🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 6)

  • 61 365
  • 1 037
# 465
Днес изгледах Дара.....ами тя на анимационен герой се е докарала...на колко е това момиче ..22-23? Защо се омазала и намазала и сложила толкова неща в/у себе си???? не ми се мисли на какво ще прилича след 10 години...
Много мудна, много нагласена, много 'готЕна'.....готвенето й трябваше да го гледам 3 пъти....защото постоянно се разсейвах.
Къци .....принципно е готин дразнител - на него това му е имиджа.
Първо си помислих, че се е нафиркал. После осъзнах, че той ще се държи така цяла седмица. По-добра реклама от тази няма. Цяла седмица само за него ще се говори. Като много други черешки , тази ще се помни с Къци и никой няма дори да може да се сети с кого е бил на масата Simple Smile
Виж целия пост
# 466
Имам спомен, че Къци в предишното си участие в Червшката готви много добре. Предполагам, че тази седмица той ще е сготви най-вкусно.
Не знам коя е Деси, както и другия мъж, който прочетох, че в от Остава. Касиел /така ли се казва/ ми звучи и изглежда доста отчаяна дама.
Виж целия пост
# 467
Жоро май остана гладен. Нищо чудно с това меню.
Добре че беше Касиел, да хвали домакинята.
Виж целия пост
# 468
Хайде и тази не яде глутен...

Да се върна на сисите на Дата - сори, силиконът явно е фейк нюз, дано не е измислен от майка ѝ.
Виж целия пост
# 469
Оф, тая беше ужасна, мърлява, хаотична, много неприятна!
И каква е тая коса...Лукчо боб да яде!
Къцамуна е ужасен...!
Виж целия пост
# 470
Пак не разбирам с какво дразни споменаването на баща и.
Имам приятели, които са с професиите  на известните си родители и ги споменават и използват влиянието и репутацията.
Със същото, с което и приятелите ти дразнят.
Виж целия пост
# 471


Сезон 17   Епизод 7

 Десислава Антонова







код
Скрит текст:
Код:
https://nbg-backup.fite.tv/novaplay-vod/ftpupload/11769/videos/29822.smil/playlist.m3u8 
Код:
 https://rb.gy/yrgwoz  

Видеата са без реклами - отварят се и в чужбина
За да се отворят ТОЗИ ВИД ЛИНКОВЕ в браузър на КОМПЮТЪРА,
трябва да се инсталира разширението HLS плеър
.

за Хром


за Мозила -


За ... МОБИЛНИТЕ ..., не са нужни добавки.
Виж целия пост
# 472
Нищо не бих опитала от днешната вечеря. Никак не ми беше апетитна нито храната, нито тази странна жена. Не си падам по такива артистични бохеми, прекалено психо ми идват. За Касиел същата работа.. Изглежда ми мърлява.
Виж целия пост
# 473
Ще гледам Касиел. От нея знам хубави места за хранене, които съвпадат с нашия вкус. Интересно ми е вкъщи какво и как приготвя.
Виж целия пост
# 474
Не си падам по такива артистични бохеми, прекалено психо ми идват.
И аз!
Виж целия пост
# 475
Прави ми впечатление, че Манчев е много деликатен и обран миналата седмица, а и до сега. Вчерашното основно ястие беше сбирщайн от случайни продукти метнати в тигана.
Виж целия пост
# 476
Не си падам по такива артистични бохеми, прекалено психо ми идват.
И аз!
+1
Виж целия пост
# 477
Изобщо не ми хареса Деси, нито маджите и, нито атмосферата. Засега Дара я бие по точки. Ако не е Къци, то няма какво да се гледа тази седмица. Другите са много скучни.
Виж целия пост
# 478
:Yum
Аз пък си падам по изчанчените манджи и артистичните откачалки Wink . Това миньонче ми е много симпатично Blue Heart и ми допадна това, което сготви Heart Eyes... Но явно аз съм "на терсене" Joy

Но съм съгласна с Манчев, че лещата можеше да я направи на канапе и отгоре - зеленчуците със скаридите Wink
––––––––––
За Дара - без коментар / но по-добре от очакваното/ Wink
На майка ѝ може да се признае, че добър PR направи на дъщеря си / дразни всички, но изстиска максимума/ Joy
Виж целия пост
# 479
Поинтересувах се от творчеството на Деси Андонова, и се изненадах много приятно. Чак ме е яд, че не съм слушала нищо нейно досега.
Манджите й изобщо не бяха по мой вкус. Като визия наистина прилича на индийка, с тези свободно пуснати, неоформени коси и бакенбарди. Но заради гласа й прощавам всичко Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия