Искам да кажа...(191) през февруари 2022

  • 46 617
  • 856
# 315
Добро утро ☕
Боби, честита да е Марти! Честито пълнолетие 🎊
И аз вчера гледах снимки, времето лети, буквално!
Пия кафето и отивам на фитнес, че бая торта хапнах, е много е вкусна, лека, абе страхотна 😁
Хубав ден момичета 🤗
Виж целия пост
# 316
Добро утро!

Боби, здрава и щастлива да бъде щерката! Много късмет!

Али, омммм!
Виж целия пост
# 317
Късмет и здраве за Марти!
Виж целия пост
# 318
Добро утро!

Боби, честита да е Марти! Да е здрава, щастлива, разумна, успешна и с късмет!

Днес имен ден празнуват Валя, Валентина. Ако имаме именици, честити да са!
Виж целия пост
# 319
Здрава да е Марти, успешна, само напред и нагоре!
Виж целия пост
# 320
Мари, изследването паказа някакъв паразит в сливиците, аз преди се оплаквах от постоянното преглъщане, може и от това да е. Сега го борим и по-нататък ще ви кажа докъде съм се докарала. Също така ми показа, че болшинството от лекарствата, които взимам по различни поводи са безполезни. То си е направо различна философия за живота, засега смятам да пробвам. Човек като е в безизходица се хваща и за сламката.
Али, дано вече твоя хладилник се оправи и с това да свършат проблемите с него!
Виж целия пост
# 321
Добро утро!

Честит рожден ден на Марти! Пожелавам й здраве, много успехи и сбъднати мечти!

Честито и на имениците! Днес е Хараланбей. Баба ми на този ден правеше питка за здраве. И аз смятам да направя днес след работа.

Али, да се свършват хладилните неволи!

Здрави да сте!
Виж целия пост
# 322
Честита да е Марти! Здрава,щастлива и успешна! 🥰🤗
Честито и на именниците.
Вчера явно ни е бил ден за снимки. И ние гледахме,че си свалих всичките 1200 снимки от тел. Наистина лети това време. 🤭
Мери,дано се намери решение на проблема. И аз май имам подобен проблем,но не съм ходила никъде.
Хубав ден! Днес ще е топличко и слънчево. ❤
Виж целия пост
# 323
Честит рожден ден на Марти! Здрава и щастлива да е!
Виж целия пост
# 324
Честита да е Марти! Здрава, щастлива и успешна! 🥰
Виж целия пост
# 325
Честита да е рожденичката ви, Боби! Здрава, щастлива и късметлийка!
Честито и на имениците!
Виж целия пост
# 326
Добро утро!
Честита да е Марти!Да е здрава,щастлива  и да постигне всичко,което иска!
Али,да приключва сагата с хладилника!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 327
Честита да е Марти! Здрава, успешна и щастлива!
Виж целия пост
# 328
Честито пълнолетие на Марти! Да е здрава, щастлива, доволна от изборите си!
Виж целия пост
# 329
Боби, честит празник! Здрава и успешна да е Марти!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия