Кауфланд - тема 53

  • 49 063
  • 805
# 375
Днес си купих:
Нож на главния готвач - 5лв
точило за ножове - 5лв
Дъска за рязане + ножче - 5лв
Cast Aluminum Тиган 24см (става и за фурна до 180 градуса) 10лв

Калъфите за автомобили изглеждаха добре за 10лв.

Имаше един господин дето не си взимаше по 1-2 неща, ами направо с кашоните си ги прибираше.. Баси хората.. тия от кауфланд трябваше да напишат нещо от сорта на "максимум 2-3 на човек".. кво е тва чудо.. хората ходят да си зареждат магазините с тея неща.


Без да исках написах Cast Iron Тиган, а той е Cast Aluminum. Марка Soul & Spice

Филиала е Бургас Славейков.
Обърнахте ли внимание дали има бебешки и детски дрехи?

Да, имаше.
Виж целия пост
# 376
В Пловдив, Тракия как е положението? Сигурна съм, че няма такива попаданеия, ама все пак...

Утре преди обяд ще ходя. Какво ти трябва?

Маратонките са супер за късна есен/ ранна пролет, когато е студено за кецове.
Виж целия пост
# 377
В Кауфланд има ли сладко от вишни, което да киселее? Взех си от Лидл, ама ми е твърде сладко.
Виж целия пост
# 378
Вече почти няма нищо в кошовете.
Едни детски аратонки намерих като за голямото на 5 лв. Още едни шалвари, черни на 5 лв и толкова
Ще се видим с Кауфланд другия месец Wink
Виж целия пост
# 379
В Кауфланд има ли сладко от вишни, което да киселее? Взех си от Лидл, ама ми е твърде сладко.
На K-Classic 2,99 лв. Киселее. Гръцко производство.
Виж целия пост
# 380
Нищо, Дева..само да сравня Simple Smile
Виж целия пост
# 381
Guess Who, мерси. Гледах го снощи, но се бях натоварила и го оставих за друг път, но само ако е сигурно, че киселее. Ще взема.
Виж целия пост
# 382
Такаааа ето ме и мен , успях да оставя челяка при баба ми , рева пищя за майка си ам абез тез Imp тя отива за евтини маратонки Sunglasses да ама не , маратонки НЯМА .... НО съм доволна
Дамско бюстие 1.60
Стягащо бельо 1.40
Детско бански 1.20
Делен чаршаф с ластик за единично легло 3.50
Анцугуво долнище ватирно за челяка 3.50
Нооо най се зарадвах на силиконовите пръчки 12 бр за 2.50 Heart Eyes
Виж целия пост
# 383
Брей, чаршафите по 3,50 ли станаха? Голяма евтиния при вас, браво!
Виж целия пост
# 384
Такаааа ето ме и мен , успях да оставя челяка при баба ми , рева пищя за майка си ам абез тез Imp тя отива за евтини маратонки Sunglasses да ама не , маратонки НЯМА .... НО съм доволна
Дамско бюстие 1.60
Стягащо бельо 1.40
Детско бански 1.20
Делен чаршаф с ластик за единично легло 3.50
Анцугуво долнище ватирно за челяка 3.50
Нооо най се зарадвах на силиконовите пръчки 12 бр за 2.50 Heart Eyes

Какви са тези пръчки?
Виж целия пост
# 385
Чаршафа беше 1 бр в коша преди касите бял ама за тези пари бял бял
Ето ги пръчките за топъл силикон и без това има само една , а поръчки имам да правя Grinning


Такаааа ето ме и мен , успях да оставя челяка при баба ми , рева пищя за майка си ам абез тез Imp тя отива за евтини маратонки Sunglasses да ама не , маратонки НЯМА .... НО съм доволна
Дамско бюстие 1.60
Стягащо бельо 1.40
Детско бански 1.20
Делен чаршаф с ластик за единично легло 3.50
Анцугуво долнище ватирно за челяка 3.50
Нооо най се зарадвах на силиконовите пръчки 12 бр за 2.50 Heart Eyes

Какви са тези пръчки?
Виж целия пост
# 386
Малко снимки и от мен на неща от вторник или понеделник като ходих, не помня:
Кофи по 2 лв всяка.

Нещо си за чай, 2 лв

Престилка за малък художник, 2 лв

Щипки за готвене. Мисля, че бяха 5 лв , 2 бр в кутията
Виж целия пост
# 387
Щипките са страхотни, честито!
Виж целия пост
# 388
Голяма мизерия при нас при бомбастичните намаления, разочаровах се. Изобщо не е като в понеделник и не виждам изгледи да зареждат с още стока...Надявах се на маратонки, но нямаше изобщо. Това най-много се доближаваше до маратонки 🤪

Все пак, взех кош за пране оригами (сгъваем е) за 5 лв, бебешко яке за дъжд за 10 лв (за подарък). Малко хранителни и се изнесох. Доста време рових в кошовете...добре че успях да изровя упътването на коша оригами, че не знам иначе как щях да го разпъвам...😆
Виж целия пост
# 389
Какъв цвят са тези кошове, Долче?
Да гледам утре, за дъщеря ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия