Египет /Тема 12/

  • 53 464
  • 739
# 210
Брей, на 2 февруари ще ce осъществи първият чартър от Пловдив до Египет (European Air Charter)

Втори април вероятно имаш предвид?
Виж целия пост
# 211
Брей, на 2 февруари ще ce осъществи първият чартър от Пловдив до Египет (European Air Charter)

2.04, програма със 7 нощувки в Хургада. Нормално, напълниха 9 самолета от София само те. 2-ва има и от Варна.
Другите фирми също имат поне по 2 полета около тези дати.
Виж целия пост
# 212
Хургада ще се превърне в български курорт за седмица време!
Виж целия пост
# 213
Да, 2 април, разбира се. Мислех, да дам скрийншот на статията (от TravelNews), но понеже вътре има спомената конкретна турагенция, за да не правя реклама, реших просто да го напиша с едно изречение. И то с грешка, както винаги, хахаха.
Виж целия пост
# 214
Обикновено нося акта за раждане на детето в оригинал за излизане от страната (нямамe брак), но сега хич не ми се носи до Египет. Дали на летището минава само копие или е нужно копието да е с нотариална заверка?
Виж целия пост
# 215
Обикновено нося акта за раждане на детето в оригинал за излизане от страната (нямамe брак), но сега хич не ми се носи до Египет. Дали на летището минава само копие или е нужно копието да е с нотариална заверка?
Зависи от настроението на проверяващия...

Иначе оригинал или ли заверено копие е ок.
Виж целия пост
# 216
Обикновено нося акта за раждане на детето в оригинал за излизане от страната (нямамe брак), но сега хич не ми се носи до Египет. Дали на летището минава само копие или е нужно копието да е с нотариална заверка?
Зависи от настроението на проверяващия...

Иначе оригинал или ли заверено копие е ок.
Благодаря!
Виж целия пост
# 217
Брей, на 2 април ще ce осъществи първият чартър от Пловдив до Египет (European Air Charter)
Ние ще сме с него.
Виж целия пост
# 218
Някъде прочетох, че в хотелите имало машини за обмяна на валута.  На летището в Кайро има ли такива машини? Къде е най-добре да се обмени валута на летището - на такава машина, в чейндж бюро или в банков офис?
Виж целия пост
# 219
Някъде прочетох, че в хотелите имало машини за обмяна на валута.  На летището в Кайро има ли такива машини? Къде е най-добре да се обмени валута на летището - на такава машина, в чейндж бюро или в банков офис?
А защо ще сменяте? Навсякъде се плаща в долари и евро. А ви връщат в египетски лири...
Виж целия пост
# 220
Има ли някъде все още оферта за 1 или 2.04?
Виж целия пост
# 221
Има ли някъде все още оферта за 1 или 2.04?
Да
Виж целия пост
# 222
Някъде прочетох, че в хотелите имало машини за обмяна на валута.  На летището в Кайро има ли такива машини? Къде е най-добре да се обмени валута на летището - на такава машина, в чейндж бюро или в банков офис?
А защо ще сменяте? Навсякъде се плаща в долари и евро. А ви връщат в египетски лири...
Защото след пристигане на летището веднага отиваме на пирамидите, а за влизане вътре в пирамидите се плащало само в египетски лири.
Виж целия пост
# 223
Здравейте, след много много чудене и обрати се спряхме на Шарм Ел Шейх и разглеждаме екскурзиите, да питам кое според вас си струва да се види? Набелязали сме Перлите на Синай (долината Вешваш), Планината на Моисей, Подводница и може би бъгита из пустинята.

И да питам, тази виза която се плаща на място, може ли да се плати с карта? Чудя се колко пари кеш да превдидим, освен долари за бакшиши и екскурзии. И още един въпрос, гледах че на място екскузиите са доста по-евтини, отколкото с Емералд (с тях ще пътуваме), според вас ок ли е да не се занимаваме с Емералд?

Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 224
Някъде прочетох, че в хотелите имало машини за обмяна на валута.  На летището в Кайро има ли такива машини? Къде е най-добре да се обмени валута на летището - на такава машина, в чейндж бюро или в банков офис?
А защо ще сменяте? Навсякъде се плаща в долари и евро. А ви връщат в египетски лири...
Защото след пристигане на летището веднага отиваме на пирамидите, а за влизане вътре в пирамидите се плащало само в египетски лири.

Предвид мерките за Ковид в последните 2 години не се влизаше в Пирамидите. Не знам дали е премахнато сега.
Първия ден обикновенно ме се ходи никъде. Ще имате достатъчно време за смяна на валута.
В пирамида влизаха срещу 1 долар на пазача.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия