Намерих

  • 65 467
  • 370
# 150
Хипатия,помагай,моля те!
Свалям ги и файловете са от по няколко КВ,най-много 1 и малко МВ.
И този djvu формат с какво се отваря след това?
Виж целия пост
# 151
Eeeeee най - на края!!!!!!!!!!!!!!! Книжката за ноктите е супер Laughing

Хипатия, микки благодаря ви момичета  Hug Hug Hug

П.С. Хипатия,би ли имала нещо напротив да споделя това съкровище с останалите рисувачки на нокти? Praynig
Виж целия пост
# 152
strawberry ,
ако бях против споделянето тази тема нямаше да съществува:)

reflex,
да не би интернет връзката ти да е виновна за това ,че не можеш да свалиш до край файловете? Формата djvu се чете с
тази програма

yosarian,
радвам се ,че дядо Коледа е получил писмото на синчето ти:)
Виж целия пост
# 153
Перфектна ми е и връзката,и скоростта.Сваля го за няколко секунди и изписва,че е готово.Що така newsm78
Виж целия пост
# 154
Да не греша аз нещо?
Едните свалям от големия бутон най-долу (тези ),а ругите-от лика под иконката в сивото поле ( тези ).Първите ги сваля в размер около 5-6 КВ,а вторите-около 1300КВ.
Програмата за djvu безплатна ли е или да се ровя за помощни средства?
Виж целия пост
# 155
Да не греша аз нещо?
Едните свалям от големия бутон най-долу (тези ),а ругите-от лика под иконката в сивото поле ( тези ).Първите ги сваля в размер около 5-6 КВ,а вторите-около 1300КВ.
Програмата за djvu безплатна ли е или да се ровя за помощни средства?
първата е 3,4МБ и се сваля цялата.Втората също се сваля. Не бъркаш ти, а вероятно интернет връзката ти. Програмката е безплатна:)
Виж целия пост
# 156
днес пак се двоумя какво да споделя.
Последните споделяния бяха на тема кукли- разни и разнообразни и си викам да продължа по темата още малко:)














Виж целия пост
# 157




И нещо по според сезона:)








Виж целия пост
# 158
Хипатия, ти си съкровище.
Никът ти от Панчатантра ли е?
Виж целия пост
# 159

Никът ти от Панчатантра ли е?
не е. Поне аз не съм го избирала ,четейки Панчатантра. Да не би и там да се споменава за тази красива и  умна  жена?Simple Smile))
Виж целия пост
# 160

Никът ти от Панчатантра ли е?
не е. Поне аз не съм го избирала ,четейки Панчатантра. Да не би и там да се споменава за тази красива и  умна  жена?Simple Smile))


леле, че съм простаааа! Сега проверих, Хирания е там. Видях и коя е Хипатия всъщност, срам, срааам!
Виж целия пост
# 161

Никът ти от Панчатантра ли е?
не е. Поне аз не съм го избирала ,четейки Панчатантра. Да не би и там да се споменава за тази красива и  умна  жена?Simple Smile))


леле, че съм простаааа! Сега проверих, Хирания е там. Видях и коя е Хипатия всъщност, срам, срааам!
хм, да е вечно сред нас чичко Гугъл . Да не мислиш ,че знаех какво е Панчатантра?Simple Smile
Виж целия пост
# 162
Не мога да дръпна книгата за марионетките. Cry
Виж целия пост
# 163
Не мога да дръпна книгата за марионетките. Cry
извинявам се:)
Написала съм малко повече букви. Сега не мога да коригирам
Махни hhttp// от целият линк и ще стане
Виж целия пост
# 164
Дръпнах го- благодаря. Hug Редактирах линка- надявам се нямаш нищо против. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия