Комплекси в секса

  • 25 901
  • 238
# 150
И колко е това достатъчно?
От 15 нагоре
Виж целия пост
# 151
А на "Фи" колко? Wink
Хаха
Виж целия пост
# 152
Е, как колко? Пак толко. Joy
Виж целия пост
# 153
Знам, че Фи-то ви е по-важно от дължината, идеалния вариант е между 4 и 5 см (според индивидуалните ви възможности), нагоре ще е болезнено, надолу няма да го усетите както трябва. Лично мнение, поправете ме ако греша.
Виж целия пост
# 154
Ама размер от кога е равно на качество?!
Виж целия пост
# 155
Ама размер от кога е равно на качество?!

Предполага се, че си ги избирате знаещи и можещи. Може ли да има качество с 10 см и фи 2-3 см?
Виж целия пост
# 156
Аз такъв не съм срещала, ама принципно що да няма качество?!
Виж целия пост
# 157
Ам глей сега как мъж обръща тема с въпрос за поза към такава за размера. Ама типично по мъжки....
Виж целия пост
# 158
Ето точно това е оптималната големина за задното дворче -
Китайски размер или по-добре нищо . Защото дворчето не е проектирано за качествен секс... само тези дето предимно тренират на порно филмчета и хентай вярват, че това е  възможно.
Виж целия пост
# 159
Щом ще се питаме такива неща, коя е оптималната поза за качествен анален секс? Grinning Grinning Grinning
Статиска просто Grinning
Когато жената го иска, а на мъжа му е достатъчно голям, всички пози за оптимални.
 Да се запише за статистиката.

Точно за аналния, големината не е най-търсеното Joy
Виж целия пост
# 160
Ама типично по мъжки....
Мне ... типично в тон със заглавието.
Виж целия пост
# 161
Мъжът ви работи със сарказъм, ама аз не го разбрах в началото и реагирах първосигнално. Laughing
Преди да пробвате разни техники у дома се поинтересувайте малко от физиологията на човешкото тяло.
Има едно предупреждение в някои телевизионни предавания, че някои опити за повтарянето на съдържанието им в домашна обстановка могат да доведат до телесни повреди. Wink
Виж целия пост
# 162
Ами. Баш така си разсъждава.
Виж целия пост
# 163
Ама типично по мъжки....
Мне ... типично в тон със заглавието.

Още някой неразбрал. Grinning
Виж целия пост
# 164
Ама размер от кога е равно на качество?!
Откакто има краставици ¯\_(ツ)_/¯
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия