Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.22г.

  • 18 903
  • 884
# 135
евааго как може да не се сещам
Виж целия пост
# 136
Щостанах?!?!?!?!
Виж целия пост
# 137
Аз лично щот съм на работа, за тебе обаче не знам Scream
Виж целия пост
# 138
А де...
Виж целия пост
# 139
защото сте дебели и коремовете ви притискат
Виж целия пост
# 140
Утре ще ходим на Витоша да се пързаляме с шейни.
Някакви съвети за напълно начинаещи? Scream
Виж целия пост
# 141
Не забравяйте шейните
Виж целия пост
# 142
Кики Joy

Холдъне, няма значение колко е голям корема, ако се спи настрани
Виж целия пост
# 143
ами научи ги на младежките уе виж че не знаят
Виж целия пост
# 144
Утре ще ходим на Витоша да се пързаляме с шейни.
Някакви съвети за напълно начинаещи? Scream
Не отивай. Joy

За пръв път искам да си взема котка. Ей това:
Виж целия пост
# 145
Пазете се от камъне и дърве под снега. :>
Предната седмица се пробвахме с дъщеря ми с картон и онези пластмасовите за дупе шейни. Не знам как се наричат. Не стана добро пързаляне. Едвам се навихме за прибиране.
//
Добър ден.
//
Джастето да се включи дали е добре.
Виж целия пост
# 146

Настройвам се за катастрофално преживяване утре.
Виж целия пост
# 147
Бат Пънчи не те ли е учил след 18:00 да пийш
Виж целия пост
# 148
Отивам и аз за бира, да си понеса цирково настроение Joy
Скрит текст:
Виж целия пост
# 149
...
За пръв път искам да си взема котка. Ей това:

Оле, Лори, ако ти е пред очите това ... просто няма как да му устоиш. Heart Eyes

Бо знае най-добре. Grinning Аз отдавна не съм се пързаляла.

Почнах аз Нурофен стоп колд. Действа псевдоефедрина, изпих фчера 2 през 4-5 часа. Посли убачи изкарах целата нощ с много лек сън. Много разсънващо ми действува тази съставка. Ама то тва фчера не се траеше. Да, Дайсче, като алергична ми е хремата, мерси. А е от настинка. Тъпо!

Джасте, Джасте, Джасте ... Kissing Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия