АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 6)☀

  • 30 150
  • 743
# 345
Аз днес реших за мое успокоение да отида на преглед, понеже последния път нито видях бебка, нито я чух и две седмици ми беше супер свито и само се паникьосвах. Та по мои изчисления съм 16+2, а по ехограф ми казаха 17 +... г.с. Терминът ми е за 5 август, което означава, че тази седмица ще вляза в 5 месец, а по мои изчисления трябва да вляза другата неделя. Абе объркващо си е, аз го карам по приложението на feia, а седмица по- рано или по- късно няма значение, важното е че бебка е добре и си шава на воля Heart Eyes
Да си сверя часовника 😁Може ли да попитам за термина ти, как е изчислен? Понеже и аз днес съм 16+2,но термина ми е за 14.08, което си е доста разлика от това, което ти си писала 05.08. Извинявам се, ако назад си писала и те карам пак да обясняваш.
Manoela, браво 👌Голям късмет имате 🍀И аз се записах, но нищо, както обикновено 😆
Виж целия пост
# 346
Хмм, замисли ме Joy . Аз понеже съм ин витро и съм задала в приложението датата която казаха че се брои като зачеване, която се пада 13 ноември, а по последна менструация е 29 октомври. И така ми дава само седмица разминаване. Току що пробвах да сложа последната менструация като дата за зачеване и ми дава че съм в 18 г.с., а днес ми казаха 17 г.с. Не ми се иска да те обърквам, понеже аз самата съм объркана, но така както съм го направила сметката ми излиза по- точна 😂. А за датата на термина, от ин витро клиниката бяха казали 20 август, а сега гинеколога който ме следи, каза че ще смятаме от последната менструация и така ми излиза 5 август. Абе объркана работа.

Аз днес реших за мое успокоение да отида на преглед, понеже последния път нито видях бебка, нито я чух и две седмици ми беше супер свито и само се паникьосвах. Та по мои изчисления съм 16+2, а по ехограф ми казаха 17 +... г.с. Терминът ми е за 5 август, което означава, че тази седмица ще вляза в 5 месец, а по мои изчисления трябва да вляза другата неделя. Абе объркващо си е, аз го карам по приложението на feia, а седмица по- рано или по- късно няма значение, важното е че бебка е добре и си шава на воля Heart Eyes
Да си сверя часовника 😁Може ли да попитам за термина ти, как е изчислен? Понеже и аз днес съм 16+2,но термина ми е за 14.08, което си е доста разлика от това, което ти си писала 05.08. Извинявам се, ако назад си писала и те карам пак да обясняваш.
Manoela, браво 👌Голям късмет имате 🍀И аз се записах, но нищо, както обикновено 😆
Виж целия пост
# 347
Милото, нямам прогестерон.
Виж целия пост
# 348
Plamingo_ и моят трансфер е на 13 ноември. Последен цикъл 18 октомври. Термин 01.08... Днес съм 18+1 по калкулаторите...
Не мога да кажа на последния колко е бил голям бебока, не ми казаха. Нито колко грама е. Но видях че има разминаване. Заради краткия преглед (5мин на частно) и заради разминаването в езика, и заради еуфорията... Не попитах защо.... Нямам търпение за следващия преглед на 14ти. Тогава трябва да започвам 21 седмица, ще видим какво ще покаже. Blush
Виж целия пост
# 349
Аз също съм инвитро трансфер на 15 ноември,но последен цикъл 29 октомври. При ЗЕТ се знае точната дата на оплождане и всички доктори ми го смятат така от 15 ноември изкарват 14 дни и броят 1 ноември за дата на последен цикъл.При ЗЕТ се брои точна овулация,ако смятам от последен цикъл овулацията е на 18 ден,а те смятат стандартно на 14 ден☺
Виж целия пост
# 350
Plamingo_ И аз съм с термин 05.08., но вече съм в 5-ти месец, днес започвам 19г.с., а последния ден от цикъла ми е 21-ви октомври, как става така? Аз съвсем се обърках вече.😅😂😂.
Виж целия пост
# 351
Момичета, честно да ви кажа, сверявам от профила си на бг мама дали съм в седмицата, в която мисля 😁 (моля ви, не ме съдете)
Аз тотално се обърках от лунарен и календарен месец. В началото не можех при записване на час да кажа в коя седмица съм, бях пиле в кълчища.
Отделно съм си записала седмиците на листче, закачено на хладилника и ги драскам като затворниците, броя колко време остава да се появи мъничето 🌸❤

P.S. Първо термина ми беше началото на август, сега съм 28.07, установен след ФМ.
Виж целия пост
# 352
Аз до сега си мислех, че съм разбрала смисъла , ама вече тотално се обърках Joy . В Надежда ми казаха от трансфера (27.11 2021г.), се връща две седмици, и аз така го зададох за дата на зачеване. Предпочитам на ехографа да ми дава, че съм седмица напред, отколко седмица назад, че иначе ще почна да се шашкам Grin .
Виж целия пост
# 353
Момичета горе долу всички сме в пети месец и началото на април всички ще сме в 6ти.... 9 месеца ще си ги носим. Smile
И юли-август,  пухкави и здрави бебчета... HugHeartpulseBlue Heart


Plamingo_ аз въвеждам направо датата на трансфера в калкулатора. Никаква друга. И че ембриона е 5 дневен Simple Smile
Виж целия пост
# 354
Magic 1720 кое приложение използваш, при мен няма за добавяне на кой ден е ембриона
Виж целия пост
# 355
Magic 1720 кое приложение използваш, при мен няма за добавяне на кой ден е ембриона

Confused
Още не мога да слагам линкове...
Пиша в Google "Ivf due date calculator" . Мисля, че във всички инвитро калкулатори трябва да има тази опция.
В случая е " flo.health "
И снимка не мога да скрия, много съм невежа SatisfiedDisappointed

Виж целия пост
# 356
Аз се отказвам Grinning когато дойде Grinning
Виж целия пост
# 357
Абе някога юли-август ще имаме бебета. Дишайте спокойно, още доста време е за съжаление 🤣
Виж целия пост
# 358
Абе някога юли-август ще имаме бебета. Дишайте спокойно, още доста време е за съжаление 🤣
Точно така, бързо ще минат, мисля аз... Особено когато има занимания, хобита, работа (който може, разбира се).
 Следя февруарската и мартенската тема, от любопитство и за подготовка ( и си плача, от тези хормони) със всяка една мама от там сигурно родих  Grinning
Нямам търпение да започнем да говорим, за тапи, контракции, топки, багажиии Grinning, но не по рано от 20 ти юли
Plamingo_  по ехограф как си? Не са ти ли казали досега? Аз като въведа 27.11 за трансфер на 5 дневно ми излизаш 16+1. 15. 08 термин - странно Thinking
Виж целия пост
# 359
Magic1720 днес бях на ехограф и отговаря на 17 г.с. + някой си ден, забравих кой точно каза. Иначе ми казаха как да си изчисля термина и излиза точно 5 август. По важното ми е че бебка ( нз дали ще има име това дете, с ММ нещо не сме на едно мнение Joy ) е добре и си расте стабилно Heart Eyes .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия