Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
В коя болница планирате да родите и какви са вашите предпочитания за лечебно заведение?
Какви са мненията за болниците и лекарите, които следят бременността?
Какви са преживяванията на потребителите при закупуване на дрехи за бременни и какви са техните впечатления?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
В коя болница планирате да родите и какви са вашите предпочитания за лечебно заведение?
Форумът предлага различни възможности за места на раждане, като болниците "Надежда", "Пловдив Хирургии", "Майчин дом" - Варна, "Шейново", Окръжна болница-Варна и други. Потребителите споделят лични преживявания и предпочитания относно лечебните заведения, подчертавайки високото ниво на грижа за майката и бебето, както и лични предпочитания към медицински екипи и процедури.
-
Какви са мненията за болниците и лекарите, които следят бременността?
-
Какви са преживяванията на потребителите при закупуване на дрехи за бременни и какви са техните впечатления?
-
Какви са мненията за възстановяването след цезарово сечение и какви са личните преживявания?
-
Безопасно ли е да приемам аналгин по време на бременност?
, едни са по 4, едни са по 5 седмици, след 17та започва 5ти месец, но и това с датата на термина е валидно, на мен първото ми харесва повече, защото идва по-рано
17 +2 караш 18-тата, да, но реално са 17 изминали. Сравнението с годините и рождения ден е перфектно. Ноо в крайна сметка е важно всеки да си ги следи по някакъв начин и да се ориентира, 1-2 седмици разлика за пред приятелите няма значение. А пък при лекаря винаги ще е по седмици плюс дни, така че там е ясно