Ако обичаш да танцуваш, а явно обичаш, ще ти хареса аеробиката!

Получиха си документа за натурализация и вече можем да им извадим немски паспорти. Очаквах да е нещо тържествено, но заради короната не беше нищо особено. То и без това само аз се вълнувах
Следобяд големият беше на хирург заради мъдреците и се оказа, че ще трябва да ги извади и 4те с операция, като тук настояват да е наведнъж. Освен това единият бил до някакъв нерв и искат 3Д снимка, за да знаят накъде могат да натискат и накъде не. Той се е ошашкал яко, аз трижди... Лекаря е казал, че колкото по рано се извадят, толкова по добре. Този уикенд трябва да решим и евентуално да запазим час за средата на април, по време на великденската ваканция.
Запазвам часове с дни напред и като ми седне ей така някой вкъщи...После пак сме на очен с Вики, че онзи ден ѝ разшириха зениците и искат повторен преглед при спокойни очи. Към очила върви работата де. А тя пък много искала да носи и защо мислите. Защото най-добрата ѝ приятелка също е с очила.
Препоръчани теми