Ще имам близнаци ! Тема с продължение 38

  • 62 390
  • 934
# 300
До 3м беше все тая дали е светло или тъмно, тихо или шумно докато спят. След това (в четвъртия месец почват да имат плитък и дълбок сън, като възрастните) се появи нуждата от приспиване, тъмно и тихо. Тогава се появява и по-продължителния нощен сън.

За коликите ползвахме 5-те стъпки на д-р Карп, с повиване и друскане. Много е странно в първия момент, но ако се направи както трябва работи безотказно. Капки не сме ползвали, защото към тях се привиква и спират да действат.

Раници в момента ползваме Тула Стандарт, те са 6+. Преди 6м имахме една Боба, тя е 0+, и един май-тай, който е 3+. Бобата я носех в количката за спешни случаи. Бях ги научила да спят в количката - зиме, лете, дори когато беше невъзможно да ги приспя в леглото съм ги приспивала в количката. В раницата само в изключителни случаи, защото няма как да ги нося и двете - най-добре да не се научават. Сега са вече на година и половина и заспиват сами в креватчетата.
Виж целия пост
# 301
Момичета, изписаха ми Магнерот 3х1, но като го пия и започва да ме боли горе високо корема, вчера бях на лекар, каза ми да го дъвчам, еми и с дъвчене пак ме боли корема, случвало ли се е на някоя от вас и как решихте проблема?

П. С.  14+ 5 г. с. съм, ако има значение.
Виж целия пост
# 302
Момичета, изписаха ми Магнерот 3х1, но като го пия и започва да ме боли горе високо корема, вчера бях на лекар, каза ми да го дъвчам, еми и с дъвчене пак ме боли корема, случвало ли се е на някоя от вас и как решихте проблема?

П. С.  14+ 5 г. с. съм, ако има значение.

И аз приемам същата доза магнерот, но нямам този проблем. Даже чакам с нетърпение да дойде часа, за да пия, че доста ме облекчава. Кажете на АГ , трябва да Ви изпише друг магнезий.
Виж целия пост
# 303
Толкова рано са предписали магнезий?
На мен АГ не искаше да ми го предпише и в 16гс, въпреки контракции. Предписа ми го към 18гс. Каза, че било рано и не се предписвало толкова рано, но не знам повече.
Виж целия пост
# 304
Писах в темата за тромбофилия, но нямам отговор.
Моля, ако някой знае колко зле ми е показателя
D-DIMER /кол./2.00 mcgFEU/ml до 0.5  бременна съм в 19+5 г.с  на клексан 0.4 съм ( или каквото намеря от два дни съм на фракси 0.4). първо ми взеха пробата и след това си бих инжекцията.
Миналият месец щях да загубя близнаците, страшно ми е притеснено чак на 17март съм на преглед при АГ
в скрит текст качвам изследванията от днес:
Скрит текст:

Виж целия пост
# 305
Joy, пиши Лс на Delisardeli, мисля, че ще помогне, че не знам дали скоро ще отвори темата. Успех!
Виж целия пост
# 306
Писах в темата за тромбофилия, но нямам отговор.
Моля, ако някой знае колко зле ми е показателя
D-DIMER /кол./2.00 mcgFEU/ml до 0.5  бременна съм в 19+5 г.с  на клексан 0.4 съм ( или каквото намеря от два дни съм на фракси 0.4). първо ми взеха пробата и след това си бих инжекцията.
Миналият месец щях да загубя близнаците, страшно ми е притеснено чак на 17март съм на преглед при АГ
в скрит текст качвам изследванията от днес:
Скрит текст:

За съжаление не съм запозната с тромбофилията, но веднага бих писала на АГ, защото колкото по-рано се вземат мерки толкова по добре. Миналата седмица всеки ден му писах, даже единият ден направо отидох да ме прегледа без да му се обаждам, този понеделник пак му писах, а иначе консултацията ми е на 21.03.
Хемоглобинът Вие много нисък и моят беше 106. Желателно е да пуснете още изследвания- ретикулоцити, желязо, вит.Б12, фолиева киселина и вит.Д.
Дано всичко да се оправи!
Виж целия пост
# 307
Joy joy, ddimer e над референтните стойности за бременни за 2 триместър. Потърси съвет от АГ и/или хематолог/ангиолог.
Виж целия пост
# 308
Здравейте! Закупих си количка Mountain Buggy Duet, но търся, ако някой продава столчета за кола за новородени, така че да могат да се монтират и на шасито на количката. Имате ли идея какви допълнително адаптори трябват и също така, за да се закрепят в колата трябва ли да се купуват също някакви допълнителни адаптори/ системи, тъй като не съм на ясно? Вие какви столчета за кола използвахте? Трябва ли задължително да са като марката на количката или може и други и да се ползват само в колата?
Виж целия пост
# 309
Ние след няколко месеца ще продаваме нашите на Cybex, които могат да се сложат на количката с адаптерите (струват 100лв нови). За кола не ви трябва нищо, може и с коланите. Някои кошчета могат с изофикс система, но трябва да имате изофикс в колата, а не всички имат.
Ако можете да изчакате с удоволствие продавам нашите, но предупреждавам, че по принцип кошчета втора употреба не се купуват, защото не се знае дали не са удряни.
Виж целия пост
# 310
За колата имахме обикновени кошчета, на Кикабу мисля че бяха. Ако сега обаче пак трябва да избирам, бих инвестирала в кошчетата на Бъгито. Просто постоянно заспиваха в колата и  докато ги преместя в количката и се събуждаха. Друго си е да вземеш коша, барабар с бебето и само да го щракнеш на шасито.
Виж целия пост
# 311
За колата имахме обикновени кошчета, на Кикабу мисля че бяха. Ако сега обаче пак трябва да избирам, бих инвестирала в кошчетата на Бъгито. Просто постоянно заспиваха в колата и  докато ги преместя в количката и се събуждаха. Друго си е да вземеш коша, барабар с бебето и само да го щракнеш на шасито.
Аз много държах на това и е много удобно.
Виж целия пост
# 312
Това беше една от причините да взема Дорджана. Супер удобно ми беше, ама ... одавна не се събират в кошчетата 😁
Виж целия пост
# 313
С кой модел сте? Може ли да споделите линк или снимка?
Това беше една от причините да взема Дорджана. Супер удобно ми беше, ама ... одавна не се събират в кошчетата 😁
Виж целия пост
# 314
Не вземайте столчета втора ръка - опасно е. Всичко друго е ок да е ползвано, но с това не бива компромис.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия