Изневярата и живота след нея

  • 16 575
  • 253
# 150
Може пък и двете да ги е похвалил, всяка според предоставената услуга.
И това успокоително ли трябва да подейства?
Виж целия пост
# 151
Идеята е, че докато мъжа се забавлява и обсипва с комплименти любовницата, жена му се занимава с битовизми.
Виж целия пост
# 152
Ох бе, Brielle Hug Може пък на любовницата да е писал "Няма да мога да изляза тая вечер, вещицата се е лепнала за мен", докато истинската причина да е била, че иска да си хапне от вкусното ястие на жена си на топличко и на съпругата да е казал "Ммм, никога не си правила по-вкусна мусака, ела да те нацелувам!" Озапти си въображението малко Grinning Извън рамките на шегата, много отблизо съм била свидетел на живота на любовница - повечето обаждания и писаници са свързани със "Ми.. няма да мога, жената това, жената онова...", замазано с "ти си най-прекрасна, пък тя е лоша и не ме разбира, ма трябва сега да стоя при тъпите ѝ гости". Съответно пичът си зяпа сериала вкъщи и си гушка жената.
Много смешни разбирания за "романтиката" при любовниците имате.
Виж целия пост
# 153
Няма да си е гушкал жената, щом тя се е усетила, че има нещо...
Виж целия пост
# 154
Идеята е, че докато мъжа се забавлява и обсипва с комплименти любовницата, жена му се занимава с битовизми.

Е, това вече би било нейн проблем. Може спокойно да се занимава с любовника си. Така, де, като ще е отворена връзка, все пак..
Виж целия пост
# 155
От съвсем близък контакт с любовница - ма, какви оправдания? След работно време не звъниш, не пишеш, чакаш да те потърсят Mr. Green
Виж целия пост
# 156
Да, но в случая връзката не е отворена и постъпката му е егоистична, вместо да прекрати връзката с жена си се крие, а жена му вярна.
Виж целия пост
# 157
Аз за такова нещо, като отворена връзка само съм чувала, но не съм виждала.
Е, виждала съм отворени връзки, в които единият не знае, че е такава.
Виж целия пост
# 158
От съвсем близък контакт с любовница - ма, какви оправдания? След работно време не звъниш, не пишеш, чакаш да те потърсят Mr. Green
И евентуално от тоалетната ти напише - мило, няма да мога, много съжалявам. Докато ти стоиш облечена и гримирана на вратата, защото имате уговорка за вечеря. Много романтично, ееей, любовница да си!
Виж целия пост
# 159
Пак от същата - гримирана и облечена си мята палтото и отива да се забавлява с приятели.
Тия изнурени и ревящи женици с мисъл за любимия в леглото на харпията, не стават за тая работа.
Виж целия пост
# 160
Аз за такова нещо, като отворена връзка само съм чувала, но не съм виждала.
Е, виждала съм отворени връзки, в които единият не знае, че е такава.
Аз пък познавам доста хора с такава връзка, две от тях не завършиха добре, защото колкото и да се правиш, че не ти пука, че партньорът ти ходи по други ти е неприятно и почваш да изискваш.
Виж целия пост
# 161
Горе- долу говорим за същото.
Знаят, че хойка полу- скрито, почти не и чакат да му мине. Ам, не.
Виж целия пост
# 162
Ох бе, Brielle Hug Може пък на любовницата да е писал "Няма да мога да изляза тая вечер, вещицата се е лепнала за мен", докато истинската причина да е била, че иска да си хапне от вкусното ястие на жена си на топличко и на съпругата да е казал "Ммм, никога не си правила по-вкусна мусака, ела да те нацелувам!" Озапти си въображението малко Grinning Извън рамките на шегата, много отблизо съм била свидетел на живота на любовница - повечето обаждания и писаници са свързани със "Ми.. няма да мога, жената това, жената онова...", замазано с "ти си най-прекрасна, пък тя е лоша и не ме разбира, ма трябва сега да стоя при тъпите ѝ гости". Съответно пичът си зяпа сериала вкъщи и си гушка жената.
Много смешни разбирания за "романтиката" при любовниците имате.

Прочети първия пост на авторката, пък тогава спори. От пръстите си изсмукваш, само и само да си правата, но аз не споря. Обясних ти какво имам предвид, няма нужда да ме контрираш. Мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 163
Не споря. Само се дразня на художествени измислици. Първият пост го прочетох много добре, без да влагам допълнителни окраски.
Виж целия пост
# 164
Хвърлих бърз поглед на поста на авторката, но някак си ми звучи много сапунено. Всъщност доста постове за изневери, любови, писани тук са ми леко блудкави и нереални.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия