Спам тема (Януарски - Празнично Новогодишен Спам!) - от 01.01. до 31.01.22г.

  • 25 082
  • 1 229
# 270
изгоре Пънчи
Виж целия пост
# 271
Аз мога в нас, когат кажете, само да е петък/събота Joy .
Принципно мога и за навън, ама трябва да уточните точен ден, за да кажа мога ли не мога ли тогава.

Настроението ми е в унисон с времето. Колежката ми цъфна болна на работа, стоя 3 часа и си замина. Лекинко съм бясна!
Виж целия пост
# 272

Пънча кат Феникс Simple Smile
Виж целия пост
# 273
hala_penka, нямам представа защо, но снощи сънувах, че си моя позната Grinning

айде да внимаваш какво съннуваш
Защо? Дай пояснения Grinning
Мини, как си? Сънувай мен, ще те водя на бира. Дайс и Пънчи да ми се отчетат кога, как и защо ще се обичаме. На работа съм ура и спрях само да хапна, мням мням, салата с пиле <3
Норче, тъжно ми е малко и малко се обидих, ама ще мине. Ще се постарая да те сънувам и ще си чакам воденето на бира Grinning
Виж целия пост
# 274

ми сички у вас тогаз Simple Smile
Виж целия пост
# 275
hala_penka, нямам представа защо, но снощи сънувах, че си моя позната Grinning

айде да внимаваш какво съннуваш
Защо? Дай пояснения Grinning

гадже ми е
Виж целия пост
# 276
В събота?
Виж целия пост
# 277
Пак срещи уговаряте ... блазе ви. Grinning

Добра ви вечер. Grinning Тука вали кат изоглавено. Дъжд. Обаче хората не спряха да влизат.

ЧРД, Янче, па макар и на патерици. Много бабини златца да изгледаш. И до прабабини да стигнеш. Kissing Heart
Тортата ти е върхът, както винаги. Grinning

Мъжовете на Джастето са хубави. До тез на Бо не стигнах, щото ... ного работа, бе. Утре може би. Grinning
Ем, не мое без мъже, съгласете се. Joy
Виж целия пост
# 278
не може
Виж целия пост
# 279
Скрит текст:
hala_penka, нямам представа защо, но снощи сънувах, че си моя позната Grinning

айде да внимаваш какво съннуваш
Защо? Дай пояснения Grinning

гадже ми е
Не казах, че съм сънувала, че сме любовници. Не бой се още си падам по мъже, тъй че няма да ти я взема, макар и само насън Grinning
Значи пропуснах, Джасте, много благодаря за тез прекрасни мъжки тела Grinning
Виж целия пост
# 280
нямам доверие на Халата какви ги върши в сънищата на хората
Виж целия пост
# 281
халата я отнасям веднага
Виж целия пост
# 282
Я елате пиленца при батко.
КАде си, батко?
---
Неска си разходих фуксията по гората, утре по градо. Кално, студенко, сивее, викам да вкарам контраст. Animal Hatched Chick
Скрит текст:
]
Виж целия пост
# 283
Бе, мноо съм зле, викам си... таз Босилка, как си е снимала и двете ръце Joy
Виж целия пост
# 284
Бе, мноо съм зле, викам си... таз Босилка, как си е снимала и двете ръце Joy

верно ли ве Кикчо Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия