Какво направих днес за себе си? (тема 13)

  • 58 784
  • 754
# 210
Нещо като филма The Age of Adaline ли? Ако е интересна препоръчай Simple Smile
Съжалявам, не гледам телевизия и този филм ми е непознат Blush
Това е книгата, приятна е. Давам ѝ 5 от 10 като за съвременна проза.
Редактирам, забравих да сложа снимка Blush
Виж целия пост
# 211
Открих нова любима песен и я слушам нон-стоп! Вдъхва ми кураж и вяра!
Виж целия пост
# 212
В събота гледахме с годеника ми филма Анабел. За една кукла, която се оказа обсебена от демонична сила. Оказа се, че е поредица по действителна история. Хем ми беше интересен, хем страшен.

Иначе от днес реших вместо по 30 мин. да тренирам 45 за цяло тяло по графика на Памела Райф.
Виж целия пост
# 213
Отидох при приятелка, която беше от 1 месец в неизвестност, много хубава среща, поговорихме от сърце!
Виж целия пост
# 214
Абе, колко е добро за мен, не знам, но душичката се радва - купих си козунак с шоколад и цял ден си плюскам от него Joy
Виж целия пост
# 215
Обожавам козунак 😊 подсети ме и аз да си взема даже
Виж целия пост
# 216
След повече от година чакане, мислене и страх, си сложих дентален имплант. Чувството е неописуемо. Зъбите ми преди 3г бяха в много лошо състояние. Един по един, сега вече е друго нещо. Радвам се много.
Виж целия пост
# 217
Днес си поисках прошка от човек, с когото от глупост прекратих приятелски взаимотноошения преди години. За моя радост извинението ми бе прието сърдечно и скоро ще се видим.
Виж целия пост
# 218
Направих над 10000 крачки и си купих преса за коса
Виж целия пост
# 219
Завърших си 20-дневното лечебно гладуване на плодове и чайчета на Д-р Емилова и съм доволна.  Пфуу!
Виж целия пост
# 220


Занимавах се с документи и институции.
Имах и силно главоболие следобед.
Има Пълнолуние скоро може и затова да е 🌗

Може ли да споделите този режим на Емилова. 🍊
Виж целия пост
# 221
И нашите
Виж целия пост
# 222
@Peypy за режима:

Скрит текст:
Редуват се плодове (всякакви до 1 кг) с чайове с една лъжица мед през два часа. Може да се прави за 5, 10, но най-ефикасен е за 20 дни. Прочиства организма пролетно време. Има много info в интернет за гладолечението на Лидия Ковачева / Д-р Емилова. На мен ми допадна режимът Simple Smile Издържа се, което е най-важното.
Виж целия пост
# 223
@Peypy за режима:

Скрит текст:
Редуват се плодове (всякакви до 1 кг) с чайове с една лъжица мед през два часа. Може да се прави за 5, 10, но най-ефикасен е за 20 дни. Прочиства организма пролетно време. Има много info в интернет за гладолечението на Лидия Ковачева / Д-р Емилова. На мен ми допадна режимът Simple Smile Издържа се, което е най-важното.
Шапка ти свалям👏🏻👏🏻👏🏻.Аз няма с какво да се похваля,освен,че гледам Ергенът🤣.
Виж целия пост
# 224
А вечер до колко часа се яде? Аз съм се опитвала, но ми се  хапва сладко и се разваля идеята, иначе имам голямо желание Simple Smile

Благодаря Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия