Лакове за нокти - 158

  • 53 220
  • 736
# 405
Прекрасни маникюри Flowers Hibiscus-следя ви..
Аз само разнообразих заздравителите с цветенца...
Виж целия пост
# 406
Толкова ми е хубаво в този красив цветен оазис. Много сте хубави всички.
Аз съм така:

Скрит текст:

Лаковете:

Пп Рени, много сладки цветенца.
Пп Грийни, въобще не си личи, че ваденката е изкривена.
Виж целия пост
# 407
И аз не виждам разместване на ваденката на Грийни,а цвета на Топфейс е супер.
Джасте,мерси..омръзна ми само на заздравител/нали правя онази комбинация от 2 която ми каза.../да видим .И да питам тези лакове на Ревърс трайни ли са и хубаво ли се нанасят? Отдавна ги гледам в Елитис,но не съм взимала още..Чудно си го направила маникюра. Simple Smile
Виж целия пост
# 408
Рени, да ти кажа хубави са. Първия слой е някак непокривен и неравномерен, но със втория слой всичко си идва на място. Става хубав плътен втори пласт, с хубав самостоятелен блясък. А с топа завършека става идеален.
Като трайност при мен са стандартно трайни. В смисъл около 3-4 дни. Ползвала съм ги един път и споделям по спомен. Сега ще проследя отново как е трайността и ще споделя.
Виж целия пост
# 409
От мен Saint George
Виж целия пост
# 410
SNB Петя, Flormar pretty 003 creamy и 006 dovetail


Черното е суха пудра от али, която се размаза от топа. Напоследък нещо не ми се получават идеите, ще мина на едноцветен маникюр Grinning
Виж целия пост
# 411
Ааа получават се -много добре даже. Simple Smile А златното какво е ?
Juls 18 -супер зелено -бляскаво.Тези лакове тук ги няма ,нали?
Виж целия пост
# 412
Благодаря! Златното е уж чисто злато на малки квадратни листчета, смесено в топ лак. Взех го от ибей. Изключително тънко е, ако се пипне с пръст полепва все едно е сенки за очи.
Виж целия пост
# 413
Много сте хубави всички!
Дефекти в ефекти това е красотата на маникюра ❤️

JL 38 и JL 33 покрит със захарен топ.
Виж целия пост
# 414
Juls 18 -супер зелено -бляскаво.Тези лакове тук ги няма ,нали?
Не за съжаление. От сайта на A England съм поръчвала Blush
Виж целия пост
# 415




https://www.instagram.com/p/CbDczd-L_Ru/?utm_medium=copy_link
Виж целия пост
# 416
С това бях до вчера, мноооогоо трудно се хваща на снимка

И сегашният маникюр. Забравих да снимам нюда, на ГР е, ще го погледна утре. Точките са от небезизвестния тук Перфект Grinning
Виж целия пост
# 417
AraBesqUe, разкошна Аура ❤️
Вдъхновена от теб, преобърнах кашончетата да търся подобен цвят у дома, и това е резултата

SNB Михаил, trend it up COSMIC 030 и GR Gel Shine 04
Виж целия пост
# 418


От мен един Перфект. Стар модел,  но скоро го открих в едно малко магазинче.
Виж целия пост
# 419
От днес:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия