Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.22г.

  • 18 903
  • 884
# 375
Добър вечер!
Депресарския сезон ли почна?

Ей ви една Варна и морето около нея.
Скрит текст:


Виж целия пост
# 376
Рейче, имам си резервация за моретооо, след по-малко от месец 😁😁. Нямам търпение да го видя 😍

Норче, апнааме, пийнааме, и те нА, в леглото. Старци.

Холдъне, кво ти стана напоследък? Ептен си се повредил. Не раздавай форумните мацки.
Виж целия пост
# 377
Дайсче, на кое море уеее? Нашето? След месец? Няма ли да е бахър?
Виж целия пост
# 378
Нашето, на Варната 😁😁 .
Виж целия пост
# 379
Холдъне, кво ти стана напоследък? Ептен си се повредил. Не раздавай форумните мацки.

е за май френд Лесборанкова каде раздавам
Виж целия пост
# 380
Пънчи? :>

Виж целия пост
# 381
ако си в лесбийски период да ти предложа едно девойче
Няма нужда, защото всички жени са мои, забрави ли?
Виж целия пост
# 382
ако си в лесбийски период да ти предложа едно девойче
Няма нужда, защото всички жени са мои, забрави ли?

имаш парички копуваш ги сички
Виж целия пост
# 383
Добрютрю. Друго е да станеш в 4.20 ч.

Честит празник, на който квот празнува.
Виж целия пост
# 384
Добро утро! Не искам да ставам. Искам да си стоя завита под завивките и да си спя Grinning
Виж целия пост
# 385
ДУ! Аз да ви сервирам, па после ше въ дочитам. Grinning


Изчетох въ. Само Дайс е ранобудна, другите йощ спат. И аз искам, ного ми се спи неска. Мъ ни мои. Па тука ми затвориха улицата, режат клони на дървета. Ши си умра от мързел, щот клиенти нема. Joy

Ай, ставайти бре, не сте ли гладни?

Мъ, Дайсче, що съ кукно толко рано? Дан праиш легло на Дебеланка? Grinning

Бо, страхотно парче! Grinning
Виж целия пост
# 386
Начиии, нахален шняг. Докато си изчистих колата, то пак я покри Rage
Виж целия пост
# 387
Аз слава богу, не трябваше да чистя. Обаче, изненадващо нямам течност за чистачки. Как е станало нИ знам. Имах онзи ден, пръскаше доволно със силна струя Grinning
Виж целия пост
# 388
Добро утро! Grinning
Исе, сняг ли?! Де го?!
Тука дъш, ръмеш.
А по пътя слънце.
В града мръсно, сиво, мокро.
Стана малко като хайку. Joy

Ааа, Инче, и ний бехме ранобудни. Станахме към 04.30ч., не за друго, ами требваше да се прибиргаме на Варната.

Мая ни побърка направо. Два часа нон стоп мяучене на високи децибели. Чак нови звуци вкара. Как не се уморява, братче. Мау, мау, мауууу. Разбира се, си изпълни програмата, пусна няколко подаръка, добре, че беше още като тръгвахме и в близост до кофи за боклук.
Пътуването е приключение. Stuck Out Tongue Winking Eye
Веке съм и боядисана. Ура.

И Честит ви двоен празник - Свети Валентин и Трифон Зарезан:
Виж целия пост
# 389
Инче, станах, и добре, че станах. Толкова несвързани глупости сънувах...

 Търча по хиляди задачи днес. Гаден, гаден понеделник!

Дебеланка отрази за малко леглото. обаче някой я е затворил в детската.. беше умрела от глад!

Сняг пухкав, поне не духа и е приятно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия