек секрет, но нищо повече. Нито болки, нито кихане/кашлица. Баткото и той е така. Сега си пръскам само физиологичен разтвор, но ми се иска да мине по-бързичко.

Аз ползвам Silvertus мисля бяха на Абофарма, даже и преди да забременея, защото с едни ксилометазолинови 2месеца не можех да дишам и направо си се бях пристрастила, та сега само билкови ползвам. Както и прополисов спрей ползвам. Пише че може от бременни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия