Професионални серии за коса- тема 154

  • 68 251
  • 761
# 630
Момичета, имам въпрос, който вероятно ще ви се стори глупав, но моля ви, абстрахирайте се от липсата ми на опит. Може ли една боя от дадена марка да се ползва с оксидант от друга марка?
Виж целия пост
# 631
Принципно не е проблем,но внимавай все пак да не смесваш амонячни с безамонячни. Едно време купувах литров оксидант на Вела и сменях боите като стой та гледай Grinning,че все нещо не ме устройваха.
Виж целия пост
# 632
Олиосета имат нова серия, ще се радвам някой от по-запознатите със съставките да даде мнение, как бихте я определили? Протеин или нещо балансирано?
https://www.zlatnaribka.com/olioseta-oro-del-marocco/oro-del-mar … mc_eid=b8dd1a9156
Виж целия пост
# 633
Момичета, някоя да е ползвала това? Било много добро. Притеснява ме алкохолът, но пък това ще се отмива след минутка, колко да пресуши?
Виж целия пост
# 634
Водата на витамино колор е страхотна за мен. Имам я. Но аз харесвам и цялата серия.
Виж целия пост
# 635
Олиосета имат нова серия, ще се радвам някой от по-запознатите със съставките да даде мнение, как бихте я определили? Протеин или нещо балансирано?
https://www.zlatnaribka.com/olioseta-oro-del-marocco/oro-del-mar … mc_eid=b8dd1a9156

Изглаждаща серия с Арган и моринга.....Звучи като хидратация с подхранване. Едва ли скоро ще стигна до нея,но би трябвало да е с уклон хидратация.
Виж целия пост
# 636
И аз загледах серията на Олиосета, но при мен от масла косата бухва, едва ли ще ми заглади. Захлаждане получавам от силна хидратацията като балсама Джойко мойсчър Екстрийм или от протеин като Архитект.
И в този ред на мисли Архитект ми свърши, но имам Редкен Екстрийм. Струва ли си да подновя Архитект?
Виж целия пост
# 637
Водата на витамино колор е страхотна за мен. Имам я. Но аз харесвам и цялата серия.

То и аз си зададох въпроса недотам умно Sweat Smile, но имах предвид - дали блясъкът на косата е видим след употреба на този... концентрат, сийлър, каквото е? Основно с тази цел го заглеждам.
Виж целия пост
# 638
Като свърши Редкена може пак да си вземете Архитект.
 Хайде ако някой е тествал кератиновите Медавита да сподели. Нямат минита,а ме чоплят много.
 Много неща пробвах техни напоследък и повечето ми харесват,но ще изчакам за още малко впечатления и ще пиша подробно.



bambinnah нямам Витамино колор,но имам K-Water,а те са един дол дренки. Да блясък има особено ако ударите една преса и косата стои права до следващото миене. Хубава глезотия са си като продукт.
Виж целия пост
# 639
Момичета, тази маска на Меди как я ползвате и как я усещате? По описание си е обичайно за няколко минути след шампоан, вие така ли правите?
http://www.zlatnaribka.com/vazstanovyavashta-maska-za-zdravi-kos … al-therapy-178-ml
Виж целия пост
# 640
Здравейте, знаете ли откъде мога да открия спрея от серията Метал Детокс?
Виж целия пост
# 641
Момичета, тази маска на Меди как я ползвате и как я усещате? По описание си е обичайно за няколко минути след шампоан, вие така ли правите?
http://www.zlatnaribka.com/vazstanovyavashta-maska-za-zdravi-kos … al-therapy-178-ml

Една помпа на скалпа и надолу по дължината, на краищата друг продукт.
Тази маска не струва повече от 5лв за мен.
Виж целия пост
# 642
Много е хубава тази маска, според мен. Прави страхотно подхранена косата и омекотена, точно от корена, защото тя там се нанася.

По дължините не нанасям нищо, изплаквам и след това нещо без отмиване преди сешоара.
Виж целия пост
# 643
Момичета, тази маска на Меди как я ползвате и как я усещате? По описание си е обичайно за няколко минути след шампоан, вие така ли правите?
http://www.zlatnaribka.com/vazstanovyavashta-maska-za-zdravi-kos … al-therapy-178-ml
Използвам 3 помпи, разпределени равномерно по скалпа, а по дължините друга маска. Не ми утежнява и в комбинация с Хидрокленз на Меди, косопада ми спря, а новата коса, която расте, е плътна и подхранена. Доволна съм от нея и като свърши, ще я подновя.
Виж целия пост
# 644
Момичета, прави ли ви впечатление, че отново са вдигнали целите? Аз наблюдавам от известно време този преуош, беше 50лв без намаление, сега като отворих, изведнъж 57лв🤦🏻♀
https://www.notino.bg/kerastase/resistance-grizha-za-izpolzvane- … na-kosa/p-615073/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия