Раждане във II САГБАЛ Шейново (5 тема)

  • 55 681
  • 740
# 225
Др Златомира арабаджиева
Много съм доволна.
Родих 2020 г.
Прекрасно отношение
Виж целия пост
# 226
Няма нужда да си носите фраксипарин или клексан.
Виж целия пост
# 227
Аз съм супер доволна от доктор Вецев. В супердок няма много свободни часове за него, но ако звъннете в МЦ Поликлиника България вероятно ще се намери час.
Виж целия пост
# 228
Аз съм супер доволна от доктор Вецев. В супердок няма много свободни часове за него, но ако звъннете в МЦ Поликлиника България вероятно ще се намери час.
Дали в този център работят със здравната каса знаете ли
Виж целия пост
# 229
Доктор Вецев - да. За другите доктори не знам.
Виж целия пост
# 230
Списъците са в скрит текст на първа страница. Ето:



 Може с направление при Вецев. И аз се следях по здравна каса при него. Друг е въпросът колко малко неща се покриват от здравната каса, останалото се доплаща.

Здравейте,

Предстои ми раждане секцио в началото на април. Според вас дали ще ми позволят да занеса чаршафи, одеялце, хавлия, козметика и дрешки за бебето по време на престоя ни? Мисля да взема и шишенца, но дали имат стерилизатор? Ако някой е раждал скоро, нека сподели как е хигиената там, банята с колко души се дели?
Виж целия пост
# 231
Здравейте, някой да има впечатления от акушер Гюрова? Не става въпрос за нормално раждане, а за грижи след раждане.
Виж целия пост
# 232
Ако имате предвид да си вземете чаршафи, дрешки и прочие, за да си ги ползвате за бебето, докато си е при вас в стаята, едва ли някой би могъл да ви спре. Но при връщане в неонатологията, вероятно ще трябва да слагате обратно техните чаршафи и дрешки. Аз си носех само памперси, мокри кърпички, еднократни постелки, судокрем за дупето.
Не знам дали имат стерилизатор за общо ползване, веднага след секциото имах кърма, така че някой друг да се включи тук.
Хигиената в тоалетните и банята на ет. 3, където бях, беше окей за мен. Трябва да си носите тоалетна хартия. Душовете не са уединени, но пък винаги, когато се къпех, бях сама. Бързо минават 5 дни, ще се справите. Успех!
Виж целия пост
# 233
Колко време е престоят след секцио? Ако е 5 нощувки, първата преди секциото брои ли се?
Виж целия пост
# 234
Брои се,но все пак зависи и от Вашето състояние.
Виж целия пост
# 235
Момичета , колко памперса дадохте на неонатология ? В отделен пакет ли бяха или на бройка ? И колко памперса си оставихте при вас ?
До колкото знам трябва да се оставят 20бр + пакет мокри кърпи. Но не намирам памперс 20бр отделен пакет.
Виж целия пост
# 236
Оставих един пакет памперси от тези Лупило на Лидъл те са 24 броя мисля и едни мокри кърпи . Неонатологията е под всякаква критика, носете си собствени шишета , защото тези текът като чешма и бебчета се давят.
Момичета , колко памперса дадохте на неонатология ? В отделен пакет ли бяха или на бройка ? И колко памперса си оставихте при вас ?
До колкото знам трябва да се оставят 20бр + пакет мокри кърпи. Но не намирам памперс 20бр отделен пакет.
Виж целия пост
# 237
Цената за раждане в Шейново, с избор на екип ,различна ли е ако си неосигурен ?
Виж целия пост
# 238
Оставих един пакет памперси от тези Лупило на Лидъл те са 24 броя мисля и едни мокри кърпи . Неонатологията е под всякаква критика, носете си собствени шишета , защото тези текът като чешма и бебчета се давят.
Момичета , колко памперса дадохте на неонатология ? В отделен пакет ли бяха или на бройка ? И колко памперса си оставихте при вас ?
До колкото знам трябва да се оставят 20бр + пакет мокри кърпи. Но не намирам памперс 20бр отделен пакет.

Много благодаря , предполагам още 10тина за 4/5 за при мен би-трябвало да свършат работа ..
шишета ясно, дано поне да могат да ги стерилизират там, за да не се налага да мъкна и стерилизатора 😂
Виж целия пост
# 239
Няма да ви стигнат 10 памперса за 5 дни. Те се сменят на всяко хранене ( демек през 3 часа) всеки ден,сметнете колко ще ви трябват Simple Smile
Няма как да ви стерилизират вашите шишета,първо че там ги изваряват, второ е абсурдно ,предвид че ги внасяте отвън. Ако държите на ваши шишета, носете си ваш стерилизатор.
Оставих един пакет памперси от тези Лупило на Лидъл те са 24 броя мисля и едни мокри кърпи . Неонатологията е под всякаква критика, носете си собствени шишета , защото тези текът като чешма и бебчета се давят.
Момичета , колко памперса дадохте на неонатология ? В отделен пакет ли бяха или на бройка ? И колко памперса си оставихте при вас ?
До колкото знам трябва да се оставят 20бр + пакет мокри кърпи. Но не намирам памперс 20бр отделен пакет.

Много благодаря , предполагам още 10тина за 4/5 за при мен би-трябвало да свършат работа ..
шишета ясно, дано поне да могат да ги стерилизират там, за да не се налага да мъкна и стерилизатора 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия