Керамична преса за коса - 9

  • 85 263
  • 827
# 630
Ами...може и от ръката да е, знам ли, там беше фризьорка, но направо лъщеше. Не съм забелязвала като се прави с нейната да е точно така, а нейната си е здрава и права по принцип
Сигурно е използвала и някакъв добър стилизант в добавка към пресата. И да, професионалната ръка си  е друго. Особено ако преди това е изправяла с четка и сешоар.
Виж целия пост
# 631
https://www.emag.bg/presa-za-kosa-babylisspro-2071-ultra-curl-pr … _oct2022_f5_dante

С такава изправяха дъщеря ми в един салон, много ръбеста и грозна ми се стори, но косата и стана уникална, права и лъскава. Тя има често споменавия модел на марката и въобще не е възхитена


оо и този модел ме заинтригува сега Simple Smile реално повече се къдря с пресата, отколкото изправям
Виж целия пост
# 632
R@n,  а показаната преса има ли терморегулатор или е това копче отстрани с 3 степени? И на мен ми стана любопитно, макар че съм си супер доволна от Елипсиса.
Иначе за външния вид, да, по-ръбеста стои.
Виж целия пост
# 633
R@n,  а показаната преса има ли терморегулатор или е това копче отстрани с 3 степени? И на мен ми стана любопитно, макар че съм си супер доволна от Елипсиса.
Иначе за външния вид, да, по-ръбеста стои.

Нямам идея...но за къдрене според мен няма да става с тия ръбове...
Вижте отзиви в Амазон
https://www.youtube.com/watch?v=JxfRa1ZhJaM
https://www.youtube.com/watch?v=55WiOSybvus

Излъгах, става за къдрене, който си умее.....
Виж целия пост
# 634
Да, за къдренето се искат умения .. трябва бързо да се върти, за да не стои пресата на едно място върху кичура.
Виж целия пост
# 635
Здравейте дами , изчетох цялата тема и в крайна сметка се спрях на Babyliss Elipsis 3000. Вчера пристигна , пробвах я , но ми идва тежка и неудобна за изправяне

Купена от Нотино и я продавам за 195 лв колкото ми излезна с код за намаление. Ако някоя от вас има интерес нека ми пише
Виж целия пост
# 636
Дайте й шанс, пресата е страхотна. Ще свикнете с тежестта й, а резултата си заслужава.
Виж целия пост
# 637
Елипсиса ми е съвсем ок на тежест, удобна е за ползване. Не харесвам това, че се нагряват външните рамена на плочите и че няма индикатор кога е готова за употреба, но и с това свикнах. А, и ме дразни прекалено дългият шнур, обаче тя нали е професионална, за салоните е важно да има възможност за работа по-далеч от контакта.
Виж целия пост
# 638
Аз не успях да се убедя в качествата на тази преса. Сравнена с Ремингтън-а ми нито по-бързо ме изправи, нито по-трайно. А беше неудобна и за мен. Та я върнах. Може би предимствата са й в дългосрочен план -евентуално да е по-щадяща към косата, знам ли.
При мен проблемът е, че колкото и добре изправена да е косата ми, на сутринта като се събудя все едно нищо не е било. Независимо дали се изправям вкъщи или ме изправят в салон. Та приемам препоръки за преса, която би се справила с това. Косата ми не е чуплива, просто не е права, нещо като нищо Laughing
Виж целия пост
# 639
Здравейте!

Присъединявам се с въпрос. Търся преса за косаподходяща за дебела, къдрава коса. Бюджетът ми е 300-400лв (краен случай). Изправям се 1 път на седмица/понякога на две. Четох че титаниевото покритие е по-добро за дебел косъм но се надявам да чуя мнение и препоръка от някой с подобна коса.

Ползвам старата си преса от много време но искам да инвестирам в нещо което ще ми "пази" косата една идея повече.
Виж целия пост
# 640
На Джойко пресата е хубава за тези пари. Мисля че последно я видях за около 300лв.
Виж целия пост
# 641
Мале, бях забравила за пресата на Джойко, само нея още не съм си я купила. 😂😂😂
Как ще спя сега 🤭🤭🤭
Виж целия пост
# 642
Аз не успях да се убедя в качествата на тази преса. Сравнена с Ремингтън-а ми нито по-бързо ме изправи, нито по-трайно. А беше неудобна и за мен. Та я върнах. Може би предимствата са й в дългосрочен план -евентуално да е по-щадяща към косата, знам ли.
При мен проблемът е, че колкото и добре изправена да е косата ми, на сутринта като се събудя все едно нищо не е било. Независимо дали се изправям вкъщи или ме изправят в салон. Та приемам препоръки за преса, която би се справила с това. Косата ми не е чуплива, просто не е права, нещо като нищо Laughing
Пробвай със скрънчи да си връзваш косата преди лягане на висока опашка на темето да не е стегната, само колкото да придържа косата да не се мачка по време на спане.
Виж целия пост
# 643
Мале, бях забравила за пресата на Джойко, само нея още не съм си я купила. 😂😂😂
Как ще спя сега 🤭🤭🤭
И аз я дебна въпреки,че съм изключително доволна от Елипсиса☺
Другия месец ще пътувам в Германия точно покрай черния петък и се чудя дали да не зачакам😎
Виж целия пост
# 644
На Джойко пресата е хубава за тези пари. Мисля че последно я видях за около 300лв.
Тя задължително се ползва с препарата с кератин, нали? Може ли линк ако не Ви затруднява да разгледам модела?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия