Перилни препарати и омекотители - 68

  • 49 519
  • 740
# 510
Може ли мнение за този Ariel

Любим ми е .  Много е добър.
Виж целия пост
# 511
+1 за този Ариел.
Виж целия пост
# 512
Моля ви за препоръка и съвет. Какъвто и омекотител да използвам (водата ни е мека), дрехите след изсъхване стават много твърди и груби. Слагам около 2/3 капачка омекотител, суша дрехите навън. Особено при дънките е кошмарно. Купувам ги нови от магазина меки, изпирам преди първо носене и ги прибирам като шкурка. Каква е причината и как да се справя?
Виж целия пост
# 513
Моля ви за препоръка и съвет. Какъвто и омекотител да използвам (водата ни е мека), дрехите след изсъхване стават много твърди и груби. Слагам около 2/3 капачка омекотител, суша дрехите навън. Особено при дънките е кошмарно. Купувам ги нови от магазина меки, изпирам преди първо носене и ги прибирам като шкурка. Каква е причината и как да се справя?
Този омекотител    и белия Сано при мен много омекотяват  кърпите много а Семаната оставя супер аромат  . Относно дънките ,имала съм случай когато са пресъхнали на простора  стават ужасно твърди.На някои материи помага гладене, на други не.
Виж целия пост
# 514
Не са изплакнати хубаво дрехите. Дозирай препарата като за мека вода или увеличи плакненето.
Виж целия пост
# 515
Благодаря! Ще опитам и с по-малко прах. Винаги позвам функцията 'допълнително изплакване' заради чувствителната кожа на цялата фамилия. Simple Smile
Виж целия пост
# 516
Да, и ние вкъщи сме така, пера с по-малко количество прах и допълнително плакнене, по-малко омекотител - пак поради горната причина. Суша предимно навън, рядко в сушилня.
Виж целия пост
# 517

Снощи пробвах това на спалното бельо аромат смес от праскова и роза Heart Eyes
Виж целия пост
# 518
Може би сте коментирали, но не си спомням, хубав ли беше течния Омо за цветни дрехи от Лидл? Гледам че сега е 5l  за 19.99лв.
Искам да си взема хубав течен прах за цветните дрехи и хубав прахообразен за бяло пране.
Виж целия пост
# 519
Може би сте коментирали, но не си спомням, хубав ли беше течния Омо за цветни дрехи от Лидл? Гледам че сега е 5l  за 19.99лв.
Искам да си взема хубав течен прах за цветните дрехи и хубав прахообразен за бяло пране.
Не е хубав
Виж целия пост
# 520
Може би сте коментирали, но не си спомням, хубав ли беше течния Омо за цветни дрехи от Лидл? Гледам че сега е 5l  за 19.99лв.
Искам да си взема хубав течен прах за цветните дрехи и хубав прахообразен за бяло пране.
За цветно течен - Персил в бялата опаковка с червена капачка .
Прах за бяло - ОМО но не е от ЛИДЛ
Виж целия пост
# 521
Може би сте коментирали, но не си спомням, хубав ли беше течния Омо за цветни дрехи от Лидл? Гледам че сега е 5l  за 19.99лв.
Искам да си взема хубав течен прах за цветните дрехи и хубав прахообразен за бяло пране.
Лидълският не е хубав -нисък клас препарат, за немския пазар. Тукашният е по-хубав.
Виж целия пост
# 522
Може би сте коментирали, но не си спомням, хубав ли беше течния Омо за цветни дрехи от Лидл? Гледам че сега е 5l  за 19.99лв.
Искам да си взема хубав течен прах за цветните дрехи и хубав прахообразен за бяло пране.
Лидълският не е хубав -нисък клас препарат, за немския пазар. Тукашният е по-хубав.

Не предполагах,че за немския пазар има нисък клас и качество Thinking
Виж целия пост
# 523
Има нисък клас разбира се. Даже има и тежки немски Персил, който за 5 кг пране, трябва да сложиш 200 грама прах.

Мисля, че или Bluebbery или Petiaivanov бяха обяснили много хубаво.
Виж целия пост
# 524
Здравейте.
Реших да сменя за известно време капсулите с прах.
За първи път купувам Ariel aqua powder.
Не мога да разбера от инструкциите на кутията, дали трябва предварително да се разтвори във вода или както другите - директно 65 г в чекмеджето.
Въобще не улеснява факта, че нама мерителна чаша в кутията.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия