Лято в Албена 2022 г.!

  • 51 935
  • 749
# 630
Заплаща се предварително престоят и това е - примерно 5 дни сте в зелена зона - плащате 100 лева на рецепция и си влизате и излизате когато си искате.
Виж целия пост
# 631
Заплаща се предварително престоят и това е - примерно 5 дни сте в зелена зона - плащате 100 лева на рецепция и си влизате и излизате когато си искате.
Т.е. плащам още първия ден за целия престой в определената зона и мога да изляза и вляза в комплекса когато искам без допълнително таксуване.
Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 632
Миналата година излязохме на петия ден и си платихме за пълните дни, да е бяхме почнали шестия, и за него платихме, защото такива са правилата. Разходихме се, върнахме се по-късно същия ден и отново ни таксуваха за този ден вече на тръгване от комплекса, в края на почивката
Малко е несправедливо, но….такива са правилата, май?….
Виж целия пост
# 633
Миналата година излязохме на петия ден и си платихме за пълните дни, да е бяхме почнали шестия, и за него платихме, защото такива са правилата. Разходихме се, върнахме се по-късно същия ден и отново ни таксуваха за този ден вече на тръгване от комплекса, в края на почивката
Малко е несправедливо, но….такива са правилата, май?….
Именно за това питам,защото в сайта чета, че с тази карта няма да ни таксуват при излизане и повторно влизане по време на престоя. Ще звънна да питам утре в колцентъра
Виж целия пост
# 634
Да , взехме си такава карта от бариерата. Колата беше на автогарата и шесте дни. На излизане последния път платихме.
Питам конкретно за картата за многократно влизане/излизане плаща ли се допълнително? За таксата паркинг ми е ясно. Въпроса е да можем да се движим(преминаване, не паркиране) по време на престоя без да се таксува на всяка бариера
Не, не се плаща допълнително. За 6 дни по 5 лв платихме  30 лв.
Виж целия пост
# 635
Миналата година излязохме на петия ден и си платихме за пълните дни, да е бяхме почнали шестия, и за него платихме, защото такива са правилата. Разходихме се, върнахме се по-късно същия ден и отново ни таксуваха за този ден вече на тръгване от комплекса, в края на почивката
Малко е несправедливо, но….такива са правилата, май?….
Хватката е, че таксата е за 24 часа - тоест отчита от влизането в комплекса. Ако влезеш днес в 2 и утре излезеш преди 2 всичко е точно и плащаш 20 лева. Ако излезеш обаче в 2.05 - плащаш 40 лева и после като влезеш взимаш нов билет и се получават едни 20 лева платени за нищо.
Виж целия пост
# 636
Някой ползвал ли е карта за многократно влизане/излизане с автомобил по време на престоя? Така и не разбрах от описанието дали се заплаща допълнително тази карта.

Да, това е така наречената пластика, не хартиен билет от бариера. На рецепция сме я заявявали още при пристигане. Заплащали сме такса паркинг за целия престой и с издаден от рецепция лист А4 с инфо за плащане/престой сме вземали пластиката от кабинката до бариерите на Вход Албена. Не се заплащаше нищо допълнително за нея, удобство е при продължителен престой - 10-15 дни и влизане/излизане в комплекса.
Виж целия пост
# 637
Миналата година излязохме на петия ден и си платихме за пълните дни, да е бяхме почнали шестия, и за него платихме, защото такива са правилата. Разходихме се, върнахме се по-късно същия ден и отново ни таксуваха за този ден вече на тръгване от комплекса, в края на почивката
Малко е несправедливо, но….такива са правилата, май?….
Хватката е, че таксата е за 24 часа - тоест отчита от влизането в комплекса. Ако влезеш днес в 2 и утре излезеш преди 2 всичко е точно и плащаш 20 лева. Ако излезеш обаче в 2.05 - плащаш 40 лева и после като влезеш взимаш нов билет и се получават едни 20 лева платени за нищо.
Точно така е, да.
Но в случая ние имахме междинно излизане и така още един ден (по средата на почивката ни), което би могло да се избегне, ако я има въпросната пластика.
Виж целия пост
# 638
Ако имате пластика, може да влизате и излизате лошото пъти искате и на ден ще ви е по 5 лв на автогарата и по 10 в комплекс.
Виж целия пост
# 639
Здравейте, понеже да пръв път от много години ще почиваме на Албена края на юли, в Калиакра Маре, искам да попитам, влизаш в Албена, отиваш до хотела, разтоварваш багажа и след това отиваш да си оставиш колата на паркинга на автогарата, така ли? Каква е цената там на ден престой, и с какво се придвижваш обратно до хотела? Благодаря предварително
Виж целия пост
# 640
Здравейте, понеже да пръв път от много години ще почиваме на Албена края на юли, в Калиакра Маре, искам да попитам, влизаш в Албена, отиваш до хотела, разтоварваш багажа и след това отиваш да си оставиш колата на паркинга на автогарата, така ли? Каква е цената там на ден престой, и с какво се придвижваш обратно до хотела? Благодаря предварително




Обратно придвижване - най-добрия вариант е пеша. Може да ползвате влакчето /ако уцелите разписанието/, шатъл-бус от спирките евентуално. Чета, че вече качват пътници без багаж. До 2020г почивахме с дъщеря ми само в Албена, слизаме от автобуса от Вт на автогарата, мятаме се на влакчето със саковете...не е имало проблем
Виж целия пост
# 641
Joy2016, това се прави, в случай, че не искаш да даваш 20лв за паркинг /Калиакра маре е в зоната за 20лв на 24 часа/. Имаш вариант разбира се да жертваш 15лв и да препаркираш на другия ден, а при нанасянето спокойно да си оправиш багажите и настаняването.
Виж целия пост
# 642
Някой наясно ли е какво означава  това:
"За улеснение на своите гости „Албена“ АД въвежда възможност за предварително резервиране на ползваните от гостите сетове от 1 брой чадър и 2 броя шезлонги. Моля, свържете се с рецепцията на Вашия хотел"
Виж целия пост
# 643
Някой наясно ли е какво означава  това:
"За улеснение на своите гости „Албена“ АД въвежда възможност за предварително резервиране на ползваните от гостите сетове от 1 брой чадър и 2 броя шезлонги. Моля, свържете се с рецепцията на Вашия хотел"
Става въпрос за платените първи и втори ред, тях може да резервирате на рецепция.
Виж целия пост
# 644
Някой възползвал ли се е от Priority access с карта Priority Club Albena   при настаняване или това е заблуда?
Какви права имаш при положение, че не  вземат предвид предпочитанията при настаняване ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия