Безмилостен град. Екипа преди и след сериала.Партньори,приятели,колеги и личен живот №10

  • 33 491
  • 747
# 555
https://m.youtube.com/watch?v=Enis-glhNiY

Влога.. 

Така и не видяхме дали Ози има мустаци..  😁🤣

Пропуснала съм и Идрис лайка е колегата Ози
Крайно време е да прави нещо
Идрис е летен в Скрито покрито но така и не съм го гледала този сериал знам само че мацката Синем Юнсал е в една агенция с Озан.
Виж целия пост
# 556
Оф грозно е с тези нашарани татута.

Не знаех че мацката е в обща агенция с Ози.

Дидко ,знаеш ли коя е тази агенция Талент,  която са се преместили Йозге и Серкан ?
Виж целия пост
# 557













Много ми харесва черно-бялата фотография.



Виж целия пост
# 558
Фотосесията бива добре,че Ози е красив,че иначе няма никакво старание на фотографа.

Ах каква хубава снимка от изпращането на Джевдет




Лейдитата в червено...

Тук можем да подкрепим любимците
Сред които е и Озан любима млада звезда за всяка група има по две имена нашето момче е изправен пред Берк Атан

https://gencleresorduk.com/2022/07/15/favori-erkek-oyuncu/

Красива и изящна както винаги




И един Джени

Виж целия пост
# 559
https://instagram.com/stories/modolunay.edit/2882373903259312844 … shid=MDJmNzVkMjY=

 Колко колеги са се подписали на Озан само...
Виж целия пост
# 560
Нека го лайкват и подкрепят Ози.
Тази анкета за звезди и гласуване не свърши ли ?

Дидко , нали  харесваш Чукур  диема фемили са го купили и озвучили.
Ще го излъчват на мястото на Не пускай ръката ми.
Виж целия пост
# 561
Да харесвам го ще видим
Майкооооо 112!

Виж целия пост
# 562
Бахарче. Heart Exl







Виж целия пост
# 563



Нова - Симай

Нови - Бахар









Снеже , какво думаш по темата?



Бахар:Моля ви не обличайте децата си като жени на 30 години.
Бахар е изкритикувала всички такива майки.Права е детето е дете и трябва да е обличано така...
https://twitter.com/BaharArfc/status/1548265156299218945

Идрис с колегите на сета Скрито покрито





Идрис

Виж целия пост
# 564
Бахар Шахин ще участва в два проекта - филми доколкото разбрах.
В единия е на мястото на актриса ,която е хамиле и ще се жени. Главният отказал да играе с актрисата  имало рискови сцени. /сцена.
Виж целия пост
# 565
Диде, одобрявам БахКер. Heart Exl Тя е дребничка и ще си отиват чисто визуално, а е и талантлива. Абе, за съм.

Известната журналистка Бирсен Алтънташ съобщава, че актьорът Ерен Йорен се е присъединил към актьорския състав на сериала "Три сестри" в ролята на Мустафа Корман, брат на Сомер Корман, който ще измени целия баланс между героите. Съобщава се също, че снимките на 2 сезон ще започнат в края на август.

Виж целия пост
# 566
Ерен е много талантлив гледах го в Кардешлерим и края на героя му беше трагичен падна и умря,но като цяло е млад талант с много потенциал имат визуална прилика с Берко



https://twitter.com/likeapoem_/status/1549462196824018944

Поем -Времето ще изтрие следите ни / Озан и Сера
Казах и че е без съвест ако иска да се сърди...




Бахар

Нови на Мине



Виж целия пост
# 567
Да, добре са подбрали Ерен, наистина си приличат.

Фенките на Озан със слаби сърца да не гледат. Laughing

https://vk.com/darisibasimizamode?z=video-100061856_456244735%2F … l_wall_-100061856
Виж целия пост
# 568
Добро утро!



Майкооо....🤪🤩




Виж целия пост
# 569
Уауууу , готин е особено мърдащ от клипа . Kiss

Ново с мениджърката

Sunglasses
Дидкооо , дръж се не припадай , и аз да се държа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия