Магазини Pepco 8

  • 54 393
  • 739
# 330
Хм от кои свещи взехте за 8ми 🌷🌷🌷

От тези взех, че са за по- възрастни жени и да си ползват бурканчетата след изгарянето на свещите.
Виж целия пост
# 331
Тези са ми любимите,купувам ги постоянно.Показаната не съм я пробвала,при следващо ходене ще поправя това.При мен никога не изгарят докрая.
Скрит текст:




Виж целия пост
# 332
Тези свещи бяха от хвалените. 🙂
Някой помириса ли кехлибара и горския мъх /свещите/? 😃
Аз. Влюбих се в нея. Напомня ми на парфюма Опиум. Свидят ми се 8 лв, че не е много голяма,но ако още веднъж отида и я помириша ще ги прежаля. Joy
Виж целия пост
# 333
А една свещ с двата аромата ли е или са две- кехлибар и горски мъх? 😃 Заинтригува ме, отдавна не съм ходила в Пепко...
Виж целия пост
# 334
А една свещ с двата аромата ли е или са две- кехлибар и горски мъх? 😃 Заинтригува ме, отдавна не съм ходила в Пепко...
Една е.
Може би е по-скъпа заради чашата. Като я гледах е някаква по-специална керамика.
Виж целия пост
# 335
Малко покупки от днес.

Виж целия пост
# 336
Здравейте,

Издирвам тези чаши и малките и големите, знам че са стара колекция и не съм ги виждала от много време. Но евентуално ако някоя от вас ги е забелязала някъде ще съм много благодарна!
Виж целия пост
# 337
Не устоях. Днес отидохме до Пепко да погледнем за едно изкуствено цвете(естествено нямаше) и си тръгнахме със свещта. Веднага си я запалих. Но още три пъти яко я запаля за 5-6 часа, както днес и свършИ. Наистина е тежка керамична чаша. Може да се използва за саксия
Виж целия пост
# 338
С какво соевите свещи са по-различни?Моята малдивска почти не е мръднала.От към осем до един вечерта гори.
Виж целия пост
# 339
С какво соевите свещи са по-различни?Моята малдивска почти не е мръднала.От към осем до един вечерта гори.
Не знам. Запалих я в 17 часа. Горя до полунощ. 1/4 от нея вече я няма. Никъде не пишеше колко часа и дават.
Виж целия пост
# 340
За първи път чувам за соеви свещи (чак сега видях, че има стикер). За малдивски също...🙂🤔
Виж целия пост
# 341
И аз, Долче Simple Smile
Но и не съм по свещите.
Виж целия пост
# 342
Аз от пепко не съм взимала, взимала съм от една майка,която изработва и имат невероятен аромат (а имат и кауза)

Тия дни мисля да се разходя към пепко,все още не съм го сефтосала след з.серт.
Виж целия пост
# 343
Всяка свещ си има на етикета за колко часа приблизително изгаря.Не намерих тук показаните свещи,у наше село явно още не са заредили.Взех си все пак някаква нова,много хубаво мирише,ориент нещо си но въобще не е натрапващо.
Скрит текст:


Виж целия пост
# 344
Аз тези от 3 лв ги изгарям за два дни 😂.Много бързо изгоряха.
Имате ли идея от къде мога да си купя само помпички за пулвелизатор?
Имам два от Пепко и много бързо им се развалиха помпичките.Единия е за изхвърляне, другия е на път и той да стане за коша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия