Бебешки валентинки ще озарят лицата на 'Искам бебе' бремелинки. /тема 35/

  • 36 754
  • 806
# 90
Марианка, еха супер новина, само така Flowers Hibiscus !!!

Аз ще ти препоръчам все пак да си направиш тест за ковид, дори и да си го карала.

+1 има хора дето 3ти път го карат
Виж целия пост
# 91
Ангелче честито и бързо оздравяване.На днешния ден миналата година видях моя положителен тест,а сега Роско спи до мен в активната гимнастика Simple Smile
Виж целия пост
# 92
Леле, Ейнджълче, каква прекрасна новина ! Направо уауууу...🥳 Браво и честито! Лека бременност и всичко да бъде наред до края!
Отново последва Александрия 😀 Леле, много хубава новина! Представяш ли си да са две....
Много ме зарадва, Ейнджълче! Пу-Пу, всичко да е наред!

С тези ваши  бременности направо ми се ще и на мен, ама засега ще сме пас. Хаха
Виж целия пост
# 93
Честито и от мен! Много се радвам, че леко и без тревоги се е случило! Аз също много искам с малка разлика и нямам търпение да се върнем в играта.  На прегледа ще говоря с АГ, но да питам знаете ли след секцио колко време е добре да се изчака за последваща бременност?
Виж целия пост
# 94


Момичета,да очаквам ли още нещо да излезе,или в общи линии това е микробиологията?
Виж целия пост
# 95
Азалия, аз съм чувала, че и при двата вида раждане, е добре да се чака 2 години, за да си възстанови тялото витамините и минералите за нова бременност.
Иначе за около шест месеца тялото се възстановява от операция според докторите.
Виж целия пост
# 96


Момичета,да очаквам ли още нещо да излезе,или в общи линии това е микробиологията?

Чиста е. Няма да излизат други резултати.
Виж целия пост
# 97
Скрит текст:

Момичета,да очаквам ли още нещо да излезе,или в общи линии това е микробиологията?

Това е стерилна урина и в нея в момента не са изолирани бактерии. Микробиология се прави на слуз/секрет от влагалището. Ако са ти взимали секрет, това не е резултатът за него.
Виж целия пост
# 98


Момичета,да очаквам ли още нещо да излезе,или в общи линии това е микробиологията?

Чиста е. Няма да излизат други резултати.



Ами аз май излекувах отвратителните сърбежи и ужасното течение с 2 бани със смрадлика и сода! Не вярвах,че е възможно.....
Виж целия пост
# 99
Шу, обаче това е МБ излследване на стерилна урина. Секрет от влагалище взимаха ли?
Виж целия пост
# 100
Януари като бях на преглед, АГ ми каза, че съм се възстановила напълно. Каза, че се препоръчва 2 г разлика от раждане до следващо раждане.
Jupiter, и на мен това ми мина днес през ума Grinning
Колкото, толкова.
Майка ми е работещ пенсионер, свекърва ми се пенсионира септември догодина. Ако трябва ще помагат.
Виж целия пост
# 101
На мен ми казаха след секцио 1 година.
Но най-добре е да се направи преглед и да се пуснат изследвания. 
Честито и от мен! Много се радвам, че леко и без тревоги се е случило! Аз също много искам с малка разлика и нямам търпение да се върнем в играта.  На прегледа ще говоря с АГ, но да питам знаете ли след секцио колко време е добре да се изчака за последваща бременност?
Виж целия пост
# 102
Леле, Ейнджълче......
Аз съм шашинг. Толкова много се радвам 🥰🥰🥰

Аз бях така с Анастасия преди теста, но си мина от само себе си и не съм пила нищо, но можеш да пиеш Парацетамол, ако не пада температурата.

Всичко ще бъде наред. ❤️❤️❤️
Ударих дупе в тавана от кеф, знаеш ли? 😃
Виж целия пост
# 103
Оооооо Ейнджълче, тихичко честито! Много обичам бременни новини! Пу пу пу всичко да е наред 🍀
Виж целия пост
# 104
Ооооо, Ейнджълче Heart това е прекрасна новина! Много се радвам за вас, наистина Hug много е хубаво, когато познатите имена отново имат такива новини. Наскоро си мислех как всичките забременяхме и родихме горе-долу в една година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия