Спам тема(Шегичка Спам!) - от 01.04. до 30.04.22г.

  • 15 388
  • 569
# 120
Чакам Исето да пише как е минал РД. С тая страхотна торта.

Как да е минал? Она саа нарезала къ казак и нема спомени Simple Smile
Ян, не го слушай този. Той е само отчасти прав, но не казвам откъм коя часст.
РД си беше домашен, основното парти с гости предстои. Позабавлявахме децата, заведохме ги на ново за тях място с детски атракциони и се набесняха много хубаво. Инак, историята мълчи как клетата майчица на рожденика изобщо е оцеляла след тази двудневна неравна борба с фондан и сън от по 4-5 часа на денонощие. Но повече от половината торта е вече в миналото, значи става и за ядене Sunglasses
Виж целия пост
# 121
Е, как няма да става! Ти всеки път уцелваш точно желанията на твоите и правиш фурор.
Виж целия пост
# 122
Хехе, благодаря, Ян. Има още доста какво да се желае, но като за домашно парти е ок. Като знам, че няма да се излагам пред гости, е по-лесно да преживея разни недостатъци. Simple Smile
Виж целия пост
# 123
Много си прав. Grinning Макси грива ни е на гърба на аптеката и оттам минават да ги хранят. Те си имаха един бял котарак Цезар, който умря миналата зима. Той беше котаракът на възрастния Гривов. А сега са тез двамата. Белият котарак ни е един дебеланчо ... викам му "наш дебеланчо". Joy Йеденето му е приоритет. Joy

ма ти си на улицата на обущата и стария рубин ли уе. сетих се даже дека. афдокат имаше току до теб. банката тв сатаа кекеккеке
Виж целия пост
# 124
Айде, Инче, чакай визита от Холдъна Wink.
Виж целия пост
# 125
в тая афтека даваха лекарства без рецепта кат дяца. нагърмевали сме се. добре си беше по комунизамат
Виж целия пост
# 126
`сичко ще си кажеш... Simple Smile
Виж целия пост
# 127
Петъък! Кафее!

Много красиви мушката! Едно време баба имаше много, аз нямам къде да ги гледам.
Но пък съм горда, че Бенджаминът е жив и здрав след месец вкъщи.
Виж целия пост
# 128
Много си прав. Grinning Макси грива ни е на гърба на аптеката и оттам минават да ги хранят. Те си имаха един бял котарак Цезар, който умря миналата зима. Той беше котаракът на възрастния Гривов. А сега са тез двамата. Белият котарак ни е един дебеланчо ... викам му "наш дебеланчо". Joy Йеденето му е приоритет. Joy

ма ти си на улицата на обущата и стария рубин ли уе. сетих се даже дека. афдокат имаше току до теб. банката тв сатаа кекеккеке
Eй тва болднатото не ми е познато и требе да ми обясниш. Grinning И от двете ми страни има адвокати. И нотариуси има на улицата, банката ми отсреща, бее, на центъра съм аз. Joy Ти беше обещал да наминеш кат си в града, ама ... не стана. Ся ше караш планината да идва у Софията. Joy

ДД ви! Янче, прекрасни са ти мушкатата. Виж колко цвят, какво чудо. Че някой път явно не им се уцелва мястото ли, почвата ли, та растат само на листа. Grinning
Неска ше е топло. Ама през нощта ного ветер имаши. Сега едно тихо такова. Grinning
Виж целия пост
# 129
И от двете ми страни има адвокати.

Ах ти марастница Simple Smile
Виж целия пост
# 130
Добро утро.
И дойде петъка!
Кафенце с цветенце:

И момченце с цветенце:

Скрит текст:

Вчера клиентка ме зарадва с букетче от градината си, а аз вместо да се зарадвам, видях сал снимки и колажи на букетчето. Joy Зарадвах се, разбира се, и то много, но с тия снимки се пощурих 'начи. Blush Joy
Виж целия пост
# 131
Пу съм първа и си избирам първия. Хем и роза носи. На мен. Joy
Скрит текст:
Хм, тия мойте реплики май са от "Ергенът"? Joy

Джастее, мерси! Kissing Heart
Виж целия пост
# 132
Аз втория, дет е на фон на завеса за баня на цвеклета Joy не ме вълнуват рози мен
Виж целия пост
# 133
Eй тва болднатото не ми е познато и требе да ми обясниш. Grinning И от двете ми страни има адвокати. И нотариуси има на улицата, банката ми отсреща, бее, на центъра съм аз. Joy Ти беше обещал да наминеш кат си в града, ама ... не стана. Ся ше караш планината да идва у Софията. Joy

не съм ходил от години шса обада кат ода ръзбирасе. тва не е точно център кеккеке. иначе тръгваш към орела нали и имаше примавера пица там. е срещу нея горе беше ресторант рубин по едни стълбички. а обущата нема как да не ги знаеш. банката и отсреща готовата храна и зад готовата храна голем и малък магазин за обуща
Виж целия пост
# 134
Да, да, да. Забравила съм, че ресторантът беше с такова име. Щото той вече не работи. Па обущата са си там. Даже преди 10-на дни си купих зимни обувки от тях. И си ги поносих. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия