Безмилостен град. Екипа преди и след сериала.Партньори,приятели,колеги и личен живот №10

  • 33 491
  • 747
# 465
Диде, няма да коментирам повече, въпреки че не съм съгласна.

Втори фрагман на сезон финалито на сериала на Сера.

https://www.youtube.com/watch?v=NYSqCZZdOtg
Виж целия пост
# 466


https://twitter.com/uckizkardesdizi/status/1536796356928540672

Прекрасния танц на сянките...

Мале какъв фрагман на Ийлика...Воаля цяло лято ще мислим дали Неслихан е убила Дамла?
Наистина това стана на мода определено напоследък във всеки сериал го има.
Лека нощ!




Щастието на Озан ми е важно ако той е спокоен и аз я приемам докато не направи каквото не трябва е поносима за мен а пък аз ще си мрънкам без да ме чува никой това е мое право както и на всеки който не е доволен от тази връзка.

Виж целия пост
# 467
https://m.youtube.com/watch?v=Vr-qn-75-XI

Ново от Шермин гледах без звук че няма как да гледам.Смея да кажа че съм доволна от клипчето и бележи развитие на мен много рядко нещо ми харесва за мен в Т казват толкова е взискателна че нейното не си харесва - истина и не само в клипове и гифки всичко ми е така...🤣🤷
Виж целия пост
# 468

Озгю Кая на събитие
Виж целия пост
# 469
https://www.instagram.com/p/Ce6XyYxoA8F/

Озан за Бойнер

Рекламата е специално за денят на бащата
Приличам на баща си.Всичко съм взел от него.
Озан Долунай прогори ни момче
112 работи ли? То и на Пела ще и трябва сигурно е зяпнала като умряла в рекламата.







Тези двамата са заедно в реала снощи са били на вечеринката на Хюрийет
Назлъ Санем Юнал и Месут забравих му оригиналното име се загаджили.
Питали са и Йозгю на вечеринката на Хюрийет от снощи където е отишла заедно с колежката си от Сестрите в ролята на Дерия.
Защо се разделила с нейния? И има ли изневяра.Тя отрича и казва,че спокойно и двамата са решили да приключат с отношенията си.И дума не може да става за изневяра Бурак не е такъв човек каза Йозгю пред пресата.
Виж целия пост
# 470
Що трябва да е изневяра като свърши една връзка?
Търсят сензацията.  

Дидко , викаш жега навън ,сега Ози разгорещи.
Колко е при вас в Пловдив. Отдавна съм го посещавала и сега се е променил.
Виж целия пост
# 471
Топличко си е да определено толкова,че вчера и днес съм като на въртележка.

Ето ти ги от 15 еп аз съм ги пускала ти си ги проспала по трасето.





Виж целия пост
# 472
Изпуснала съм ги по трасето. 
Като ръчках в телефона изтрих неволно клипа в горния пост.
Много е сексииии Stuck Out Tongue Winking Eye

Дидко , ще се разхлаждате на фонтаните нали си стоят.
Виж целия пост
# 473
Изпуснала съм ги по трасето. 
Като ръчках в телефона изтрих неволно клипа в горния пост.
Много е сексииии Stuck Out Tongue Winking Eye

Дидко , ще се разхлаждате на фонтаните нали си стоят.
Охооо знаеш ли какъв лукс стана там не може да припариш вътре.

Утре започват епохалните простотии в ЗИ и любимата ми сцена на скалите със самотния вълк - Дженк
От сега си подготвям кърпите за монолога на гроба и на скалите.





Има страхотни клипове на Дженк а самия Дженк е печат просто в моята душа :

https://vk.com/video/playlist/82128696_55643391?section=playlist … 82128696_55643391

Както казваше Селин той е един от нас с грешките си и правостите това е магията му.

Много ама много те обичам....
И не се срамувам от това да го изкрещя.



Виж целия пост
# 474
Какъв лукс джанъм разкажи за  фонтаните или прати фото на лични .

 как отпиваааа Stuck Out Tongue Winking Eye




Шоколатаааа
Виж целия пост
# 475







Страооотен през моите очи
Виж целия пост
# 476
Привет!

Хубава е рекламата - харесва ми.  Озгю е кукличка.

На второ гледане повече разбирам Дженк защо не прие лечението. Едно, че няма голям шанс за оцеляване, а дори и да оцелее - може да има последствия... По-добре да изживее последните си мигове като човек.
Виж целия пост
# 477
Привет!

Хубава е рекламата - харесва ми.  Озгю е кукличка.

На второ гледане повече разбирам Дженк защо не прие лечението. Едно, че няма голям шанс за оцеляване, а дори и да оцелее - може да има последствия... По-добре да изживее последните си мигове като човек.

Винаги съм го разбирала затова му решение дори и дума не може да стане за обратното и това не е защото иска да иде толкова при баща си а защото иска да е нормален.
Какво може да се случи да стане като Недим? Да ослепее? Още по големи проблеми които дори не искам да кажа по добре,че избра това макар и да съжали накрая затова си решение.

А Озан е невероятен последните серий колкото ДженДжемките да не обичат този Дженк.





Какво му остава на един човек след като баща му умре?
- Дженк Карачай




Феме , като отида ще ти снимам всичко да видиш обещавам нямам снимки от там.
Виж целия пост
# 478
Ново на Озан.



И ОзПел.

Виж целия пост
# 479

112 дeжурство моля!
И тая омачкана ризка като се сетя,че сам се гладеше ха-ха-ха.



Марица моя приятелка от туитър и инстаграм момичето е българка ,но живее в Испания много харесва Ози и Сера и Дженк и Джемре.Ах тази Испанияяяя....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия