Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 82

  • 56 314
  • 741
# 285
Слага се Декапептил.  При мен имаше забавяне с 2-3 дни МЦ.
А след пункцията?
Аз бях по дълъг протокол март и замразихме ембрионите(така се бяхме разбрали със Стаменов). Дойде ми с 4 дни закъснение само.
Виж целия пост
# 286
На мен ми дойде 6 дни след пункция (една седмица подрани).
Виж целия пост
# 287
здравейте, предстои ми инвитро имам заповед от фонда, пуснах и имунологични изследвания, имам повишени НК клетки, при повишени НК клетки - прави ли се имплантационна биопсия, преди опита?

много искам да стартираме вече, не ми се прави биопсия, не ми се губи още 1 месец - може би тези НК клетки не пречат?
Виж целия пост
# 288
Аз имам завишени НК клетки, казаха ми, че при трансфер ще ми бият допълнителни инжекции. Сега съм в стимулация и това не пречело
Виж целия пост
# 289
Супер.
Надявам се колкото може по-скоро да започнем с опита.

Аз имам завишени НК клетки, казаха ми, че при трансфер ще ми бият допълнителни инжекции. Сега съм в стимулация и това не пречело
Виж целия пост
# 290
Слага се Декапептил.  При мен имаше забавяне с 2-3 дни МЦ.
А след пункцията?
Не знам, аз бях със свеж трансфер и съм бременна. Ако ще правите свеж трансфер, ти пожелавам да се забави 9 месеца Blush
Много хубави новини Simple Smile Аз ще съм със замразен трансфер.
Виж целия пост
# 291
Може ли някоя от вас да кажа, по време на стимулация случвало ли ви се е да чувствате все едно горите отвътре, или не знам как да го опиша, все едно температура, ама нямам..
Виж целия пост
# 292
Аз имах на моменти като вълни. Ставаше ми много топло и чак се потях, после ми минаваше. Това си е от хормоните, такива моменти съм имала и в пубертата много отдавна.. 😄
Виж целия пост
# 293
Ох дано всичко е наред. Фън, нали знаеш какво преживяхме с теб и сега съм на тръни просто, до пункцията ако не ми стане нещо, след нея и резултата със сигурност. Как да се успокоя и аз не знам
Виж целия пост
# 294
Не се притеснявай 😊 Аз почти винаги съм  огън момиче 😂 Имам чувството, че ще запаля някой, ако го докосна. Най-често ми се случва, когато съм на работа. Иначе по принцип си имам малко температура от време на време без да съм болна. Интересно, че не е свързано с цикъла. Нямам разлика от стимулациите и сега като съм на ЕЦ.
Виж целия пост
# 295
Кактусче, по принцип и аз се усещам по-гореща 😁😁, но сега се следя доооооста. Даже сега като ходих до вц и имах воднисто течение и се чудя вече нормално ли е, последно вчера бях на преглед и пак съм в петък. Ох направо след работа отиваме някъде на разходка, че само мислене, четене, не е добре
Виж целия пост
# 296
Незнам дали въпроса ми е за тук. След хистероскопия и имунологична биопсия, заключението от биопсията е Th 2 доминантност:joy:
Някой имал ли е подобен резултат? Планирам ЗЕТ този месец, дали ще трябва да го отлагам? Не мога да говоря с имунолога, защото ми е пуснала и други имунологични (кръвни) изследвания, които тепърва ще правя, а от администрацията не искат да й дават резултатите един по един.
Виж целия пост
# 297
Здравейте, правих тромбофилия и имам мутации и реших да посетя проф. Паскалева от 3 гр ( София ) Имам два неуспешни трансфера и дори няма имплантация...
Какво ви е мнението за нея и дали ще помогне? Благодаря!
Виж целия пост
# 298
Здравейте, прекрасни! Връщам се в редиците на опитващи те. Започнахме втори опит, вече ми направиха първата инжекция (Декапептил). Сега чакам за другите назначения. Стискай те палчета да ми е и последен опит. 🥰🥰🥰
Виж целия пост
# 299
Funn дано всичко е наред и да е за последно 🙏☘☘☘
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия