Кауфланд - тема 53

  • 49 063
  • 805
# 210
Долче, аз имам скорошна касерола от другата серия, доста по плътна е...много си я харесвам..
Относно новата седмица си харесах кухн. Везна на Ръсел Хобс, стъклените кутии за съхранение ( има една и с две отделения), Бретер-а, тенджерките на Ръсел Хобс много ми харесаха като ги видях, но те по малки от касерола (1 л.)🤔
Намалението също ми е под въпрос...
Детското яке, от картинката се размотава от доста време при нас и мисля, че е 15 лв. Чиниите на Луминарк( 6 броя)са на цена в брошурата 9.99 лв. А на "БОМБАСТИЧНО НАМАЛЕНИЕ" дават сервиз 18 части за 20 лв. 🤔
Намаление от 30-35% рекламирано като
" бомбастично " 🤔
Но на място може да има и добри попадения, като на Долчето от изминалия вече Понеделник 😉
 Забравих да попитам има  и гофретник....добър ли е...1200 w
С намаление е  30 лв.🤔😊
Виж целия пост
# 211
Някой има ли планетарния миксер от следващата седмица.
Дали е хубав🤔
Виж целия пост
# 212
Че не е ли това норм.цена за гофретник?
И чашите с двойно дъно за Коледа ги взех за 12лв...сега 16?
Виж целия пост
# 213
Че не е ли това норм.цена за гофретник?

Цената е нормална, но мощността е почти двойна.

Sofi_to, повечето сме доволни. Пече бързо и не залепва. Аз не го мажа преди ползване. Супер е за цената си!
Виж целия пост
# 214
Аз много съм го хвалила гофретника
Виж целия пост
# 215
И аз давам “да” на гофретника.
Цените ми се виждат фалшиво промоционални всичките. Мултикукъра е хубав.
Виж целия пост
# 216
Ние взехме грил тигана с капака , много е хубав нито се нагрява дръжката нито залепват неща без мазнина



Добре стават палачинките в тигана за палачинки Брио от последното зареждане. Е, съвсем без мазнина не съм пробвала...но и не слагам много. Обаче около 1/3 от дръжката се нагрява...а там даже има вдлъбнатини, които мисля, че са предвидени за пръстите...😬 Подчертавам, че тиганът е по-широк от зоната, която се нагрява с няколко см, а дръжката е още по-навън...Използвам степен 3-4 от мисля 8, т. е. не най-силните степени на нагряване. Чудя се дали да го връщам...или да го ползвам с предпазливост...
Някой беше показал тиган Брио от друга серия, по-плътен и тежък. Неговата дръжка нагрява ли се така?🤔
Виж целия пост
# 217
Благодаря ви за мненията, момичета. А конкретно на тиганите за палачинки от другите серии на Брио дали се нагряват дръжките? Все пак, вярно, че дръжката се пада по-ниско (не съм с газов котлон, а със стъклокерамичен), нали е плитък като е за палачинки, но не ми се струва много нормално...Май ще го връщам. Обаче ще трябва да чакам да пуснат тиган за палачинки от другата серия...което не знам кога точно ще е. 🙂🤔
Ако предложенията са бомбастични, като тези от които се възползвах (-80%  -90%), очаквам в магазина да е страшно! 😅 Та вероятно затова са само 30-35%...🤪 Някои цени и на мен ми се виждат надути (хранителните не ги гледах). Чашите с двойни стени, комплектът от 3 броя цедки (преди бяха по около 10 лв)...
Виж целия пост
# 218
Днес взех  набора за супа от брошурата. Много хубав бульон стана, не очаквах. Рядко купувам пилешко.
Виж целия пост
# 219
При нас нямаше набор днес, дори и етикет.
Хубав е, и аз го харесвам, стават чудесни супички.
Виж целия пост
# 220
Само печен не става добре (веднъж го пекохме, не помня защо). 😆 За супи/бульон е добре.
Виж целия пост
# 221
Аз го взех за кучето ама наистина си стана добър бульон.
Виж целия пост
# 222
Набора за супа става ли за храна на котки? А консервите русенско варено, какво представляват и ще се харесат ли на котки 😄
Виж целия пост
# 223
Набора за супа става ли за храна на котки? А консервите русенско варено, какво представляват и ще се харесат ли на котки 😄

За русенското варено - провери дали съдържа сол и други вредни съставки за котките.
Наборът за супа можеш да го свариш без сол,  бульон Маги и Вегета и става за котките.
Виж целия пост
# 224
Какво е мнението ви за бретера от брошурата? Може ли да се поставя във фурна? Намирате ли разлика във вкуса?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия