Безмилостен град. Екипа преди и след сериала.Партньори,приятели,колеги и личен живот №10

  • 33 491
  • 747
# 540
От Гейн
Виж целия пост
# 541
https://twitter.com/FOXTurkiye/status/1546554919045455873?cxt=HH … WgoCz9afgu_YqAAAA
От Фокса - Турция са се присетили за нашия сериал .  Да не съжаляват че го резнаха ?
Виж целия пост
# 542
Типичен фокс сеща се напоследък за каквото му скимне не съм шашък

ОзБах /ДженДжер или каквато и там да е обсесия Бахар е лайкнала клипа след което е махнала лайка си интересно ,но факт тактиката е същата и години наред нищо не се променя.

-Момичето е писало / Много си подхождат във всеки период нека отново си партнират отново пак ще си подхождат.

Не харесвам Пела ,но не желая ни Бахар ни Сера за Озан.Мерси!

Нова на Сера



Йозгю и Берко



Oзгю



Бахар нови




Тарантула и е полазила главата ужас просто

https://twitter.com/TurkeyCelebs/status/1545480276477984768
Виж целия пост
# 543
Дидееее , Озан с мустак. Дишай джанъм не е първия, които пуска мустак. Сигурно е за проект.
Виж целия пост
# 544
Не е ясно дали сме с мустаци
Ново от Ози с Пеликан



Корицата ни излезе...
Озан Долунай...човек  ли си?
Ако ти си човек ние какви сме?
Линейка моля!


Виж целия пост
# 545
Дидко , силно питие и после линейка.
Готин морски Озан Sunglasses
Как познах ,като писах за морска фотосесия без да знам че ще има такава.
Виж целия пост
# 546
Направо алкохолна кома...
Страхотен просто  не може само да стоиш и да сецваш дъх братче.  



Виж целия пост
# 547
Джанъм дай насам някое питие че съм през тела и аз имам нужда Stuck Out Tongue Winking Eye
Гаджето как издържа:joy:
Диде , попадала ли си на колажи на ОзХаз ,искам актуални. Ще чакам да ми измайсториш от твойте гифчета.
Занеси и в темата на колежката снимки няма само тук да въздишаме.
Виж целия пост
# 548
Случайно ми попадна тази корица и в първия момент помислих, че е Озан. Крайно време е да ги съберат, примерно да са братя, но не съперници.

Виж целия пост
# 549
Случайно ми попадна тази корица и в първия момент помислих, че е Озан. Крайно време е да ги съберат, примерно да са братя, но не съперници.



Оха...
Ами не го казвам само аз значи...



 Фотосесията на Озан наистина напомня за тази на Керем

За Фемето и всички не прежалили обсесията

Виж целия пост
# 550
Ехааа , Дидко ,Тешекюлер джанъм Heart Eyes
Хайде разреждам поста за още красоти Heart Eyes
Страхотни морски фотосесии направиха любимците. Така да продължават.
Виж целия пост
# 551


Другата обсесия опасна на морски фон

Снимката е харесала от Сера,Берко,Бурак,Субашъ,Ахсен
поне до сега това видях
Пела беше във възторг снощи 😇🤣 като че ли този мъж не си ляга до нея всяка вечер.

Виж целия пост
# 552
Това не пречи да е пак у възторг Joy
Почакай да пуснат общата фотосесия......
Виж целия пост
# 553






Ново и от Ози




Пеликан е пуснала стори че ще има влог днес в 18ч.
Иначе Озан спи с ръката си на ченето на Пела 😅😅😅 голяма умора ще е било.

Обсесия

Виж целия пост
# 554

KissSunglasses
зад кадър от фотосесията
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия