Искам да кажа...(191) през февруари 2022

  • 46 617
  • 856
# 330
Колко хубави поводи и рожденици всеки ден!
Да е честита щерката на Боби! Много здрава и щастлива.

Честити имен ден на всички именници.
Виж целия пост
# 331
Валентин/а не празнуват ли на 14?
Или аз нещо съм се объркала.
Боби, честита да е Марти, по вода да ѝ върви в живота и да сбъдне всичките си мечти!
Але, че не е ставал за техник, човекът, разбрахме, ама за външния му вид нищо не каза;)
Пеги, и на вас честита ви годишнина! Слагам ви с мъжа ти в клуба на Ели и Мари, на които безкрайно се радвам, че празнуват всичките си празници.
Виж целия пост
# 332

Але, че не е ставал за техник, човекът, разбрахме, ама за външния му вид нищо не каза;)


Тц, ептен. Дълъг и сух мъж.  Grinning Като техник все пак беше по-добър, смени ми термостата ... След малко си отивам и пак ще го чакам да дойде Grinning

Пеги, честити да сте!
Виж целия пост
# 333
Тути, празници да има Simple Smile
Пеги, обичайте се и се водете още дълги години, и празнувайте!

Але, дани оправи всичко тоз техник и да нямаш повече грижи с хладилника!

Пътуваме. Времето е разкошно. Обаче пътят за Русе през Плевен как се е разбил....
Виж целия пост
# 334
Ели, много разбит е. Покрай Плевен пак позакърпиха дупките и при Русе направиха ремонт, но иначе е ужас.
Няма и да го оправят, нали чакат магистралата Joy

Днес страхотно време, пролетно!
И чичопей чух. Още малко и ще се хванем за зелено Sunglasses
Виж целия пост
# 335
Моите кокичета вече нацъфтяха, та усеща се, че иде пролет. Само дано не свие някой студ.
Виж целия пост
# 336
Мери, дано видиш бързо подобрение и пребориш неразположенията.
Наздраве! За Марти! И за всички, които вечер не са на диета! Simple Smile
Виж целия пост
# 337
Наздраве! Ребърца, баклава, винце, свинщина в най-чист вид Wink
Виж целия пост
# 338
Разкош, Селесте!

Боби, да ти е честита девойката! Здрава, успешна, усмихната!
Виж целия пост
# 339
По късна доба откривам сезона на сладоледа с една вкусотия, смес от шоколад и солен карамел Simple Smile
Виж целия пост
# 340
Добро утро ☕
Какво сте се разпищолили 😂 то баклава, сладолед, я мятяйте тренировките, че лятото чука на вратата!
На мен мускулната треска ми мина, та вече ще се раздам 🏋️
Усещам, че дрехите се олабиха 😁
Щерката ме ядосва яко, как ще издържа пубертета не знам! Подвиква ми и ми отговаря, компетентна по всичко! И уж тренира, пък ми се вижда напълняла, само боклуци и се ядът!
Ама, да сме живи и здрави 😎
Петък е, хубав ден момичета 🤗
Виж целия пост
# 341
Добро утро!

Честит да ни е петъка!
Виж целия пост
# 342
Кой е споменал баклавата така незабележимо за мен? Stuck Out Tongue Winking EyeЩе се връщам да чета отново. Аз съм подута и с главоболие.
Добро утро.
Виж целия пост
# 343
Добро утро.

Аз този път замених баклавата с пишмание с шоколад.... емии 🐷🥰

Вчера ужким пак ми оправиха хладилника, за сега работи... Аз, обаче, не смея да си пренеса нещата от резервния 😁

Тихичко и кротко да мине петъка и да се отдадем на почивка викам аз 😁
Виж целия пост
# 344
Добро утро!!!
Мина рожденият ден, легнахме си късно.... Ненаспана...
Днес е партито, дано поспя.
Вчера пуснахме на Марти чернодробни изследвания - вече са в норма!
Пусна си и за антитела - има 2080...
Явно е изкарала Ковид, но тя до понеделник пишеше Изопринозин, януари АБ и явно го е подтиснала и преборила...
Замислям се да се запиша на аеробика....
Имам нужда от раздвижване, а дълго ни спряха танците....

Хубав ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия