Предстои ми инсеминация - Тема No 30

  • 38 723
  • 753
# 480
Здравейте, момичета. Моята инсеминация вина вчера на 11 ден, доста по-рано от обикновено, то и самият ми цикъл се скъсява последните месеци. На 27 ще правя тест, успех на всички ви, а на момичетата, на които им минаха четирите, сила и спокойствие и дано най-хубавото вече ви сполети ❤
Виж целия пост
# 481
Успех, Duzzyto, дано е твоят месец и да се похвалиш скоро!
Виж целия пост
# 482
Здравейте, момичета. Моята инсеминация вина вчера на 11 ден, доста по-рано от обикновено, то и самият ми цикъл се скъсява последните месеци. На 27 ще правя тест, успех на всички ви, а на момичетата, на които им минаха четирите, сила и спокойствие и дано най-хубавото вече ви сполети ❤

Успех и от мен 🍀 Аз утре отивам за кръвен тест. Ще ми е 12-ти ден от инсето, но не мога да издържа до 14ден 🤣
Стискла палци на всички чакащи 🙏🙏🙏
Виж целия пост
# 483
Здравейте, момичета. Моята инсеминация вина вчера на 11 ден, доста по-рано от обикновено, то и самият ми цикъл се скъсява последните месеци. На 27 ще правя тест, успех на всички ви, а на момичетата, на които им минаха четирите, сила и спокойствие и дано най-хубавото вече ви сполети ❤
Здравей Duzzyto, моята беше на 12 -ти усещам тежест вчера и днес гърдите са ми много чувствителни и си слагам Утрогестан вагинално . Ти как се чувстваш? Имаш ли неразположения?
Виж целия пост
# 484
Здравейте, момичета. Моята инсеминация вина вчера на 11 ден, доста по-рано от обикновено, то и самият ми цикъл се скъсява последните месеци. На 27 ще правя тест, успех на всички ви, а на момичетата, на които им минаха четирите, сила и спокойствие и дано най-хубавото вече ви сполети ❤
Здравей Duzzyto, моята беше на 12 -ти усещам тежест вчера и днес гърдите са ми много чувствителни и си слагам Утрогестан вагинално . Ти как се чувстваш? Имаш ли неразположения?
Здравей, нямам за сега, но и аз правя на естествен цикъл без стимулации. Все пак от прочетеното от другите момичета в предишни теми, мисля, че е нормално, не се шашкай Simple Smile казвам се Надя, приятно ми е Simple Smile
Виж целия пост
# 485
Здравейте, момичета. Моята инсеминация вина вчера на 11 ден, доста по-рано от обикновено, то и самият ми цикъл се скъсява последните месеци. На 27 ще правя тест, успех на всички ви, а на момичетата, на които им минаха четирите, сила и спокойствие и дано най-хубавото вече ви сполети ❤
Здравей Duzzyto, моята беше на 12 -ти усещам тежест вчера и днес гърдите са ми много чувствителни и си слагам Утрогестан вагинално . Ти как се чувстваш? Имаш ли неразположения?
Здравей, нямам за сега, но и аз правя на естествен цикъл без стимулации. Все пак от прочетеното от другите момичета в предишни теми, мисля, че е нормално, не се шашкай Simple Smile казвам се Надя, приятно ми е Simple Smile
Благодаря! Надя спокойна съм но и днес ме боля доста силно като спазми и остра болка ще мине.
Приятно ми е ще очакваме положителни резултати. 💙🙏
Успех ти желая Надя!
Виж целия пост
# 486
Здравейте момичета,записвам се и аз с инсеминация номер три.Отново на ЕЦ без стимулация при два спукани фоликула.Виждам,че пак има доста чакащи и силно се надявам вече да завалят положителните резултати и темичката ни да се изпълни с повече щастие!
Виж целия пост
# 487
Здравейте, момичета.

Не съм активна в темата, но ви чета. Като история за мен ще кажа че имам една естествена бременност 2019 послевал спонтанен аборт и от тогава  година и колко време - нищо. Не постигахме нова бременност и съответно тръгнахме по прегледи и изследвания. Спермограма с намалена морфология, но не с много и док каза че е ОК, че има всички шансове за бременност. Моята цветна снимка накратко пише нагъната ампуларна част с фимоза - пропуска оскъдно, лява тръба - стенотична ампуларна част - пропуска оскъдно. След гледане на видео ли е, снимки ли са, не знам от цветната снимка, док каза че пропускат оскъдно, но контраста е все пак под известно налягане, което не е същото при естествени обстоятелства. Предложи да лапароскопия за да се види реалната ситуация на тръбите и всичко друго там. Не ни е притискал за операцията, каза че ако откажем да я правим, може да преминем към инсеминация, но без да се видят тръбите не е лесно да се препоръча точната процедура, не се знае колко подходяща ще е инсеминацията. Аз предпочетох да направим лапарото, за да е ясно какво става вътре и тогава да решим какво да правим. В допълнение да кажа, че като бях при личната лекарка за направление, тя също поиска да види диска от цветната снимка и като се върна от кабинета ми даде направлението без да коментира дали пропускат и колко, което за мен беше потвърждение че лапараото е правилната стъпка.
Както и да е, направихме лапарото, док каза че е минало чудесно, и преминахме към инсеинация, което ме доведе в темата. И така неуспех след неуспех, които не съм писала, защото знам че го съпреживяваме една с друга, макар и да не се познаваме. Но, момичета, третата ни инсе е успешна! Беше на ЕЦ, до колкото разбрах на спукан фоликул, не знам дали един или два, с инжекция ден и половина по-рано.
Стискайте ми палци всичко да е наред до края, а аз ви стискам палци да имате положителни тестове до една!
Виж целия пост
# 488
Здравейте, момичета.

Не съм активна в темата, но ви чета. Като история за мен ще кажа че имам една естествена бременност 2019 послевал спонтанен аборт и от тогава  година и колко време - нищо. Не постигахме нова бременност и съответно тръгнахме по прегледи и изследвания. Спермограма с намалена морфология, но не с много и док каза че е ОК, че има всички шансове за бременност. Моята цветна снимка накратко пише нагъната ампуларна част с фимоза - пропуска оскъдно, лява тръба - стенотична ампуларна част - пропуска оскъдно. След гледане на видео ли е, снимки ли са, не знам от цветната снимка, док каза че пропускат оскъдно, но контраста е все пак под известно налягане, което не е същото при естествени обстоятелства. Предложи да лапароскопия за да се види реалната ситуация на тръбите и всичко друго там. Не ни е притискал за операцията, каза че ако откажем да я правим, може да преминем към инсеминация, но без да се видят тръбите не е лесно да се препоръча точната процедура, не се знае колко подходяща ще е инсеминацията. Аз предпочетох да направим лапарото, за да е ясно какво става вътре и тогава да решим какво да правим. В допълнение да кажа, че като бях при личната лекарка за направление, тя също поиска да види диска от цветната снимка и като се върна от кабинета ми даде направлението без да коментира дали пропускат и колко, което за мен беше потвърждение че лапараото е правилната стъпка.
Както и да е, направихме лапарото, док каза че е минало чудесно, и преминахме към инсеинация, което ме доведе в темата. И така неуспех след неуспех, които не съм писала, защото знам че го съпреживяваме една с друга, макар и да не се познаваме. Но, момичета, третата ни инсе е успешна! Беше на ЕЦ, до колкото разбрах на спукан фоликул, не знам дали един или два, с инжекция ден и половина по-рано.
Стискайте ми палци всичко да е наред до края, а аз ви стискам палци да имате положителни тестове до една!
Най- накрая хубава новина. Стискам ти палци всичко да е наред до края. И ние този месец ще пробваме отново, след като миналия нямах овулация и трябваше да пропуснем. Надявам се всички да видим двете чертички.
Виж целия пост
# 489
Здравейтеее. На 13.04 направихме инсеминация. Всичко беше наред не усетих нищо след самата процедура. Вчера на 15.04 вечерта се събудих с ужасно гадене, последващо повръщане, докато не излезе всичко и адско разстройство. Според вас възможно ли е да има нещо общо с инсеминацията и какво се случва. Днес през целия ден продължава разстройството, гаденето понамаля. Притеснявам се и не знам какво става, ако някоя от вас се е сблъсквала с нещо нека сподели, моля.
Виж целия пост
# 490
Usergirl, какво беше заключението след лапарото, правили ли са нещо вътре? Инсеминациите колко време след операцията ви препоръчаха да започнете? Пожелавам ти успех. Flowers Tulip

cvettinkataa не би трябвало да има общо инсеминацията. Може би лекарства, които приемаш или някаква храна?
Виж целия пост
# 491
bubkata2020, не знам за лапарото, мисля че е правено нещо, но истината е че не попитах. 
Направихме инсе месец и половина след лапарото.

Не съм имала никакви странности след инсе и не мога да помогна Sad . Единствено ми се завиваше свят от дуфастона в началото, но и това отшумя след седмица.

Моника Ангелова Успех, щом ще действате този месец, дано има много чертички за всички!
Виж целия пост
# 492
На 14.04. Правих първа инсеминация. Симулация с летрозол. Днес, 2 дни по-късно, се събудих супер напрегната, изнервена, както като при ПМС преди цикъл. Не обърнах внимание, докато сега не видях капки кръв в тоалетната? Някой сблъсквал ли се е, на какво може да се дължи? Съботен ден е, за това реших да се доритам до вас
Виж целия пост
# 493
На 14.04. Правих първа инсеминация. Симулация с летрозол. Днес, 2 дни по-късно, се събудих супер напрегната, изнервена, както като при ПМС преди цикъл. Не обърнах внимание, докато сега не видях капки кръв в тоалетната? Някой сблъсквал ли се е, на какво може да се дължи? Съботен ден е, за това реших да се доритам до вас
И моята беше на 13.04, при мен няма зацапване, но много ми е лошо от вчера и не спирам да повръщам. Имам лека болка ниско долу, но засега това. Надявам се да е успешна, успех желая и на теб 💜💜 дано скоро видим двете чертички. Къде си правила инсеминацията?
Виж целия пост
# 494
Аз не мисля, ме е симптом на някакъв успех в случая, а точно обратното 😕 Правих я във Варна в Мцар. Ти?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия