? Въпроси всякакви ? (2022 г.)

  • 577 377
  • 14 736
# 360
Ако човек има положителен ПСР или ако някой от семейството му е болен, не трябва да чака някой да му предпише карантина.
Виж целия пост
# 361
Благодаря на всички за отговорите. Ще се свържем с фирмата производител, дано се намери решение.
Виж целия пост
# 362
Успявате ли да влезете в abv.bg?
Виж целия пост
# 363
Не
Виж целия пост
# 364
Да без проблем днес.
Виж целия пост
# 365
Успявам.
Виж целия пост
# 366
Аз също не съм имала проблем през целия ден с абв.
Виж целия пост
# 367
По моя казус със сецнатата болка- диклак ретард ме облекчи доста, поне отидох до болницата. Преди да го изпия ревах от болла, стъпка не можех да направя. Оказаха се възпалени междупрешленни дискове в резултат от заседналия начин на живот и работа 😔 Понеже няма кой да ми бие инжекции, ще пия хапчета. Благодаря на всички за съветите, в такива ситуации този форум ми е незаменим!

Нашият бойлер също капе, има тънко маркуче, което влиза в сифона, но е в килера и не ни пречи.
Виж целия пост
# 368
Вчера в едно криминале Лошият взриви една яхта. Повредил някакъв клапан. Yum Това за бойлерите...
Виж целия пост
# 369
Здравейте,харесах общински имот,който е обявен за продан,никога не съм участвала в какъвто и да е търг,има такса за закупуване на документи 150 лв и такса за участие 120 лв.Предполагам,че ако не спечеля търга,изгарям с тези такси?Според вас,нагласени ли са тези търгове и заслужава ли си да олекна с тези 270 лв,ако предварително са се разбрали кой да спечели търга?
Виж целия пост
# 370
Изгарят ти само парите за закупуване на документацията. Ще ти възстановят депозита по банков път, ако не спечелиш търга. Подава се заявление, след търга.
Виж целия пост
# 371
Изгарят ти само парите за закупуване на документацията. Ще ти възстановят депозита по банков път, ако не спечелиш търга. Подава се заявление, след търга.
Депозита е отделно 30 %,а общо закупуване на документация плюс такса за участие е 270 лв,които изгарят,чудя се,за терен с начална цена 13000 лв не са ли множко и дали тези такси не са сложени като умишлен праг,да не участват по-масово хората,все пак рискът да се загубят тези 270 лв е доста висок,дори и само 1 участник да има само още....някой участвал ли е в подобен търг,без връзки,да сподели как е минал?
Виж целия пост
# 372
Къде биха могли да оценят и евентуално да купят китара? Имам една ненужна, не изглежда зле, май е испанска, акустична. И се чудя какво да правя с нея.
Виж целия пост
# 373
Антиквариат? Някой музикален магазин?
Къде биха могли да оценят и евентуално да купят китара? Имам една ненужна, не изглежда зле, май е испанска, акустична. И се чудя какво да правя с нея.
Виж целия пост
# 374
Някой знае ли откъде мога да поръчам такава парти диадема. Не ми излиза нито един читав сайт 🙄

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия