Да се оплачем... 2022

  • 2 060 150
  • 32 033
# 225
Преживях буквално паник атака.
Хем знам, че това което се е случило е добро, но за няколко минути реших, че всичко ще рефлектира върху мен и моите близки.
Хем, знам, че не трябва да искам услуги от хора, които са съмнителни, хем като се наложи....поисках.
За 5 минути си представих най-черните сценарии.... Чак до криминалната хроника.... 🤭
Виж целия пост
# 226
Не съм адаптивна въобще. Ще направя един хляб за последно,и от утре на диета и аз. Обикновено ,след Нова година ми върят диетите поне за два месеца(докато ми омръзне и се отачаям от  слабите си резултати Rolling Eyes).Имам притесненя за малкото,но няма да споделям. Надявам се да не са основателни.Ще му взема час за лекар.
Не обичам да ме лъжат..То кой ли обича?! Но все оправдаваме  и извиняваме един вид хората ,прибягнали до такава лъжа -за да не ти кажат неприятна (според тях) истина..Рано или късно обаче всияко излиза наяве.  Та кое е по-неприятно, да ти кажат истината на момента,или да те излъжат и след това да научиш ?! Тъкмо решиш че си грешал за определени хора, и те вземат че те оправдаят.. От това се оплаквам.Ей в такива ситуации, мразя да съм права! Но факт-вътрешният ми глас не ме е подвел ,а ми се искаше този път ..
Виж целия пост
# 227
Щерката беше два дни на гости, бащата от семейството е с положителен тест днес, от вчера не му било добре. Сега какво правим, седим и чакаме да видим дали я е олепило и нея 😒 Мога ли нещо да давам профилактично?
Виж целия пост
# 228
Щерката беше два дни на гости, бащата от семейството е с положителен тест днес, от вчера не му било добре.

Би трябвало да е е карантина освен всичко друго.
Виж целия пост
# 229
Щерката беше два дни на гости, бащата от семейството е с положителен тест днес, от вчера не му било добре.

Би трябвало да е е карантина освен всичко друго.

Това ми е повече от ясно и изобщо не ми помага в случая относно притесненията ми....
Виж целия пост
# 230
Щерката беше два дни на гости, бащата от семейството е с положителен тест днес, от вчера не му било добре. Сега какво правим, седим и чакаме да видим дали я е олепило и нея 😒 Мога ли нещо да давам профилактично?
След 2 дни направете тест. Профилактично може да почнете Авирон Рапид и Цинсет - витамини. И температурата не е задължителна, имайте го на предвид, следете за хрема и болки в гърлото.
Виж целия пост
# 231
Не мисля, че профилактично може да се направи каквото и да е. Не се шашкайте, каквото такова. Ако се е заразила вече е минало-свършено, млада е, има всички шансове ако се разболее да мине леко.
Виж целия пост
# 232
Щерката беше два дни на гости, бащата от семейството е с положителен тест днес, от вчера не му било добре. Сега какво правим, седим и чакаме да видим дали я е олепило и нея 😒 Мога ли нещо да давам профилактично?
След 2 дни направете тест. Профилактично може да почнете Авирон Рапид и Цинсет - витамини. И температурата не е задължителна, имайте го на предвид, следете за хрема и болки в гърлото.
Благодаря ти, Вита, имам ги и двете.
Виж целия пост
# 233
Vicki_P, паник атаката свързана ли е с новото ти начинание? (Четох те в друга тема). Питам не за да ми отговориш, а да отговориш на себе си, да си споделиш с най-близките и да чуеш и тяхното мнение.

Зуки Су, дай си време, за да оцениш предимството на спокойствието на новата работа. Може би точно от това имаш нужда. Усмихни се. Намерѝ хубавото и се зарадвай на постигнатото ново.

И аз се оплаквам, че парите летят като щури. Мнооого е дълъг месец януари. Трябвало е той да бъде 28 дни, не февруари Simple Smile
Виж целия пост
# 234
Тетка, че то Януари без 3 почивни дни е почти 28 дни... 🤗
Благодаря ти за съвета, но става дума за точно това което съм написала - поисках услуга от грешният човек, който сега може да се възползва.
Става дума за неприятен интимен партньор на моя приятелка. Днес тя ми каза, че са се разделили и тоя я заплашвал и нея и нейните родители. Не каза нищо за мен, но се притесних малко или много. От друга страна се радвам че са се разделили, но малко преди да се оплача, ми се стори че се припознавам.... Беше лошо чувство 😔
Виж целия пост
# 235
Оплаквам се, че и аз трябва да почна диета. Оплаквам се и от потребителки, които влизат в темата не за да се оплачат, а само за да се разграничат от оплакването на някого и да покажат колко са перфектни. На мен лично не ми влияе, освен леко дразнене и умишлено подминавам постовете им.
На всички в темата пожелавам нещо, взето от едва песен на любима моя група (Disturbed): пожелавам ви да сте съвършени в своето несъвършенство! И да се чувствате добре в кожата си, да се приемате и обичате! Да сте щастливи, независимо, че не всичко се подрежда според очакванията ви и да вярвате, че се подрежда по най-добрия за вас самите начин в дългосрочен план 🙂
Виж целия пост
# 236
Кой това бре Лъки, тук сме съвършени сите🤣
Виж целия пост
# 237
Кой това бре Лъки, тук сме съвършени сите🤣
Мхм, аз даже съм и с божествена фигура( така, де, и Буда е Бог)
Виж целия пост
# 238
Опаковката не важи, а при Буда най-вече.
Виж целия пост
# 239
Не ми се е налагало да плащам онлайн след празниците.
Реших да си платя нет-а. Не мога да се логна на сайта на булсат.
Цитат
Уважаеми клиенти, ако до сега сте имали клиентски профил, моля, обърнете внимание, че вече не е активен.
Можете да направите нов профил чрез бутон "Регистрация" със следната информация: номер на договор, имейл по избор, ЕГН на титуляр, телефон за връзка.
 
При затруднения с регистрацията, моля, свържете се с нашия център за обслужване на клиенти 0700 31919.
ММ обаче каза, че през телефона си е успял да се логне.

Опитвам се да завърша една поръчка и да платя с карта. Заредих уж Phyre... и все още още зарежда - "pending".

Изобщо не ми върви днес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия