Раждане във II САГБАЛ Шейново (5 тема)

  • 55 687
  • 740
# 285
“Пази си бебето, някой да не го открадне.”това беше съвета на вс познати. Какво може да стане , предвид че новородените спят почти постоянно?! И да се задави, като майката я няма в сраята, все тая, лекари няма да го чуят.
Цитат на: Станислава5642 [b
[/b]link=topic=1407075.msg44375839#msg44375839 date=1646121829]
Всеки си преценява сам, 1 - 2мин няма значение....... Белята става много бързо!
А защо да се заключва бебето?
Виж целия пост
# 286
Всеки си преценява сам, 1 - 2мин няма значение....... Белята става много бързо!
А защо да се заключва бебето?
Аз пък никъде не видях на вратите на стойте да има ключ че да си заключваш стаята.
Ноември месец 2020 родих там
Виж целия пост
# 287
Затова вземи си бебето да ти е мирна главицата и да си дишаш спокойно!
Виж целия пост
# 288
А как ще го вземете с вас до тоалетна?!😁интересно ми е просто..вътре в кабинета леглото не се побира😅
Затова вземи си бебето да ти е мирна главицата и да си дишаш спокойно!
Виж целия пост
# 289
Оставях бебето само, за да отида до тоалетна, това са 5 минути, не заключвах вратата през целия си престой в Шейново.
Виж целия пост
# 290
А как ще го вземете с вас до тоалетна?!😁интересно ми е просто..вътре в кабинета леглото не се побира😅
Затова вземи си бебето да ти е мирна главицата и да си дишаш спокойно!
Говоря за там където позволява мястото
Виж целия пост
# 291

Когато ходех до тоалетна го оставях сам. Няма как да го взема с мен. Бяхме доста дни в Шейново и имаше моменти, в които нямах съквартирант. Вратите на стаите и баните не могат да се заключват, за да може ако на някой му прилошее да могат да реагират. Не мисля, че някой би откраднал бебе.
Виж целия пост
# 292
Интересувам се от индивидуалните стаи (ВИП).
Разбрах, че нямат собствена баня. Но има ли поне мивка. Или дори и за една чаша вода или да си измиеш зъбите пак трябва да ходиш някъде си?
Виж целия пост
# 293
В общите стаи има мивки. Би трябвало и във ВИП-а да е така. Аз не бях сама в стая и оставях бебето на другото момиче за кратко. Но попаднах на читава жена. И нейното гледах, когато се налагаше. За по-дълго излизане оставях бебето в неонатологията.
Виж целия пост
# 294
Има мивка и в самостоятелните стаи.
Виж целия пост
# 295
Всички от ВИП стаите на 3ет си имахме ключове и си ги заключвахме , когато излизахме на двора или до тоалетна.
Виж целия пост
# 296
Аз също бях в самостоятелна стая, имах ключ за нея, но не го използвах.
 И да, има мивка в стаите. Вода обаче си носих минерална.
Виж целия пост
# 297
Момичета, знаете ли този фотограф в Шейново, който снима при изписването, всеки ден ли е там. Необходима ли е предварителна уговорка с него? И знаете ли какви са му тарифите - цена-брой снимки?
Изобщи задлужава ли си?😀
Виж целия пост
# 298
Здравейте, мами! Виждам, че доста от вас се следят при д-р Вецев. Аз тази седмица се прехвърлих при него, след като не бях доволна от предния АГ. В понеделник на прегледа доктора ми пусна изследвания и взе секрет. Каза, че ще получа резултатите по вайбър, но спомена нещо за между 14ти и 23ти. Вие как получавате резултатите от изследванията при него и колко време отнема обикновено?
Виж целия пост
# 299
Обикновено след 3 седмици си получаваш резултатите по Вайбър. Успех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия