Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 144 222
  • 4 271
# 2 400
Наспорт! 🍷

Гледахме детско предаване с интересни факти. Говореха за Древна Гърция. Аз нещо вършеех из хола и не слушах внимателно. По едно време ПанТичка възкликна :"егати гадните са били тези древни гърци"!. Зачудих се и започнах да я оборвам, давайки пример за културата, науката и т.н. Тя ме гледа отегчено и избоботи : " да, и затова са изобретили спринцовките тези умници. Та нас сега да ни бодат за щяло и нещяло.".
Не съм чула, че са казали за спринцовките. Но ето, че научих нещо ново.
И ми се сви гърлото. Наистина много спринцовки й се събраха в последно време на Принцеса Панта. 😢
Виж целия пост
# 2 401
Панди, просълзи ме, милата малка принцеска, много й се насъбра Cry Гушкам ви и двете!
Мисти и твоят тийн да се оправя и да спре да тревожи милата си мама. Ти пък каквато си притеснителна...  Дръж фронта, ще се оправи момчето, стиснати палци и много положителна енергия от мен Hug
Бабри и ти се дръж и съвсем скоро да разхождаш новите придобивки! Още една сродна душа откривам в твое лице, не съм сама в лудостта да нося камара дрехи на шивачката Simple Smile
Сисче, на теб утре весел купон! И защо, моля си взела решение да не танцуваш? Току виж ги отвееш на дансинга утре Heart Eyes
Утре съм каторжник, ако решите да се тагвате от разни забави, моля изчакайте вечерта и тогава снимковия материал Simple Smile
МН се обади, вика - не яж, нося ти куп вкусотии. Кога ще се прибереш, питам, отговаря ми след полунощ.
Дооообре, точно това си мислеше и изстрадалият ми стомах, да го чака.
Виж целия пост
# 2 402
Милата ПанТичка, какво ѝ мина през главата само. Гуш

Тарталета, честито! Книга от издателство Колибри. Печелившите от Коледната игра на бг мама
Виж целия пост
# 2 403
Изчетох ви.
Бабри, честито за изпита.
Тарти, честито подрастващо козле.
Бобчи, на тебе ще стискам в петък, нали така?
И защо пък тъкмо сега сте заговорили за диети? Когато се чувствам като охранен тюлен...
Обаче си намерих рецепта за “кето хлебче“, каквото и да означава това.
Диетично ли е “хлебче“ от лешниково или бадемово брашно?
Нямам си идея, ама е много вкусно и безкрайно лесно!
Скрит текст:

Най-вероятно няма да си сваля излишните кила, които се присламчиха към тЕлото ми, от като .... кекса стана безопасно удоволствие, ама....квот - такова.
Виж целия пост
# 2 404
Гери, това 90-секундното хлебче ли е? Ако е то, и аз скоро попаднах на него и вече два пъти си го правя. Само че ми се струва малко невероятно да съдържа само 2.5 гр. въглехидрат, колкото го рекламират. И готово бадемово брашно и сурови бадеми съдържат повечко въглехидрати за 30 гр.
Виж целия пост
# 2 405
Това е рецептата, която качих в първия пост през седмицата ли?
Виж целия пост
# 2 406
Качи до 39,5..дадох Хексалгин. Сега и компрес на челото и гърлото Confused Cry  ще е дъъълга нощ.
Виж целия пост
# 2 407
Ох, Мисте ... 😞 Гуш!
Виж целия пост
# 2 408
Това е рецептата, която качих в първия пост през седмицата ли?

Да, Кло.

Мисти, неприятно! Да оздравява младежът.
Виж целия пост
# 2 409
Ох много болнии,не ми харесва тази работа. Да се оправят бързичко. 🤗🤗🤗
Виж целия пост
# 2 410
Дано свалите температура лесно и да поспите малко поне през нощта. Освен хексалгин, друго даваш ли?
Виж целия пост
# 2 411
Преди часове парацетамол, вит.С и Изопренозин.

През 4ч ли тоя Хексалгин може?
Виж целия пост
# 2 412
Мисти, правилно си постъпила. Може и топъл душ, 1-2 градуса под тази, с която е. Също - насапунисваш торс, ходила. Спокойно, ще мине. Знам, знам, че е голям стрес, но имунната система и тя ще помогне. Гуш и от мен.
Влязох друго да пиша, но и мен ми се сви гърлото като прочетох за високата температура.

Допълвам - хексалгина май на 6 или 8 часа, но при такива ст-ти на температурата можеш да редуваш с нурофен. Недей разчита на парацетамола.
Виж целия пост
# 2 413
Мисте, стискам палци да се оправи!

Че е 90 секундно хлебче - е, обаче съм я проспала тук тази рецепта.
Нали все си затварям очите за изкушенията ви...
Ама почна ли да гледам внимателно - ойде коня у длибокото...

Панде, пропуснах и твоята кукла. Леко да ви е боледуването.
Виж целия пост
# 2 414
Мисте, през 6 часа и не повече от четири пъти за 24 часа. Карам по спомен. Да се оправя младежа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия