

За секс, жените винаги имат много опции. Опциите за топ партньор и на двата пола спадат с годините, мъжете пък могат да си купят определен тип жена с пари. На мъжете опциите за семейство се повишават с годините, но обикновено не с млади красавици, а с такива, на които със същите тези години са им паднали критериите поради различни фактори. За определен тип стари ергени обаче, опциите вървят единствено към съкращаване. Запазените и от двата пола винаги ще имат повече опции, но все пак не каквито са имали на младини.
Но е показателно за коя част си се хванал (припознал) 
, просто ми направи впечатление, че споменаваш само единия случай, но не и другия (но това се случва непрекъснато в тоя форум). Не знам за какво в моя полза говориш, че може би както се убедих тая година хем все още ставам за 20+ годишните, хем вече ставам и за 30+ хем и за 40+
, ама най-хубавото е че ме кефят и едните и другите и третите
, въобщее в това отношение е много яка възрастта ми, щот като бях на 30, тея над 30 изобщо не ги отразявах (безподобна глупост) (спомням си че единствената кака с която имах вземане-даване тогава беше една синеока брюнетка (единствената такава) на 31 когато бях на 28-29 и ми се струваше голяма за мен
).
Препоръчани теми