Комплекси в секса

  • 25 897
  • 238
# 180
Ми ти и Сашка кажете. Други желаещи за тая поза няма май... Може и на лични да си коментирате. Останалите нямаме желание да знаем, поне аз...

Що бе?! Знае ли се къв акъл ще ти дойде. Пък така ще си подготвена Grinning
Виж целия пост
# 181
Той досега като не ми е дошъл, няма да ми дойде ..
Виж целия пост
# 182
Недей така! Всичко се случва Wink
Виж целия пост
# 183
Темата е за секс, но всичко по темата секс се трие.
Евала.
Виж целия пост
# 184
Темата е за секс, но всичко по темата секс се трие.
Евала.

Ама как ще правите секс при това с най-близките си хора?!? Разбира се че ще се трие.
Виж целия пост
# 185
Пишете с военен подтекст, няма цензура.😁😁
Виж целия пост
# 186
... На 26 години съм, имала съм около 8 9 партньора в живота...
Слагайте тирета между тея цифри. Ще получим инфаркт.
Това и с тирета си е доста добър опит...
Виж целия пост
# 187
Ти пък...
Ако опитът е „проба-грешка“, бройката може да е много по-голяма.
Виж целия пост
# 188
Ти пък...
Ако опитът е „проба-грешка“, бройката може да е много по-голяма.

И без пробра - грешка може да е по-голяма. Simple Smile
Виж целия пост
# 189
Ти пък...
Ако опитът е „проба-грешка“, бройката може да е много по-голяма.

И без пробра - грешка може да е по-голяма. Simple Smile

  Пробите са задължителни, за да разберем що е то секс. а не само това в онова. Нима още на някой му пука за бройката?
Виж целия пост
# 190
На мен също ми е безразлично кой с кого е спал. Всеки да прави каквото ще. Единствено намирам жалко, че немалко хора не се пазят от венерически болести. Имам една позната, която е по-…отракана, е няма да забравя как веднъж се виждаме на вечеря и тя ме посреща с “Познай! Имам хламидия, отново!!!”

Същата за последните 5 години: 2х хламидия, веднъж сифилис, веднъж гонорея.

Нейна си работа, не я прави по-малко добър човек, за мен е странно да не се замисля хич на 35+, но не съм ѝ в гащите и като цяло не ме засяга по никакъв начин.
Виж целия пост
# 191
Само недей да спиш с нея Joy

Бройката няма отношение нито към качеството, нито към количеството.
Виж целия пост
# 192
На мен също ми е безразлично кой с кого е спал. Всеки да прави каквото ще. Единствено намирам жалко, че немалко хора не се пазят от венерически болести. Имам една позната, която е по-…отракана, е няма да забравя как веднъж се виждаме на вечеря и тя ме посреща с “Познай! Имам хламидия, отново!!!”

Същата за последните 5 години: 2х хламидия, веднъж сифилис, веднъж гонорея.

Нейна си работа, не я прави по-малко добър човек, за мен е странно да не се замисля хич на 35+, но не съм ѝ в гащите и като цяло не ме засяга по никакъв начин.

Така като гледам, май само ти не си и в гащите. Scream
Виж целия пост
# 193
Ох, срам, не срам, за да не отварям нова, побутвам темата и си признавам, че и аз имам един огромен комплекс, откакто родих преди 9 месеца - напълнях много (75кг съм в момента, а съм висока 168см), като, откакто спрях да кърмя, се  опитвам да отслабна, ограничавам храната, но нямам и минутка за фитнес или някакви физически упражнения. Отслабнах малко, но наистина пренебрежимо малко, не знам от възрастта ли е, от какво. Прави ми се секс, но само мисълта от това как изглеждам ме ужасява - преди имах почти бразилско дупе и талийка 64см, сега нямам талия, но пък имам шкембе и голям разпльокани задник, за гърдите по-добре да не отварям дума. Чувствам се отвратително, знам, че по-хубаво нещо от това да си родител няма, но освен родител, аз съм и жена, и съпруга, и ми се иска да се чувствам добре и в тези две роли, а не мога!
Виж целия пост
# 194
Мъжът ти те гледа всеки ден, знае как изглеждаш и те обича като съпруга и майка на детето му. Не се притеснявай и се отпусни като ти се прави секс. Едва ли ще ти откаже Wink а за собствено самочувствие си работи по проекта с фигурата и ще се пооправят нещата с времето с малко усилия!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия