Всякакви въпроси относно съдомиялните - тема №26

  • 43 381
  • 880
# 870
Аз не мога да разбера идеята за премахване на предварителното плакнене/миене.
Някой може ли да ми даде логичен довод?
Виж целия пост
# 871
Здравейте! След 7 годишна вярна служба, от снощи миялната - Bosch ме изостави. Няколко пъти я пусках, резултатът все един и същ. Таблетката цяла, има вода и пара след като я отвора, но съдовете мръсни. До сега не сме имали проблем. Чудя се какво да направя, за да установим проблемът или директно техник да търся?
Здравейте, аз имах проблем със съдомиялната си звъннах на кол център на Бош. Оттам съдействаха и не се стигна до викане на техник!!
Виж целия пост
# 872
Намаляването на солта не свърши работа. Съдовете са добре измити но не са добре изплакнати.
Виж целия пост
# 873
Намаляването на солта не свърши работа. Съдовете са добре измити но не са добре изплакнати.
Проверете дюзите на перките за запушвания, маркуча на входящата вода за прегъване и недобро налягане, почистете филтрите, пуснете празна машина с препарат за почистване на съдомиялната.
Виж целия пост
# 874
Намаляването на солта не свърши работа. Съдовете са добре измити но не са добре изплакнати.
Проверете дюзите на перките за запушвания, маркуча на входящата вода за прегъване и недобро налягане, почистете филтрите, пуснете празна машина с препарат за почистване на съдомиялната.
Всичко това съм го направил миналата седмица.
Виж целия пост
# 875
Намаляването на солта не свърши работа. Съдовете са добре измити но не са добре изплакнати.
Проверете дюзите на перките за запушвания, маркуча на входящата вода за прегъване и недобро налягане, почистете филтрите, пуснете празна машина с препарат за почистване на съдомиялната.
Всичко това съм го направил миналата седмица.
В инструкцията нищо ли не пише за такъв проблем? Евентуално от сервиза някакви насоки дадоха ли?
Виж целия пост
# 876
Намаляването на солта не свърши работа. Съдовете са добре измити но не са добре изплакнати.
Проверете дюзите на перките за запушвания, маркуча на входящата вода за прегъване и недобро налягане, почистете филтрите, пуснете празна машина с препарат за почистване на съдомиялната.
Всичко това съм го направил миналата седмица.
В инструкцията нищо ли не пише за такъв проблем? Евентуално от сервиза някакви насоки дадоха ли?
В инструкциятя не пише нищо което би ми помогнало. Сервиза няма да ми помогне.
Ще пускам доп. изплакване след всеки цикъл.
Виж целия пост
# 877
mlad tehnik, а гланца? Ползвате ли гланц и на каква степен е настроен?
Виж целия пост
# 878
mlad tehnik, а гланца? Ползвате ли гланц и на каква степен е настроен?
Никога не съм ползвал гланц. Настройката му е на 0.
Виж целия пост
# 879
Моля някой да пусне нова тема, защото ще заключа текущата.
Виж целия пост
# 880
НОВА ТЕМА https://www.bg-mamma.com/?topic=1576723
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия