Безмилостен град. Екипа преди и след сериала.Партньори,приятели,колеги и личен живот №10

  • 33 491
  • 747
# 570
Феме хубавите ябълки прасетата ги ядат...




Още една...



Седя и се чудя къде съм виждала същия пуловер и не мога да се сетя...😅
Виж целия пост
# 571
Нямам търпение вече да ги гледам тези сладури отново. Heart Exl

Виж целия пост
# 572









Бахар снима вече даже....
Виж целия пост
# 573



Гифки Sunglasses
Виж целия пост
# 574
Феме супер гифки е направила Еми -благодаря и страшно много и на теб,че ги сподели.
Ето и моите с голямо закъснение,но на яве...

Ново от приятеля на Ози
Събрали са се по мъжки



Ози под снимката на Идрис е пуснал змия
А Идрис е казал,че много му липсва.



Айшен Сезерел /Нериман също му е писала :Красивия ми внук под снимката.
А той е писал,че много му липсват времената на ЗИ когато са били с него и ,че никой след ЗИ не е бил такъв както те...
Колко мило! Идрис ще завърши участието си в сериала си заради Фокс
Поредния сериал който Фокс съсипа е Скрито покрито прави финал на 9 епизод

Искам да ви кажа,че кучето ми или разбира като мен от качество или е умно по природа.
Седнахме сутринта и пуснах си случайно клипа на скъпата ми Асел /Туба/ това куче като се загледа чак аз се зачудих какво става.
Щом и кучетата вече са в Дженк фандом ясно защо и се в любил като куче в Джема...


Феми , голям зор беше да ти споделя всичко но скоро ще го имаш снимала съм го и ще ти го пратя на ЛС
Фотосесията е страхотна дано се върне скоро на екран щом беше с Мелтем тези дни може да има някой сюприз.Знае ли се?











Берко и той зачезна почива активно с Нихалката.
Виж целия пост
# 575
Мерси джанъм че си отне от времето . Ще чакам ЛС .
Ози щом е имал среща с Мелтем се надяваме да действат по проект.

Твойте гифки са страхотни . Sunglasses
Виж целия пост
# 576







Ето ги и останалите.....

Влюбена съм в този клип
Бях намерила превода за Мади ама сега не ми е под ръка общо взето песента си крещи Дженк и разбитото му сърце.

Определено мисля,че Моли е от Дженк тийм нямам друго обяснение.


Виж целия пост
# 577
Колежката от Гост е хамиле втори път.
Ще чакаме да потвърди.

Дидко ,за Хазалка се радваме  другите любимци да внимават в картинката.
Виж целия пост
# 578
Озан и Пелинай са снимали обща реклама за Kérastase - френска луксозна линия за грижа за косата и скалпа. Smirk

https://twitter.com/OzanYkt/status/1551616436522606593
Виж целия пост
# 579
Ох готина мокра за френската козметична линия. Ози с татуто и голото гръбче Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 580
Хора със слаби сърца да не гледат
Консумацията на Валидол е задължителна преди употреба на продукта...
Озанееее направоо не ми се говори колко ....нейсе.














Виж целия пост
# 581
Диде , освен да донесеш валидола...... Как да не събуди грешни мисли тоя пич.
Виж целия пост
# 582
И това е за обсесията Феми ако иска може да ги добави в гишето за кахърите...




Ози обеснява за продуктите които е ползвал в рекламата

https://www.instagram.com/stories/modolunay/2891001969988721017/

Въпросния Сървайвър - Огедай и той напуснал сериала много интересно какво толкова му има на този сериал,че всичко живо избяга като попарен кренвирш?



Стари снимки на Берко от сета на Алев с децата




Виж целия пост
# 583
Изгарят ,гифките и обсесията.Кеф.
Диде , желание не ми липсва ама..... Имам идея като изпишем тази тема може ти да добавиш Хазал и Ози в гишето. Ще се молим да ги съберат отново след време на платформа.
Hands Pray
Виж целия пост
# 584
At the beginning of the dizi #OKız was #HayallerimBabamveSen and they were going to star in #BerrakTüzünataç and #OzanDolunay had another director and screenwriter. Berrak went to Cagatay, Ozan left the dizi, I don't know what the hell happened, now it's this one.

С инглиша по на ТИ ви очаквам
Това е коментар на една испанка.

https://twitter.com/NovaTDT/status/1551934117847224323

ЗИ отново по Нова в Испания

Историята за Джемре и Недим пък в фрагмана ДженДжем.

Пелинай вече има дом най-сетне.Чак аз я съжалих наистина.
Интересно отделно ли ще живееят с Ози хммм? Ще видим...



ЧРД на Мине вчера  беше рожденничка.На патерица и честитявам



Пожелания от Сера Кутлубей



Мине също е поискала от феновете си вместо подаръци да дарят парички по различни каузи.
Това стана вече навик на всички актьори и е хубаво,че поне те помагат в тези трудни ситуации на хората.

Бахар в клип на Реварт



Бахар и Бурак фен искания



И фен колаж на испанка



И аз почнах последните епизоди ама не мога да се стърпя да не си пусна любимия сън
Боже да прибъдеее реал

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия