🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 2 (27.02 - 06.03) 🌴

  • 29 417
  • 621
# 60
Бонток е много много вероятно да го спасят Драго ако се стигне до трети пореден съвет на Ифугао.
Виж целия пост
# 61
Подписаха му присъдата на Драго :0
Само в случай, че Ифугао загубят, на мен ми се струва малко вероятно, съдейки по някои неписани закони на телевизията и дори "на съдбата", но знае ли човек.

Четвърти ден за нас и вече вкараха тяхната версия на "кутията на Пандора". Секундите са седмици там.
Виж целия пост
# 62
Играта е доста хубава като дизайн.
Какво има в сандъка според вас ? Пренареждане ? Няма да е прецедент ако е това.
Стрелците ще решат изхода от играта.
Виж целия пост
# 63
Какво ли е заключено в сандъка?
Пренареждане на племената? Пленяване на играч от другото племе?

La Vikinga
Май при тях е осми ден, но не съм сигурен.
Няма време, имат много неща за сезона, а само 43 дни да се развие всичко.
Виж целия пост
# 64
Вероятно в кутията е пренареждане.
Сакън, ако не си покаже г@за Алекс нон стоп. Не е задължително да са толкова оскъдни с дрехите, предвид, че се чекнат във всякакви пози.
Виж целия пост
# 65
Мила съм я видажл в сторита как мята ножове със Сами и да ви кажа, добра е. Ако Ифугао не изостанат с много, има шанс да им извади играта. 🙂
Виж целия пост
# 66
Какво ли е заключено в сандъка?
Пренареждане на племената? Пленяване на играч от другото племе?
Бих заложил средна по големина сума за пренареждане. Струва ми се много добра идея да ги разбъркат, за да се вкара напрежение в иначе доста уталожените и установени настроения/коалиции.

Беше шести ден при елиминацията на Пейо.
Днес играта вероятно е седми или осми ден.
Виж целия пост
# 67
Ивана какво го размахва това мачете из въздуха  Joy ?
Виж целия пост
# 68
И аз клоня към пренареждане.
Ох, ще ми създадат работа по темата... 😃

Да видим сега играта, изглежда хубава.

Айде, Ифугао!
Виж целия пост
# 69
На мен ми се струва доста глупаво да ги пренаредят след една седмица, ако бяхме в темата на едно друго предаване, бих била убедена, че е "нагласено". Trollface
Виж целия пост
# 70
Доста тежък първи пост, може би мъж вместо жена ( независимо, че ще копае повече ) не беше лишена от смисъл тактика. А жената на подреждането на моста.
Добре се справи Александра, взе аванс за племето си побеждавайки Анелия.
Виж целия пост
# 71
Анелия пренесе само 1 брадва, кажи честно?
Мила ще трябва да твори чудеса... 1 мятане и после гонене на брадвата. А, Илиан ще мята 6 пъти подред.
Виж целия пост
# 72
Това същата досада като Фермата. С тази разлика, че жените са по прашки. Иначе игрите и интригите - нищо ново.
Виж целия пост
# 73
И Анелия и Джулиана изостават. Бонток имат приличен аванс.
НО играта ще се реши от точността на стрелеца на племето.
Виж целия пост
# 74
Пълна трагедия са Ифугао
Сложили немощните момичета на 1, 2 и 3 пост и трагедия.

Добре, че мъжете не могат да мятат брадви
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия